Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Rafał Wus
(Rafik83)
Wiking
Żaden makoski tylko tak jak jest w niku nie ukrywam się za jakąś dziwną nazwą tylko jestem sobą nie wstydzę się ani nazwiska ani pochodzenia. Jestem tu id 15 lat legalnie i wiem co mówię, i nie tylko ja tak myślę. Porostu mam odwagę powiedzieć to pod prawdziwym nazwiskiem bi jaja to trzeba mieć zawsze nie tylko po drugiej stronie monitora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Rafik83 napisał:
Żaden makoski tylko tak jak jest w niku nie ukrywam się za jakąś dziwną nazwą tylko jestem sobą nie wstydzę się ani nazwiska ani pochodzenia. Jestem tu id 15 lat legalnie i wiem co mówię, i nie tylko ja tak myślę. Porostu mam odwagę powiedzieć to pod prawdziwym nazwiskiem bi jaja to trzeba mieć zawsze nie tylko po drugiej stronie monitora.

Porostu, to Ty masz mnóstwo pod czaszką
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Rafał Wus

1 godzinę temu

Żaden makoski tylko tak jak jest w niku nie ukrywam się za jakąś dziwną nazwą tylko jestem sobą nie wstydzę się ani nazwiska ani pochodzenia. Jestem tu id 15 lat legalnie i wiem co mówię, i nie tylko ja tak myślę. Porostu mam odwagę powiedzieć to pod prawdziwym nazwiskiem bi jaja to trzeba mieć zawsze nie tylko po drugiej stronie monitora.
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
15 LAT!!!!!!!
PO PRAWDZIWYM NAZWISKIEM!!!!!! KTÓRYM????? MAKOSKI???? KACZMAREK????WUS?????
IIIIIHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA
Przyjechałeś wczoraj i jutro wyjedziesz sezonowcu, 15 lat......w kraju który nienawidzisz, wśród ludzi którymi gardzisz????? co ty w ogóle tu wypisujesz?????
masz wszystkich dookoła za tak tępych jak sam jesteś?

tERAZ MAKOOOSKI TO MNIE ROZBAWIŁEŚ DO ŁEZ!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Tylko pod tym artykułem zalogowałeś się pod trzema nickami, Polakos, Rafał Wus i jan kaczmarek i dziwnym trafem pod każdym komentem który ci nie pasuje jest po 3 minusy.....ale ty słaby jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Kiedy w końcu przejrzysz, że twój wymyślony przyjaciel nie ma żadnej mocy w rzeczywistym świecie?
Panie pod nazwiskiem Makowski i 40 % użytkowników tego portalu to jedna i ta sama osoba... w życiu dorosłym to obiekt schizofrenii, w życiu dziecka to wytwór wyobraźni, który pomaga dzieciom
w podejmowaniu decyzji w sprawach,
w których czują się bezsilni... I tak jest właśnie z Tobą. Zrozum, że ten przerażający potwór w szafie, to tylko niegroźny, pluszowy miś. Ale jeśli szafy nie otworzysz, nigdy się o tym nie przekonasz... a to sprawi, że całe życie będziesz bał się czegoś, co jest projekcją twojego umysłu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Megip napisał:
Kiedy w końcu przejrzysz, że twój wymyślony przyjaciel nie ma żadnej mocy w rzeczywistym świecie?
Panie pod nazwiskiem Makowski i 40 % użytkowników tego portalu to jedna i ta sama osoba... w życiu dorosłym to obiekt schizofrenii, w życiu dziecka to wytwór wyobraźni, który pomaga dzieciom
w podejmowaniu decyzji w sprawach,
w których czują się bezsilni... I tak jest właśnie z Tobą. Zrozum, że ten przerażający potwór w szafie, to tylko niegroźny, pluszowy miś. Ale jeśli szafy nie otworzysz, nigdy się o tym nie przekonasz... a to sprawi, że całe życie będziesz bał się czegoś, co jest projekcją twojego umysłu...



W moim mniemaniu, to zbyt daleko idąca psychoanaliza.
Mam swoją tezę wiążącą się nie tyle z tą osobą, co z całym portalem, który teraz clickbaitowo walczy o ruch na forum, po wysprzątaniu kilka lat temu.
-vide Kamila Gwiazdowska, czy inna wiecznie odpowiadająca jej jakaś Grażynka, czy inna Zosia...
Po co takie posty?
Po ruch na forum, bo reklamki muszą się gdzieś wyświetlać.
Kiedyś to kurła było na forum, teraz to kurła nie ma na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Rafik83 napisał:
Żaden makoski tylko tak jak jest w niku nie ukrywam się za jakąś dziwną nazwą tylko jestem sobą nie wstydzę się ani nazwiska ani pochodzenia. Jestem tu id 15 lat legalnie i wiem co mówię, i nie tylko ja tak myślę. Porostu mam odwagę powiedzieć to pod prawdziwym nazwiskiem bi jaja to trzeba mieć zawsze nie tylko po drugiej stronie monitora.
Hei czy Ty mieszkasz w 1344-Haslum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Wus
(Rafik83)
Wiking
A jeśli tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Wus
(Rafik83)
Wiking
RafalC75 czy myślisz że każdy robi jak ty, masakra jakaś ja to ja Rafal nie żaden Makowski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Rafik83 napisał:
A jeśli tak? I później się dziwisz iż uczestnicy tego forum, traktują ciebie w taki a nie inny sposób.
Zadałem proste pytanie, a ty starasz się go rozwinąć w powieść.
Żałosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok