Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5906 niezalogowanych)
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...leszek

juz spi...z

morda w misce..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
brzydal napisał:
...leszek

juz spi...z

morda w misce..?


wiesz co..rozbawiłes mnie do łez...takich bzdur juz dawno nie słyszałam...oj spadasz na psy..postaraj sie bardziej,wysil szare komórki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...dla

kogo.dla

starej lampucery

czy jej psa ..?

grudziu123.wrzuta.pl/audio/506i6IiHxbv/p..._mallancia_dance_mix

dla was zakochani...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
brzydal napisał:
...dla

kogo.dla

starej lampucery

czy jej psa ..?

grudziu123.wrzuta.pl/audio/506i6IiHxbv/p..._mallancia_dance_mix

dla was zakochani...


no prosze..ciutke zesmy sie zdenerwowali ze siegamy do nizszej określeń półeczki...
żenada gosciu..po mnie to spływa...
koncze z toba boś dupa nie przeciwniak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...splywa

to fakt,od

24 lat.psia sperma leszka...

p/s.
przeciwniak - juz nawet szmato,polskiej mowy zapomnialas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
brzydal napisał:
...splywa

to fakt,od

24 lat.psia sperma leszka...

p/s.
przeciwniak - juz nawet szmato,polskiej mowy zapomnialas


napisałam dobrze..bo ty nawet nie zasługujesz na słowo przeciwnik..za cienki jestes w uszkach..
po mnie tylko spływa a ty jak komus obrabiasz laske to pewnie połykasz...mniam,mniam...i teraz wiem co masz w głowce zamiast mozgu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
kamil75 napisał:
BK grubasko ale teraz to mnie rozbawilas
jak taka kobieta ponad 40 z dziecmi tez pewnie ponad 16 lat bo juz dorabiaja soebie moze tak pisac
" ty jak komus obrabiasz laske to pewnie połykasz...mniam,mniam..."
PS. brzydal gra blazna w swpich wypowiedziach ale on sie bawi tego typu zwrotami i gra slow a Ty dalej bedziesz brzydka ale pewnie masz wielkie serce


ty masz za to malutki rozumek..i nic ponad to..zamiast sie wpieprzac w to co ciebie nie dotyczy to zacznij składac kase na poprawe potencji bo z tego co widziałam na twoim profilu niedługo dobijesz tez 40..i co?zacznie sie andropauza...włoski sie juz przerzedziły?brzuszek urosl?a w ząbkach przerwy na papieroska?..jesli ty jestes taki inteligent to i w domu pewnie posiadasz laske cud urody..pewnie tez dobijająca 40...no masz sie czym cieszyc błaznie....jakzem stara i gruba to bym cie nie chciała kijem tknąc...i zjeżdzaj bo mnie nudzisz osle..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
B.K. napisał:
[quote]kamil75 napisał:


ty masz za to malutki rozumek..i nic ponad to..zamiast sie wpieprzac w to co ciebie nie dotyczy to zacznij składac kase na poprawe potencji bo z tego co widziałam na twoim profilu niedługo dobijesz tez 40..i co?zacznie sie andropauza...włoski sie juz przerzedziły?brzuszek urosl?a w ząbkach przerwy na papieroska?..jesli ty jestes taki inteligent to i w domu pewnie posiadasz laske cud urody..pewnie tez dobijająca 40...no masz sie czym cieszyc błaznie....jakzem stara i gruba to bym cie nie chciała kijem tknąc...i zjeżdzaj bo mnie nudzisz osle..


Niezle sie radykalizujesz, z kazdym nastepnym postem coraz ostrzej. Kilka dni temu pierdolilas o kulturze i milosci a dzis ladujesz w rynsztoku.Myslalem, ze jestes powazniejsza lecz z dystansem do siebie. Niestety gore bierze bolaczka polaczkow - EGO.

Szkoda na ciebie juz czasu babo z baranem na glowie.

bywaj. I zapluwaj sie dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
[quote]B.K. napisał:
kamil75 napisał:


ty masz za to malutki rozumek..i nic ponad to..zamiast sie wpieprzac w to co ciebie nie dotyczy to zacznij składac kase na poprawe potencji bo z tego co widziałam na twoim profilu niedługo dobijesz tez 40..i co?zacznie sie andropauza...włoski sie juz przerzedziły?brzuszek urosl?a w ząbkach przerwy na papieroska?..jesli ty jestes taki inteligent to i w domu pewnie posiadasz laske cud urody..pewnie tez dobijająca 40...no masz sie czym cieszyc błaznie....jakzem stara i gruba to bym cie nie chciała kijem tknąc...i zjeżdzaj bo mnie nudzisz osle..


Niezle sie radykalizujesz, z kazdym nastepnym postem coraz ostrzej. Kilka dni temu pierdolilas o kulturze i milosci a dzis ladujesz w rynsztoku.Myslalem, ze jestes powazniejsza lecz z dystansem do siebie. Niestety gore bierze bolaczka polaczkow - EGO.

Szkoda na ciebie juz czasu babo z baranem na glowie.

bywaj. I zapluwaj sie dalej.


mam gdzies co sobie o mnie pomyslisz...prawda boli..a ucze sie od najlepszych..mowiłes ze zmienie zdanie jak tu troche pobede...miałes racje...dla takich jak ty i tobie podobnych szkoda czasu na kulture..swoja droga to wyłapałam w ktoryms poscie,ze jestes starszy odemnie...wiec juz tez stary dziad...a posty hohoho mam nadzieje uwolnic sie od twojej osoby w przyszłosci na tym forum..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok