Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(5873 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Cruel napisał:
Klamstwo i anty norweska propaganda w wykonaniu kogos o imieniu Borys ...
Klamstwem jest to iz polacy sa na celowniku, poniewaz chodzi tutaj o wszystkie swiadczenia socjalne wychodzace poza norwegie.


To poczytaj panie Cichociemny www.vg.no/nyheter/innenriks/artikkel.php...ction_ref_map=%5B%5D

tylko ze PL jest w Schengen i EU... a paistan turcja i inne muzulmanskie wynalazki doja kase za darmo... Polacy to chociaz jakies podatki placa.... uzywajcie kurwa SWOJEGO mozgu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
do "mamus" ciebie nalezało by "usiedlic" ty chłopska córo!
swietą prawde pisze redaktorek i choc nie lubie tych gryzipiorków, to ten ma jaja i napisał jak jest naprawde!!!!!!!
A kołtuny/polonorki i analfabeci niech głosu nie zabieraja!
PS: W Pl dziecko idace do szkoły nie dostaje nawet długopisu za free, a te downy dostaja całą wyprawke,etc....
Wiec jaki chuj wyciagaja rece po prawnie nam sie należące swiadczenia??!!!
Płace podatki, ponosze takie same koszty jak tłumoki norweskie , wiec wyciagam reke po to co nalezy sie im jak równiez mnie!

chuj w dupe wszystkim ciotom, co ja wspieraja i popierają tą mundrą!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
Ta przypalana pizda chyba sra w swoje gniazdo !!! Andrzej B. - ratuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof ....
(Duszek)
Wiking
Moja propozycja niech deportują wszystkich wschodnich pracowników i zobaczmy kiedy Norwedzy zaczną mieszkać znowu w iglo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sylwus1 L.
(sylwus1)
Wiking
Niech tak kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sie odpierdoli od polakow i niech szuka osczednosci u swoich pakistanskich braci.najlepsze rozwiazanie zapakowac tych brudasow razem z pania minister do konteneru i return do Pakistanu.Zbieraja kase na nowy meczet i polacy musza placic...Szkoda mi tych norkow ja i wiekszosc moich znajomych wyjedzie stad a on beda musiel zostac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Duszek napisał:
Moja propozycja niech deportują wszystkich wschodnich pracowników i zobaczmy kiedy Norwedzy zaczną mieszkać znowu w iglo

Masz pan racje, pamietam jak przed 2004r w Oslo nie bylo ani jednej kamienicy, wszystko zbudowalismy my...Polacy! No i troche Ltwini. Co z nimi bedzie gdy/ jezeli ( kiedykolwiek) wyjedziemy? Strach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej x
(magnat74)
Wiking
niech się odwala od nas bo bez nas zginą pakisy i murzyny nie pójda na budowę na śnieg mróz śłońce wiatr taki jest los budowlańca jak nie chce nas to niech powiedze ale to będzie ich koniec bo będziemy pracować na czarno a z podatków nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Otóż spotkałem niedawno grupe polaków,zupełnie przypadkowo,w temacie pomysłów tych rasistów jest według nich podobno już plan;
-przykucia się w kilkadziesiąt osób przed Ministerstwem Rasizmu Dyskryminacji,przykuci mieli by lalki z imionami swoich dzieci.
W przewidywaniu chęci zatuszowania tego protestu przez islamskie władze tego kraju,wcześniej zostały by poinformowane media z innych krajów oraz miedzynarodowe organizacje walczące z poniżaniem,dyskryminacją itp.

Do tego dania głównego,dodali co nastepuje;- i tak sobie odbiorą NALEŻNE im rodzinne i wszystkie SKRADZIONE przywileje,z jednym małym ale-PODWÓJNIE. Ta druga część za dyskryminacje,łatwo się domyśleć w jaki sposób...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(toja1)
Wiking
MAMUS TO PEWNIE JEDNA Z TYCH ZDZIR KTORA ROZLOZYLA NOGI ZEBY WZIOL JA JAKIS KULAWY SLEPY NOREK
I ZDOBYLA OBYWATELSTWO
CHODZI PO SMIETNIKU
A JAK DO POLSKI ZJEDZIE TO PANIUSIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sylwus1 L.
(sylwus1)
Wiking
Pewnie pakisy na ta dziwkie glosowaly!!!Dlaczego my w rzadzie nikogo nie mamy,a jest tu nas wiecej??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok