Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Polakos napisał:
Dlatego najlepiej ignorujcie jego komentarze.
MN powinna się przyjrzeć komentarzom tego gostka.
POZDRAWIAM


Powiedzial Polakos vel makowski...
Chlopcze....odpusc....
Albo nie opduszczaj ale zmien STYL bo natychmaist wiadomo ze to ty. A WIADOMO ze sie nie popisaies NIGDY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Test PCR wykrywa specyficzne segmenty materiału genetycznego obecnego w SARS-CoV-2. Jednakże, test PCR nie jest w stanie odróżnić żywych i martwych wirusów. Dlatego też pozytywny wynik testu PCR nie dostarcza żadnych informacji na temat zarażenia danej osoby. Stosowany w izolacji, nie dowodzi, że dana osoba jest aktywnie zakażona, chora lub może zakażać innych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Wus
(Rafik83)
Wiking
To zwykły rasistoski zakłamany kraj: dlaczego Polacy odrazu kierowani są do hoteli a Norwedzy wracają do własnych domów? Dlaczeego D-Numery pracujące na Norweskich farmach są wpuszczani a budowlańcy nie?
Dlaczego ja musze pracując fizycznie nosić maseczkę a Norwedzy w tym samym budynku już nie?
Dlaczego o tym nikt nie pisze? ale jak złapią Polaka bo przemycał kilka rakiet fajek to trąbią o tym ws,ystkie media?
Norwedzy to zwykli rasiści nie dorównujący inteligencją ani zaradnością Polską nawet w połowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Wus
(Rafik83)
Wiking
O proszę, koledze się widzę spodobał kraj półgłówków i też się za takiego uważa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Możliwe jest, że osoba, u której test na SARS-CoV-2 dał wynik pozytywny, nie jest nosicielem wirusa, z powodu błędów w protokole testu PCR. Fałszywie dodatnie wyniki mogą również wynikać z zanieczyszczenia podczas pobierania próbki, podczas obchodzenia się z nią w laboratorium, podczas badania osób bezobjawowych oraz z powodu błędów sprzętowych. Osoby zakażone wirusem SARS-CoV-2 mogą być zarażone przez krótki okres przed wystąpieniem objawów COVID-19 i przez około osiem dni po wystąpieniu objawów. Ze względu na czułość testów PCR, nieaktywne fragmenty wirusa mogą być wykrywane w wymazach z nosa przez okres do 83 dni od początku choroby. W świetle powyższych rozważań należy poddać w wątpliwość zasadność i przydatność obecnych systemów testowania PCR, szczególnie w przypadku testowania osób bezobjawowych. Dowody naukowe wyraźnie wskazują, że test PCR nie może dostarczyć wiarygodnych wyników dotyczących zakażenia wirusem Covid-19. W związku z tym podstawowe założenie wiarygodności diagnozy Covid-19, na którym opierałby się zielony certyfikat cyfrowy oparty na teście PCR, jest nieprawidłowe i może prowadzić do niesprawiedliwego i dyskryminującego traktowania jego posiadacza, któremu uniemożliwiono by korzystanie z podstawowej swobody przemieszczania się w oparciu o wątpliwe podstawy naukowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
WHO wydała wytyczne techniczne dotyczące testów PCR, w których przedstawiono ograniczenia testów PCR oraz ryzyko uzyskania wyników fałszywie dodatnich (WHO, 2021 – www.who.int/news/item/20-01-2021-who-inf...-ivd-users-2020-05).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Polakos

18 godzin temu

A zkąd ty wiesz że on ma tysiąc nicków
Napiszę to jeszcze raz : podejrzewam że ty tak robisz no bo innego wytłumaczenia nie ma .
Jeżeli chodzi o mnie to ja niestety ma tylko jeden i jak zauważyłeś rzadko cokolwiek komentuję.
Pozwoliłem sobie teraz tylko napisać bo czytam komentarze i zauważyłem od jakiegoś czasu że chyba tylko ty tak potwornie obrażasz wszystkich komentujących na MN.
Takie moje spostrzeżenie.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

To zwykły rasistoski zakłamany kraj: dlaczego Polacy odrazu kierowani są do hoteli a Norwedzy wracają do własnych domów? Dlaczeego D-Numery pracujące na Norweskich farmach są wpuszczani a budowlańcy nie?
Dlaczego ja musze pracując fizycznie nosić maseczkę a Norwedzy w tym samym budynku już nie?
Dlaczego o tym nikt nie pisze? ale jak złapią Polaka bo przemycał kilka rakiet fajek to trąbią o tym ws,ystkie media?
Norwedzy to zwykli rasiści nie dorównujący inteligencją ani zaradnością Polską nawet w połowie.

makoskiiiii nawet błędy pod róznymi nickami robisz te same!!!!!!
Nie wiem gdzie pracujesz że Norwegowi wolno a tobie nie, na pewno nie jest to praca legalna na normalnym projekcie. Tam gdzie trzeba , tam wszyscy noszą maski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Bielec

17 godzin temu

To jest chore, ludzie mają firmy, podpisane kontrakty, mieszkania, samochody i nie mogą wjechać, nie opłacone rachunki. Zadłużenia rosną względem Norwegii, podatki, a oni nie chcą wpuszczać, masę firm pada, ludzie nie mają pieniędzy na życie. Wykończą w ten sposób masę rodzin.

Polecam artykuł o rekompensatach dla pracowników, jeżeli prowadzisz firmę lub pracujesz , oczywiście legalnie przysługuje Ci odszkodowanie za niewpuszczenie do NO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Czytając wiele komentarzy, odnosi się wrażenie, że większość tu przyjeżdżających przybywa tu wbrew własnej woli, pod przymusem i za karę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
shownomercy66

21 minut temu

Czytając wiele komentarzy, odnosi się wrażenie, że większość tu przyjeżdżających przybywa tu wbrew własnej woli, pod przymusem i za karę.

Dokładnie, niektórych to wikingowie chyba połapali w siatę, przytargali i uwięzili na wyspach. Zmuszają do niewolniczej pracy a jedynym ich przywilejem jest godzina na MN żeby mogli sobie ponarzekać na swój straszny los....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok