Ja tam nie wiem, ale jak te norasy tak w tych przyczepach siedzo, to moze polaki tyz jako przywiezo? Ta dla bogatych ino troche za droga, ale taka na gnoj..z pressenningiem na wierzchu to ani chybi 4 pomiesci
11 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Tłumaczenie i korekta CV Planujesz przeprowadzić się do Norwegii? Zastanawiasz się, co ułatwi Ci znalezienie pracy? Zacznij od przygotowania CV. Przetłumaczymy i skorygujemy je dla Ciebie! Uzyskaj wycenę już w 3 minuty! Mimo tego, że nie znasz języka pracodawca szanuje, kiedy poszukujący pracy próbują w ten sposób pokazać swoje doświadczenie. Warto jest zatem zainwestować w swoją przyszłość. Kto powinien z tego skorzystać? Osoby ...