Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
325 Postów
cham
(cham)
Stały Bywalec
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
Przeprosili? To czego jeszcze chciales wiecej? Zeby Cie w ramach zadoscuczynienia na tydziej do høyfjellshotell wyslali, tak jak to w Polsce robia w takich wypadkach? Malkontent, kurde.
Zastanawia mnie rowniez.............. jak dlugo mozna zyc (dobrowolnie) w ciaglym strachu o to ze ktos Toba caly czas za plecami pomiata. Przeciez.............. blizej masochizmu nie da sie dojsc.
Co do przeprosin z NAV.
- Samo, słowne przeproszenie nic prawnie nie daje, natomiast sformułowane na piśmie, daje prawo do złożenia dalszych roszczeń prawnych związanych z mobbingiem, oraz z nieścisłościami związanymi postępowaniem takiej osoby, skutkujących zmniejszeniem naliczanego zasiłku..

Wlasnie Domyslam sie rowniez ze oni Ciebie tam znaja, wiec................. czy ty naprawde uwazasz ich za idiotow?
Ale nie to bylo moim budskap. Istota byl masochizm Jesli NAV jest powodem Twoich wszystkich nieszczesc. to zmien NAV. np. na polski, szwedzki czy escobarski. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
Pomysl. Jestes dobry jako "paragrafrytter" ale zycie nie jest tylko czarno-biale. I wszystko konczy sie frustracja. Twoja! Droga otwarta
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
628 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Satan napisał:
1- Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
2- Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
3- Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Adn.1. - Z twojej wypowiedzi jasno wynika iż ten bajzel, jaki jest obecnie w NAV, to nie wina tychże pracowników, tylko TROLLI
Adn.2. - Cóż, każda odpowiedź w tym drażliwym temacie, to tylko subiektywne spostrzeżenie osoby piszącej daną wypowiedź.
Adn.3. - Dokładnie jak wyżej adn.2. bla, bla, bla...

Gabrys, jestes malkontent i szukasz dziury w calym.
Stosuj sie do zasady "Cogito ergo sum" pewnego mysliciela.
"Dubito, ergo cogito, ergo sum" jest rowniez bardzo popularne wsrod nas wiesniakow ( w mojej wsi).

Do roboty, myslenie nie boli, a moze nawet przyniesc dobre rezultaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-20  
Odpowiedz   Cytuj
325 Postów
cham
(cham)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Satan napisał:
1- Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
2- Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
3- Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Adn.1. - Z twojej wypowiedzi jasno wynika iż ten bajzel, jaki jest obecnie w NAV, to nie wina tychże pracowników, tylko TROLLI
Adn.2. - Cóż, każda odpowiedź w tym drażliwym temacie, to tylko subiektywne spostrzeżenie osoby piszącej daną wypowiedź.
Adn.3. - Dokładnie jak wyżej adn.2. bla, bla, bla...

Gabrys, jestes malkontent i szukasz dziury w calym.
Stosuj sie do zasady \"Cogito ergo sum\" pewnego mysliciela.
\"Dubito, ergo cogito, ergo sum\" jest rowniez bardzo popularne wsrod nas wiesniakow ( w mojej wsi).
Do roboty, myslenie nie boli, a moze nawet przyniesc dobre rezultaty.

Widzialws kiedys myslacego malkontenta??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
728 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
noregg napisał:
Komentarz dalem taki jaki dalem i raczej Tobie nic do tego. Zwroc jednak uwage co ta kobitka pisze nie tylko w tym temacie ona przewaznie kasa. A uwierz to nic nie wnosi tak ze spokojnie

Ja się temu gościowi chyba naprawdę kojarzę z tą "złośliwą" babą z Nav.
To nie byłam ja chłopcze. Nie wszystkie robiły, robią i będą tobie na złość robiły. Nie bójkaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
173 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ja cie zolza nie nazwalem nawet nie masz .pojecia jak bym cie nazwal.A poza tym nie masz zielonego pojecia o co w tym wszystkim przynajmniej mi chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
173 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
No i mamy niedziele.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
173 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
No i znowu najlepszy do zycia kraj na swiecie z wysokim wskaznikiem rozwoju spolecznego oszustwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
173 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ilu teraz na zasilku chorobowym lub na AAP nareszcie czuje ze traktuje sie go powaznie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
173 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Kto do tego dopuszcza?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj