Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nieuczciwy pracownik - Norwegia

5 Postów
natalka23
(natalka23)
Wiking
Czesc! niedawno dowiedzialam sie z roznych zrodel I gazet ze polska firma sprzatajaca zostala podana do sadu przez pracownika za niewyplacenie naleznych podatków. Znam troche sprawe I ta firme I pracodawce pania A, jak i kolezanki ktore tam pracowaly.
Niestety nie moge sie podpisac pod tym co zostalo powiedziane przez w gazecie I internecine.!! Mialam przyjemnosc pracowac przez okolo roku. Nie powiem zebym lubila ta pania,ale od to byl moj jedyny uczciwy pracodawca od 8 lat pobytu w Norwegii!!!Jak powiedziala na poczatku tak bylo, nikogo nie oklamywala, codziennie mialam prace I na biezaco pieniadze.Wiem ze rowniez u innych dziewczyn bylo tak samo! niestety skusila mnie propozycja pracy u innej osoby, czego jak sie okazalo zalowalam.
Mialam rowniez przyjemnosc pracy z osoba ktora oskarzyla ta firme przez okolo tygodniar razem bedzie I niestety z ta dziewczyna jest serio cos nie tak! Nigdy sie nie spotkalam z kims tak palajacych nienawiscia jak ta kobieta!koszmar, wszystkie dziewczyny z pracy nienawidzila, obgadywala. uszy mi puchly od tego sluchania ! Wiem ze pracowala duzo na czarno poza firma bo sama sie chwalila, I wlasnie za te prace oskarzyla firme o zaplacenie podatkow! !!!!!!wiem tez od kolezanek z tej firmy ze tak samo postapila z firma w Polsce! Ja nie mialam zatrudnienia w tej firmie tylko mialam osobna umowe ale wiem ze dziewczyny ktore tam pracowaly chwalily sobie I pracowaly tam przez wiele lat.
Wiekszosc pisze o nieuczciwych pracodawcach I popieram bo jest ich wielu, ale nieuczciwych pracownikow tez jest nie malo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Karol34
(Karol34)
Wiking
Popieram Natala. Znam troche sprawe I to co wypisala w gaziecie w 80 procentach mija sie z prawda. Pewnie siedzi na zasiłku i wymyslala jakby to sciagnac z firmy wiecej kasy!!! Tragedia do czego sa zdolni Ludzie dla kasy! Pracowala godzila sie na wszystko I Jak tylko zostala zwolniona I prosze! Sam ma firme I zgrozo o takiego pracownika.
Jak Tak Dalej bedzie postepowala to niedlugo z ochroniarzem bedzie chodzic.
Powodzenia w szukaniu pracy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
natalka23
(natalka23)
Wiking
Karol a ty pracowales w tez w tej firmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Karol34
(Karol34)
Wiking
Nie ale moja dziewczyna Tak I chwalila sobie. Duzo mi opowiadala o dziewczynach tam pracujacych I o tej jednej tez I tez Miata jej dosc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
natalka23
(natalka23)
Wiking
A skad wiedziales o sprawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Karol34
(Karol34)
Wiking
Duzo o tym mowili,wiekszosc wypowiada sie negatywnie na temat tej osoby Ktora skarzyla ta firme,czesc osob ja zna, czesc zna jej chlopaka it'd. Wszyscy wiedza ze to Farsa I zrobila to dla kasy!!! Rodzice musza bye z niej bardzo dumni I to podwojnie Bo wiem ze w Polsce tez zalatwila firme!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
natalka23
(natalka23)
Wiking
tak przypuszczalam.Tu zadna firma nie dziala w 100% tak jak powinna, ale na pewno wiem ze dostawala pieniadze za kazda godzine I to nie male!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Karol34
(Karol34)
Wiking
Tak Jak mowilem Kasa I chec Zemsty!!!! takich Ludzi trzeba Tepic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
natalka23
(natalka23)
Wiking
Racja, sama pracuje w firmie w ktorej tez troche brakuje, ale nie lece z tym do sadu czy gazety, to naprawde swiadczy o czlowieku I jego podlosci. I czym tu bylo sie chwalic, tu trzeba sie wstydzic ze sie ma taki character.
Moze ktos sie znajdzie inny do dyskusji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
czy to jakis monolog ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok