Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Tomasz Olesiński
(virllix)
Wiking
Szukam pracy jako Operator Prasy Krawędziowej CNC.
Posiadam ponad dwuletnie doświadczenie w pracy na maszynach firmy Trumpf (TruBend 7036/5130/5130 BendMaster)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adam Trochowski
(adam1988)
Wiking
witam, szukam pracy w branzy budowlanej na terenie Norwegii. Od 2008 roku pracuje firmie budowlanej gdzie zajmujemy się stawianiem domów, remontowaniem domów,mieszkań , sklepów. Stawianie ścianek z rygipsu, tynkowanie, kładzenie płytek, malowanie. proszę o kontakt 783817238 bądź adam.trochowski@onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Staluszka
(BRODATY)
Wiking
Witam serdecznie,szukam pracy jako pracownik fizyczny lub magazynier kierowca w okolicach Sandnes /Stavanger posiadam doswiadczenie w pracy na magazynie jak rowniez uprawnienia do kierowania wozkami widlowymi pracowalem rowniez jako kurier w firmie dhl oraz dostawca prasy.prosze o kontakt: 96704613
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
witam ja i moj kolega szukamy pracy i domu w norwegi aktualnie jestem w polsce czy jest ktos kto nam by pomogl moj mail goofy1104@wp.pl pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogdan Kozłowski
(bogdan1983)
Wiking
Witam. Szukam pracy w Norwegii. Mam 32 lata i doświadczenie w filetowaniu i obróbce kurczaka 6 lat. Chętnie podejmę pracę w Norwegii. Język angielski komunikatywny prawo jazdy kat B. Jestem osobą bez nałogów r-szmal@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
w m
(vvvvv)
Wiking
Witam. Zapłacę za pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek pracy w Norwegii. Mam 26 lat, jestem pracowity i zdrowy. Pracowałem w różnych miejscach. Od budowania szklarni po zbiór owoców miękkich. Jednocześnie skończyłem matematykę oraz fizykę techniczną, co jednak nie powinno mieć większego znaczenia. Jestem sumienny i nie posiadam żadnych nałogów. Tel: 721 125 242
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TomekStachowiak)
Wiking
Witam. Poszukuje dobrego biura pracy oferujacego prace w Skandynawii. Prosze o kontakt i z gory dziekuje Pejder1991@interia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Jednocześnie skończyłem matematykę oraz fizykę techniczną, co jednak nie powinno mieć większego znaczenia

Myśle że idealnie chłopie nadajesz się na ciesle szalunkowego, własnie takich w norwegi bardzo potrzebują




btw. praca w norwegii nie dla Ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Polak
(MarekPolak)
Wiking
Czesc tez szukam pracy w norwegi na stanowisku kucharz-pizzer ale moge tez pracować w fabryce albo fizycznie angielski zna dobrze
Obecnie jestem w Polsce ale chce znaleść prace i mieszkanie w norwegi a potem sciągnąć zone i dziecko prosze o pomoc lat 29
Kontakt : sajgonkimp@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mar ber
(ber)
Wiking
Witam. Zapłacę za pomoc w znalezieniu pracy, najlepiej w okolicach Bergen. Znam się na stolarce aluminiowej, pracuje przy produkcji aluminiowych dachów do oranżerii , czuję się dobrze jako kierowca vana, pracownik fabryki, w magazynie lub inna praca fizyczna wiolanta29@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok