Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(5917 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jestes starszy.. jestes dziadkiem... nie lubie Cie... walka na posty buehehehehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
...babo z baranem na glowie...
Co tam głowa!!!

LICZY "siem" KROCZE!

No tak czy nie?
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Te 61 % to oczywiscie muslimy ktore sie mnoza w calej europie i jada na socjalu i oczywiscie pani premier bedzie bardziej im przychylna ,wystarczy spojrzec na jej nazwisko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Właściwie to racja powinniśmy wracac do kraju, 150tyś to dośc spora armia, jazda Żółkiewskiego zdobyła Moskwę z wielokrotnie mniejszą obsadą. My powinniśmy odbic NASZ kraj spod panowania nie wiadomo już kogo, fałszywych przyjaciół, kościoła udającego sprzymierzeńca a po cichu sprzedającego wszystko co się da spieniężyc, urwac łeb tej HYDRZE, która nas zmusza do emigracji i pracy tak czy owak za jedzenie i mieszkanie: DOŚC BYCIA PAROBKAMI EUROPY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
B.K. napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
B.K. napisał:
kamil75 napisał:


ty masz za to malutki rozumek..i nic ponad to..zamiast sie wpieprzac w to co ciebie nie dotyczy to zacznij składac kase na poprawe potencji bo z tego co widziałam na twoim profilu niedługo dobijesz tez 40..i co?zacznie sie andropauza...włoski sie juz przerzedziły?brzuszek urosl?a w ząbkach przerwy na papieroska?..jesli ty jestes taki inteligent to i w domu pewnie posiadasz laske cud urody..pewnie tez dobijająca 40...no masz sie czym cieszyc błaznie....jakzem stara i gruba to bym cie nie chciała kijem tknąc...i zjeżdzaj bo mnie nudzisz osle..


Niezle sie radykalizujesz, z kazdym nastepnym postem coraz ostrzej. Kilka dni temu pierdolilas o kulturze i milosci a dzis ladujesz w rynsztoku.Myslalem, ze jestes powazniejsza lecz z dystansem do siebie. Niestety gore bierze bolaczka polaczkow - EGO.

Szkoda na ciebie juz czasu babo z baranem na glowie.

bywaj. I zapluwaj sie dalej.


mam gdzies co sobie o mnie pomyslisz...prawda boli..a ucze sie od najlepszych..mowiłes ze zmienie zdanie jak tu troche pobede...miałes racje...dla takich jak ty i tobie podobnych szkoda czasu na kulture..swoja droga to wyłapałam w ktoryms poscie,ze jestes starszy odemnie...wiec juz tez stary dziad...a posty hohoho mam nadzieje uwolnic sie od twojej osoby w przyszłosci na tym forum..



B.K daj sobie spokój z głąbami ,bo nie warto w ich kierunku nawet jednego posta napisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Norweskie dzieci tez niejednokrotnie mieszkaja i ucza sie w innych krajach bo tam sa mniejsze koszty zycia i nauki. Cale rodziny pobierajac w Norwegii renty, emerytury, zasilki na dziecko, zyja w innych krajach bo jest tanszy koszt zycia. Niestety ja place podatki Norweskie i emigrowalem tu za praca, bo tu bylo zapotrzebowanie na moja osobe. To gdzie dalej emigruje na emeryturze, czy gdzie moje dzieci beda mieszkac i zdobywac wyksztalcenie to moja prywatna sprawa. Nie rozumiem co komu do tego? Wysokosc wszystkich swiadczen kazdy powinien pobierac wedlug kraju w jakim jest ubezpieczony i jakie podatki placi w przeciwnym razie Norwegia poproztu zlamie wszystkie umowy jakie dotycza wolnego przeplywu sily roboczej i wynagrodzenia jej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin Marcin
(konio75)
Wiking
...)Święta racja...Brawo p.redaktorze!!!!A z tego co widzę to nowa p.minister to nic innego jak czystej rasy,rodowita Norweżka )....!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok