Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(SYLWIA21)
Wiking
Podejmę się jakiejkolwiek pracy najlepiej w Hordaland . Praca może polegać na sprzątaniu biur / domów / hoteli , praca na produkcji / magazynie , pakowanie, zbiory warzyw/owoców. Nie mam nałogów. Chętnie się uczę. Prawo jazdy kat. B posiadam. Proszę o kontakt e-mail: b.sylwunia@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz Sitarz
(JanuszSitarz)
Wiking
Szukam pracy moze cos ktos chce zaoferowac pisac na profil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Fidor
(TomekF)
Wiking
Witam. Szukam pracy. Mam 26 lat, jestem kierowcą kat. BCE. Znam dobrze język angielski, moje ostatnie doświadczenie zawodowe, to 8 miesięcy pracy w Londynie, jako kierowca dostawca ciężarówką do 7,5 Tony. Wcześniej jeździłem też większymi ciężarówkami. Jestem w dobrej kondycji fizycznej. W tej chwili jestem w Polsce na wakacjach, ale w każdej chwili jestem w stanie wyjechać. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, proszę o kontakt. Dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
fint fint fint
(fintfint)
Wiking
Witam. Szukam pracy.Mam 34 lata, posiadam 9 letnie doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych na terenie Anglii i Irlandii.Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, proszę o kontakt.
Za pomoc w znalezieniu pracy oczywiście się odwdzięczyć.
Tomasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
wiem nie wiem
(Prosto)
Nowicjusz
W Oslo prace przez agencje jako kierowca znajdziesz pewnie z marszu.
minusem jest iz jest to praca w większości bardzo kiepsko płatną.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
wiem nie wiem
(Prosto)
Nowicjusz
fintfint napisał:
[quote]Witam. Szukam pracy.Mam 34 lata, posiadam 9 letnie doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych na terenie Anglii i Irlandii.Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, proszę o kontakt.
Za pomoc w znalezieniu pracy oczywiście się odwdzięczyć.
Tomasz[/quot]

Tobie kolego to polecam powrót na wyspy bo tutaj ze swoimi umiejętnościami raczej kariery nie zrobisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bele21)
Wiking
Szukam Pracy może ktoś coś pomóc mam prawo jazdy kat.B wykształcenie zawodowe Kucharz za pomoc będę wdzięczny pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr mirkowski
(1piteer81)
Wiking
witam. szukam pracy jako monter wentylacji na stoczni ale niekonieczni, mam ok 10 lat doswiadczenia na w/w stanowisku.pracodawca napewno niezawiedzie sie na mnie. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KATI198900)
Wiking
szukamy z chłopakiem pracy do pomocy lub na produkcji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid Słowiński
(Stark12)
Wiking
Witam. Poszukuje pracy na terenie Oslo na budowie mam 5letnie doswiadczenie ,potrafie wszystko zrobic zwiazane z budową,lub na magazynach mam kurs na wózki widłowe,lub na produkcjach róznego typu jak by ktos cos wiedział dajcie znac na mój adres email:dawid344@onet.pl Pozdrawiam Dawid>;..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok