Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5908 niezalogowanych)
1 Post
Sylwus1 L.
(sylwus1)
Wiking
Jak patrze na ten pakistanski ryj to mi sie..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sylwus1 napisał:
Pewnie pakisy na ta dziwkie glosowaly!!!Dlaczego my w rzadzie nikogo nie mamy,a jest tu nas wiecej??
noooooo
a i w takiem usa jest nas dużo a nikogo ni ma w rzondzie
a i w angli jeszcze nas wincy co to chodzom zw dzinsach i z foliowemi torbami
nigdzie nam ie dajom pożondzić
nawet w polszce nam ne dajom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
Duszek napisał:
Moja propozycja niech deportują wszystkich wschodnich pracowników i zobaczmy kiedy Norwedzy zaczną mieszkać znowu w iglo

Masz pan racje, pamietam jak przed 2004r w Oslo nie bylo ani jednej kamienicy, wszystko zbudowalismy my...Polacy! No i troche Ltwini. Co z nimi bedzie gdy/ jezeli ( kiedykolwiek) wyjedziemy? Strach.


zapytaj starszych norkow ile lat kiedys/przed 2000/trzebabylo czekac na jakiegos fachowca w tym kraju..., brak rak do pracy ,ceny uslug momentalnie w kosmos szybuja,zwykle prawo rynku,kogo bedzie stac placic 2 - 2,5 tys /h?,pewnie niewielu,bo juz niektore branze ponad 1000 sobie licza,
dobrobyt juz zepsul rodowitych,sprawdz sobie ilu chetnych mlodych murarzy ,stolarzy,itd sie tu uczy,
i ilu pozniej pracuje w zawodzie.
w pl jest to samo,tysiace mgr.inz,doc,doktorow,na zasilkach,a fachowcow z wyksztalceniem kierunkowym jak na lekarstwo,wszyscy chca lekko i przyjemnie w klimatyzowanych biurowcach,a pobrudzic sie czy niedaj spocic nie ma juz komu
u mnie wymiana elewacji,juz drugi rok ma poslizg ale moze w tym jeszcze im sie uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kryss napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
Duszek napisał:
Moja propozycja niech deportują wszystkich wschodnich pracowników i zobaczmy kiedy Norwedzy zaczną mieszkać znowu w iglo

zapytaj starszych norkow ile lat kiedys/przed 2000/trzebabylo czekac na jakiegos fachowca w tym kraju..., brak rak do pracy ,ceny uslug momentalnie w kosmos szybuja,zwykle prawo rynku,kogo bedzie stac placic 2 - 2,5 tys /h?,pewnie niewielu,bo juz niektore branze ponad 1000 sobie licza,
dobrobyt juz zepsul rodowitych,sprawdz sobie ilu chetnych mlodych murarzy ,stolarzy,itd sie tu uczy,
i ilu pozniej pracuje w zawodzie.
w pl jest to samo,tysiace mgr.inz,doc,doktorow,na zasilkach,a fachowcow z wyksztalceniem kierunkowym jak na lekarstwo,wszyscy chca lekko i przyjemnie w klimatyzowanych biurowcach,a pobrudzic sie czy niedaj spocic nie ma juz komu
u mnie wymiana elewacji,juz drugi rok ma poslizg ale moze w tym jeszcze im sie uda


Krisu, z czego mi czynisz zarzut, bo przy dobrch checiach nie ogarniam zwiazku przyczynowo-skutkowego?

BTW - Nie musze pytac jak bylo przed 2000r, bo juz tu bylem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(niewinnny1)
Wiking
zabrac nam a dac ciapatym o to tu chodzi ale jeszcze im sie to odbije jak we Francji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
niewinnny1 napisał:
zabrac nam a dac ciapatym o to tu chodzi ale jeszcze im sie to odbije jak we Francji

Zabrac im a dac nam! Polakom! Wtedy bedzie sprawiedliwosc! A za te pieniadze bedziemy sobie pomagac - jak polak polakowi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
D N
(MYMOL71)
Wiking
Ciekawe czy się RURA BRUDNA wezmie za tych swoich BRUDASÓW NIEROBÓW i ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz marius
(Marius_ADHD)
Wiking
hell vete Hadia Tajik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
niewinnny1 napisał:
zabrac nam a dac ciapatym o to tu chodzi ale jeszcze im sie to odbije jak we Francji

Zabrac im a dac nam! Polakom! Wtedy bedzie sprawiedliwosc! A za te pieniadze bedziemy sobie pomagac - jak polak polakowi!


na mnie nie licz

ja chce byc obrzydliwie bogaty

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Legiunia wygrała : )))

Jihad Legia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
MYMOL71 napisał:
Ciekawe czy się RURA BRUDNA wezmie za tych swoich BRUDASÓW NIEROBÓW i ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!

To istotnie bardzo ciekawe zagadnienie, a Ty jak myslisz Mymolu? Weźmie sie?
Gdybys byl ministrantem( czy jak mu tam) to bys sie wzial za naszych nierobow?
Ja sie pytam ciebie Mymolu, pytam sie!

BTW. Czy to sie w ogole odmienia? Mymol, mymola, mymolowi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok