Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5927 niezalogowanych)
1 Post
Slawomir Biskup
(kasiunia1)
Wiking
Ma racje musimy zabrac im to rodzine ponieważ nam brakuje kasy ,my jestesmy narodem ktoeremu sie wszystko należy nic nie robic tylko kase brac z komuny jezdzic pożadnymi furami i słac koronki do SWEGO KRAJU TO TAK JEST KIEDY DO ŻADU DOSTANIE SIE JEDEN Z DANEGO KRAJU Kiedys ktos powiedzial zabraknie miejsca na ziemi dla normalnycch ludzi bo swiat MUZUŁMANIZM bez kometaża
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kasiunia1 napisał:
Ma racje musimy zabrac im to rodzine ponieważ nam brakuje kasy ,my jestesmy narodem ktoeremu sie wszystko należy nic nie robic tylko kase brac z komuny jezdzic pożadnymi furami i słac koronki do SWEGO KRAJU TO TAK JEST KIEDY DO ŻADU DOSTANIE SIE JEDEN Z DANEGO KRAJU Kiedys ktos powiedzial zabraknie miejsca na ziemi dla normalnycch ludzi bo swiat MUZUŁMANIZM bez kometaża

Masz racje...Bez komentarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
FRYDERYK CABALA
(fredicab)
Wiking
Trzeba być calkowicie pojebanym,żeby sprowadzać tutaj rodzine.Pracujemy tutaj i należy się nam rodzinne bez względu gdzie mieszka rodzina i dzieci.Jesteśmy zatrudnieni legalnie i to nie jest żadna nowośc.Takie rzeczy są w każdym kraju Europejskim.Pracowałem 12 lat w Niemczech i też dostawałem rodzinne na dzieci mieszkających w Polsce.A CI POLACZKI NIBY MIESZKAJĄCY TUTAJ TO BOJEBANY NARÓD,JAK ZWYKLE POLACZKI.NIEJEDNEMU JESZCZE WYCHODZI SŁOMA Z GUMOWCÓW I MYŚLI,ŻĘ JAK JUŻ TUTAJ MIESZKA Z RODZINĄ TO ZŁAPAŁ PANA BOGA ZA NOGI,KRETYNIZM TOTALNY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
fredicab napisał:
Trzeba być calkowicie pojebanym,żeby sprowadzać tutaj rodzine.Pracujemy tutaj i należy się nam rodzinne bez względu gdzie mieszka rodzina i dzieci.Jesteśmy zatrudnieni legalnie i to nie jest żadna nowośc.Takie rzeczy są w każdym kraju Europejskim.Pracowałem 12 lat w Niemczech i też dostawałem rodzinne na dzieci mieszkających w Polsce.A CI POLACZKI NIBY MIESZKAJĄCY TUTAJ TO BOJEBANY NARÓD,JAK ZWYKLE POLACZKI.NIEJEDNEMU JESZCZE WYCHODZI SŁOMA Z GUMOWCÓW I MYŚLI,ŻĘ JAK JUŻ TUTAJ MIESZKA Z RODZINĄ TO ZŁAPAŁ PANA BOGA ZA NOGI,KRETYNIZM TOTALNY.


No prosze, a juz myslałem, ze tylko ja mam takie zdanie.....

Juz cie lubie Fredi i pozdrawiam : )

My mówimy na nich "polonorki"

ps: kasiula > jestes chłopską córą i pewnie wali od ciebie wciąż gnojem (?)
Naucz sie pisac poprawnie, a potem sie zastanów dwa lub wiecej razy zanim napiszesz podobne brednie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
w 100 procentach popieram panią premier, Polak zawsze oburza się o wszystko, gdy nawet tylko parę groszy próbuje się mu zajumać. Biedaka rżnie na obczyźnie, w kraju jest dystyngowanym gościem, który za kasę pobieraną z nav, kasę na dzieci... buduje dom, znam kilkadziesiąt takich przypadków, bierzesz kasę na budowę domu w kraju, kraju w którym nie ma przyszłości. Od 2006 roku przemieszczając się po całej Norwegii poznałem wielu kombinatorów, którzy za zasiłki rodzinne pobierane na swoje dzieci zamieszkałe w Polsce zaspokoiły swoje potrzeby materialne nie dokonawszy zakupu temu dziecku komputera, na który z utęsknieniem czekało...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Ha, mam lepszy postulat.A gdyby tak ta pani sprawdzila ile osob narodowosci pakistanskiej pracuje i oplaca podatki a ile idzie na swiadczenia dla rodzin tych drugich, nie pracujacych ?Mysle ze tutaj mialaby lepsze pole do popisu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dima82)
Wiking
fredi pojebany to ty jesteś. Żeby rodzinę tu ściągnąć to trzeba mieć jaja i jakieś ambicje. Dobra praca, szkolenie się w języku itd. A ludzie co gadają jak ty są żałośni. Jedyne na co cię stać to krytykowanie tych co są tu na stałe z rodzinami, pracownie u pośrednika za 150 koron i i nie umiejętność załatwienia jakiejkolwiek sprawy w języku norweskim. No i weekendowe przepijanie pieniędzy na dziecko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
remfuruset napisał:
w 100 procentach popieram panią premier, Polak zawsze oburza się o wszystko, gdy nawet tylko parę groszy próbuje się mu zajumać. Biedaka rżnie na obczyźnie, w kraju jest dystyngowanym gościem, który za kasę pobieraną z nav, kasę na dzieci... buduje dom, znam kilkadziesiąt takich przypadków, bierzesz kasę na budowę domu w kraju, kraju w którym nie ma przyszłości. Od 2006 roku przemieszczając się po całej Norwegii poznałem wielu kombinatorów, którzy za zasiłki rodzinne pobierane na swoje dzieci zamieszkałe w Polsce zaspokoiły swoje potrzeby materialne nie dokonawszy zakupu temu dziecku komputera, na który z utęsknieniem czekało...

proponuje przenieść sie na pakistanski portal tam masz szansę zostac ich guru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
remfuruset napisał:
w 100 procentach popieram panią premier, Polak zawsze oburza się o wszystko, gdy nawet tylko parę groszy próbuje się mu zajumać. Biedaka rżnie na obczyźnie, w kraju jest dystyngowanym gościem, który za kasę pobieraną z nav, kasę na dzieci... buduje dom, znam kilkadziesiąt takich przypadków, bierzesz kasę na budowę domu w kraju, kraju w którym nie ma przyszłości. Od 2006 roku przemieszczając się po całej Norwegii poznałem wielu kombinatorów, którzy za zasiłki rodzinne pobierane na swoje dzieci zamieszkałe w Polsce zaspokoiły swoje potrzeby materialne nie dokonawszy zakupu temu dziecku komputera, na który z utęsknieniem czekało...
ta baba jest ministrem kultury a nie pania premier... jesli z taka sama uwaga czytasz arytkuly jak przygladasz sie rodakom to nic dziwnego ze wyciagasz takie mylne wnioski... pierdolnij sie w czolo i uzyj ku**a mozgu!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
dima82 napisał:
fredi pojebany to ty jesteś. Żeby rodzinę tu ściągnąć to trzeba mieć jaja i jakieś ambicje. Dobra praca, szkolenie się w języku itd. A ludzie co gadają jak ty są żałośni. Jedyne na co cię stać to krytykowanie tych co są tu na stałe z rodzinami, pracownie u pośrednika za 150 koron i i nie umiejętność załatwienia jakiejkolwiek sprawy w języku norweskim. No i weekendowe przepijanie pieniędzy na dziecko.

heh no ty musisz miec jaja.....
Pewnie,ze lepiej jak ci twoja kotleta usmazy na miejscu, golf wywinie od czasu do czasu i kawe zrobi...
Bo jak ma zamulac w polandii bez roboty, to lepiej niech tu siedzi, po co ma ja listonosz doglądac....
Tyle tylko mój ty bohaterze,ze niektore nasze zony robia kariery w pl i maja tam wysmienita prace, wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.....
A jak ty mieszkałes z tesciami na 40m2 to tu jestes pan i władca, szkoda ze tu tez nie twoje
Powiedz po co komu ten język, kiedy nie zamierza tu mieszkac na stałe? Myslisz, ze jak wrócisz do pl, to łatwiej o robote bedzie z norweskim ?
Jesli tak, to lykke til
Czemu pracowanie u posrednika, uwazasz ze jak ktos nie zna norweskiego, to musi jebac za pół stawki?
Ogarnij sie kape, bo zamiast oczu, masz w nich noki
A sprawy urzedowe od 6 lat załatwiam w jez.ang > widzisz w tym cos złego?
Powiedz, kiedy jedziesz na wakcje, np: do Grecji,Turcji,Hiszpanii to uzywasz tam norweskiego? Podczas kontroli w De tez mówisz po norwesku?
Myslisz,ze jak nauczyłes sie 100 słów to jestes kozak ?
W pl byłes nikim i tu tez jestes pan ....nikt

aaaaaaaaaaaaaa ja np (tak jak wiekszosc ojców) pieniadze, które pobieram na dziecko wpłacam na oddzielne konto, do którego bedzie miało dostep moje dziecko po ukonczeniu 18 lat!
I tak juz siódmy rok > umiesz liczyc,to policz >>> dziecko ma 16, przez 6 ostatnich lat co miesiąc otrzymuje 970nok, a bede pobierał jeszcze przez 2 lata!
Wiec nie bedzie to jakis kosmos, ale blisko 100tys nok > mozna ?

ps: Od ponad 6 lat płace ciezkie pieniadze do skattu > srednio jest to 15 tys nok/mies!
Czyli cały mój podatek idzie na jakichs jebanych leniwych ciapków, którzy dnia tu nie przepracowali!
Pytanie brzmi > czy mi sie nalezy te nędzne 970nok, czy robie z siebie dziada i niepotrzebnie je pobieram?
Moj roczny podatek, co łatwo policzyc to ca 150 tys nok, wiec po 6 latach zapłaciłem ca 900.000 nok!
Masz jeszcze jakies zastrzezenia do ludzi pobierających ten dodatek gosciu z jajami ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok