Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wakacje w Polsce - Norwegia

2 Posty
Ewa Rzecka
(Ewuka)
Wiking
I gdzie pojechać ,żeby zobaczyć jak najwięcej? Jak z jedzeniem? Na co zwrócić uwage? Nie byłam w Polsce 10 lat więc chcę jak najbardziej wykorzystać ten czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
O ludzie ! To niezły szmat czasu ! Chcesz zrobić wycieczkę objazdową po Polsce ? A z jedzeniem najlepiej kupować na miejscu lub żywić się w restauracjach. Wszak nie jest drogo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Danusia Kulawik
(Nuteczka)
Wiking
Przez 10 lat zmieniło sie bardzo dużo- gdziekolwiek byś nie pojechała to nie poznasz kraju Ja jednak stawiam na Kraków- tu warto przyjechać Najpiękniejsze miasto w Polsce. Z noclegami problemu nie będzie bo hoteli mnóstwo. Z jedzeniem również bo restauracji pełno. Ostatnio byłam w restauracji Mekong i uważam, że to jedna z lepszych w Krakowie. Nie żadne półprodukty po których sensacje żołądkowe masz jak w banku. Normalnie zdrowe i pyszne jedzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Nuteczka napisał:
Ostatnio byłam w restauracji Mekong i uważam, że to jedna z lepszych w Krakowie..
smakosze widac nie wiedzą, że to nazwa rzeki w Wietnamie
a główne truchło podawane do jedzenia to hau hau łapane pod blokami
dzięki Mekongowi smok wawelski mniej się ślizga na psich gównach, kiedy sobie z jamy na spacery wychodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ewuka napisał:
I gdzie pojechać ,żeby zobaczyć jak najwięcej? Jak z jedzeniem? Na co zwrócić uwage? Nie byłam w Polsce 10 lat więc chcę jak najbardziej wykorzystać ten czas
Zobaczyć jak najwięcej, ale CZEGO? Jaki masz cel wakacji?
Jak z jedzeniem ale CO?
Na co zwrócić uwagę? W ogóle nie rozumiem o co chodzi ale pierwsze co przyszło mi do głowy zwrócić uwagę na zlodziejaszkow..zaopatrzyć się w worek drobnych pieniędzy na np klop dworcowy, bo zawsze nikt nie ma "wydać" itd itd itd nie będę zaśmiecać bo jak pisałam nie wiadomo o co konkretnie pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok