Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(5874 niezalogowanych)
11 Postów
Wojtek Kowalik
(kowal1)
Wiking
My Polacy jak jesteśmy tu z rodzinami to nasze żony też pracują i to niejednokrotnie bardzo ciężko, a ich żony to tylko w kolejce do NAV po socjal i to jeszcze się wpychają przed starszych bo ze sobą ciągnie stado dzieciaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
Artykuł w VG... (taki odpowiednik naszego faktu, SuperExpresu jakby ktoś nie wiedział).

" Det betyr for eksempel at hvis man mottar barnetrygd i Polen, vil det være barnetrygd etter norske regler, men etter polsk prisnivå, sier Tajik til NRK."
zeby to jeszcze ludzie wiedzieli o co się kłócą...


Tak marudzą co niektórzy że w PL ceny jak w NO albo i wyższe, to czego tu sie bać może nawet podniosą wysokość świadczeń co by dostosować do wydatków w PL???


No na forum to sami bogacze przecież siedzą, bo człowiek który zarabia dużo ma mnóstwo czasu wolnego i mało pracuje. Dodatkowo są to jednostki najlepsze we wszystkim i mają bogate życie osobiste które potwierdzają swoim przesiadywaniem na MN po kilka godzin dziennie.........



zapomniałeś o ich wykształceniu,które bije innych na łeb i szyję
a mów do takiego hehe to nic nie rozumie ale w zaparte pociska ściemę
niekiedy jak tu coś czytam ,to równie dobrze do zoo mogłabym się wybrać i zobaczyć PAWIANA



Wśród wszystkich gatunków pawianów znacznie odróżnia się trybem życia pawian płaszczowy, który tworzy złożone struktury oparte na systemie haremowym. Pozostałe gatunki, które określa się niekiedy wspólnym mianem pawianów sawannowych, skupiają się w grupy wielosamcowe z niewielką liczebną przewagą samic. Dominującymi samcami są z reguły młode, najsprawniejsze i najsilniejsze osobniki, niedawno przybyłe do stada. Starsze, wysłużone samce często zawiązują taktyczne koalicje, aby zespołowo przeciwstawić się młodemu samcowi alfa i wywalczyć sobie trochę więcej praw. Młode samce przechodzą okres kilku-, kilkunastomiesięcznej okres samotności po opuszczeniu macierzystego stada, a przed przyłączeniem się do nowego.
Wikipedia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
kamil75 napisał:
grubasko sliczna jak do mnie piszesz ro gdze ja napisalem ze to malo?
srednio norki maja ok 700 na pare napisalem i tyle po ok 350 zarabia norek rocznie srednio i z tego placi podatek czy to jest 380 czy 340 to nie robi roznicy nikomu
masz skate wejdz soebie i poogladaj znajomych norwegow to sama sobie zobaczysz ale w roznych branzach i nei mowie o tych lekazach prwnikach itd bo ich jest moze 5% kraju?
a ty se mozesz zarabiac ile chcesz i chuj komus do tego.dlamnie najlepiej zebyscie wszyscy byli bogaci i kupowali duze domy z trudnymi dachami


wszystko wszystkim ....ale po cholere komus dom z trudnym dachem?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
B.K. napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
[quote]B.K. napisał:
[quote]kamil75 napisał:


albo jestes glupi albo głupiego udajesz....sredni zarobek brutto mojego pana wacha sie w granicach400-430 rocznie ja mam ok 350 i sie tego nie wstydze..dzieci pracuja oddzielnie i maja na swoje wydatki bo jeszcze ucza sie.......uwazasz,ze to malo...no tak zapomnialam tutaj na forum siedzą sami bogacze z dochodem powyzej miliona załosne


Masz ograniczone horyzonty BK. Dla ciebie albo cos jest biale albo czarne. A jezeli ktos nie zgadza sie z twoja opinia to pewnie uposledzony. Przeciez masz monopol na racje. Czasami ludzie tkwia w sztywnych ramach przyzwyczajenia i ciezko sie im otworzyc na nowosci. To tak jak z twoja fryzura.

Nie wiem czy na forum siedza sami bogacze, ale 2 moich znajomych z dochodami wiekszymi niz moje poluja tu na panienki i bardzo sobie chwala to forum. W norwegii jest wielu polakow ktorzy maja swietnie prosperujace firmy i zarabiaja gruba kase. Ja z moimi dochodami jestem co najwyzej sredniakiem. Sam znam typa ktory zatrudnia ponad 120 osob, lecz polakow tylko ok. 30%.
Rodacy sa konfliktowi i roszczeniowi. Pierwsze 6 miechow chca sie pokazac, po okresie probnym zaczynaja sie zwolnienia lek i egenerklæring. Wiem co mowie, bo zatrudniam od lat.

BTW. W mojej branzy, pracownik powinien wyrobic minimum 1 mln przychodu. Inaczej nie ma szans na rentownosc powyzej 10%.
Wiec 1 mln dochodu brutto przy prowadzeniu firmy to smiech.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Jasna napisał:
marianek napisał:



I tak juz siódmy rok > umiesz liczyc,to policz >>> dziecko ma 16, przez 6 ostatnich lat co miesiąc otrzymuje 970nok, a bede pobierał jeszcze przez 2 lata!



a ja się taaaak cieszyłam, że wybędziesz stąd jesienią tego roku ( jak to nam wszystkim obiecywałeś!!)


...kłamca, kłamca...

Strasznie się zawiodłam!!



Ot durna baba nic nie rozumie!!

Majeranek sie zwolni z tej swojej pracy (skasuje jakiegoś szofera ze 100 tyś noków za załatwienie roboty następcy ) zarejstruje w NAV po zasiłek i jeszcze 104 tyg. bedzie brał kase z NO siedząc w ciepłych papciach gdzieś w Maroku... zapłacił podobno 900tyś kr skatu do tej pory to przez dwa lata ze 400 tyś odbierze w zasiłku, rodzinnym i zwrotach....

Tylko jeszcze trza sie lejców pozbyć bo szoferów tu niedostatek i robotę dają... hmmm parę punków do kolekcji , tak z 8 i już po kłopocie........


Paniała??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Joseph napisał:

Paniała??



tiaaa. thx)

Przywróciłeś mi nadzieję!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...joseph

od punkow

to sie odpierdol

szczegolnie od 8smiu - panial ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
albo jestes glupi albo głupiego udajesz....sredni zarobek brutto mojego pana wacha sie w granicach400-430 rocznie ja mam ok 350 i sie tego nie wstydze..dzieci pracuja oddzielnie i maja na swoje wydatki bo jeszcze ucza sie.......uwazasz,ze to malo...no tak zapomnialam tutaj na forum siedzą sami bogacze z dochodem powyzej miliona załosne[/quote]

Masz ograniczone horyzonty BK. Dla ciebie albo cos jest biale albo czarne. A jezeli ktos nie zgadza sie z twoja opinia to pewnie uposledzony. Przeciez masz monopol na racje. Czasami ludzie tkwia w sztywnych ramach przyzwyczajenia i ciezko sie im otworzyc na nowosci. To tak jak z twoja fryzura.

Nie wiem czy na forum siedza sami bogacze, ale 2 moich znajomych z dochodami wiekszymi niz moje poluja tu na panienki i bardzo sobie chwala to forum. W norwegii jest wielu polakow ktorzy maja swietnie prosperujace firmy i zarabiaja gruba kase. Ja z moimi dochodami jestem co najwyzej sredniakiem. Sam znam typa ktory zatrudnia ponad 120 osob, lecz polakow tylko ok. 30%.
Rodacy sa konfliktowi i roszczeniowi. Pierwsze 6 miechow chca sie pokazac, po okresie probnym zaczynaja sie zwolnienia lek i egenerklæring. Wiem co mowie, bo zatrudniam od lat.

BTW. W mojej branzy, pracownik powinien wyrobic minimum 1 mln przychodu. Inaczej nie ma szans na rentownosc powyzej 10%.
Wiec 1 mln dochodu brutto przy prowadzeniu firmy to smiech.[/quote]


ograniczone horyzony,sztywne ramy i monopol na racje...czy ty aby nie mowisz o sobie...bo zauwazyłam ze co napiszesz to wymagasz aby traktowac to jak swietośc...twoja domena jest dzielenie wszystkiego na białe i czarne...i pozwole sobie przypomniec ci,ze to ja zwracalam ci uwage ze zycie ma wiele odmian szarosci...a teraz wszystko odwracasz...no cóz kazdy ma jakis styl...
mam to gdzies ile zarabiasz i ilu pracowników zatrudniasz dla mnie liczy sie moja osoba i moje dobro...mam tyle co mam i mi to wystarczy...a ty mozesz srac kasa i zgrywac biznesmena cała gebą...jednym uchem mi wleci a drugim wyleci..
tylko malutkie pytanko...co taka świetlista,super inteligentna istota jak ty robi w tam miejscu i takimi robolami...nie powinneś przypadkiem siedziec na salonach i tam głosić swoje złote mysli...
poza tym mężczyzna który z dyskusji z kobieta uzywa argumentów kojarzonych z jej wiekiem albo wyglądem nie ma za grosz kultury,honoru ani obycia...mam tyle lat ile mam i wygladam jak wygladam...w odróznieniu od innych nie ukrywam i sie tego nie wstydze...ja znam swoja wartosc....i nie rzucam sie na małolatów jak co niektorzy panowie tutaj ktorym juz nie staje wiec najlepszym sposobem jest poderwanie jakiejs gówniary za kase..i mysla biedacy,ze przy takiej tez odmłodnieja..oj zenada..
to by było na tyle...i mam dosyc tego tematu...teraz ja czuje sie znudzona...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...odpocznij

jestes coraz

bardziej zalosna...

p/s:
pozdrowienia dla psiaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
brzydal napisał:
...odpocznij

jestes coraz

bardziej zalosna...

p/s:
pozdrowienia dla psiaka


a bazgraj sobie,bazgraj ile dusza zapragnie...
i tak cie tu wiekszość olewa

taki forumowy błazen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok