Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5907 niezalogowanych)
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
do marianka...........................czytałam kilka twoich postów nad wyższością zycia w Polsce..i na dobra sprawe sie z tym zgadzam...tylko jest małe ale..bo ja tu mieszkam na stałe i tez mam scenariusz swojego dalszego zycia..kupiłam dom ktory spłacam i kiedys on bedzie moj,nawet jak nie zdążę spłacic to i tak moge sprzedac i zysk mam w kieszeni...narazie zyje tutaj obydwoje z mężem pracujemy i nie musze martwic sie o finanse..stac mnie na wszystko..wszystkich mam przy sobie,zadnych rozłak,tesknoty i zali...jak sie stesknie za dalsza rodzina to wsiadam w samolot i po 2 godzinkach jestem w kraju tam w Polsce mam duze mieszkanie nie musze sie tułac po znajomych..uwazam,ze w tej chwili moje zycie jest dobre...a jak sie cos zacznie chrzanic albo bede miała dosyc tego kolorowego towarzystwa nierobów i leserów to sprzedam chałupe,samochody zabiore odłozona kase i wroce,mam przeciez gdzie...jestem tam gdzie jest mi lepiej wiec nie rozumiem dlaczego tych co mieszkaja tutaj tak tyrasz i uwazasz,ze lepszym rozwiazaniem jest zostanie w kraju...chociaz mieszkam z dziecmi tu, to tez jestem przeciwna zabieraniu tych wszystkich dodatków..pracujemy na to uczciwie i płacimy podatki i kazdemu powinno sie nalezec..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
B.K. napisał:
do marianka...........................czytałam kilka twoich postów nad wyższością zycia w Polsce..i na dobra sprawe sie z tym zgadzam...tylko jest małe ale..bo ja tu mieszkam na stałe i tez mam scenariusz swojego dalszego zycia..kupiłam dom ktory spłacam i kiedys on bedzie moj,nawet jak nie zdążę spłacic to i tak moge sprzedac i zysk mam w kieszeni...narazie zyje tutaj obydwoje z mężem pracujemy i nie musze martwic sie o finanse..stac mnie na wszystko..wszystkich mam przy sobie,zadnych rozłak,tesknoty i zali...jak sie stesknie za dalsza rodzina to wsiadam w samolot i po 2 godzinkach jestem w kraju tam w Polsce mam duze mieszkanie nie musze sie tułac po znajomych..uwazam,ze w tej chwili moje zycie jest dobre...a jak sie cos zacznie chrzanic albo bede miała dosyc tego kolorowego towarzystwa nierobów i leserów to sprzedam chałupe,samochody zabiore odłozona kase i wroce,mam przeciez gdzie...jestem tam gdzie jest mi lepiej wiec nie rozumiem dlaczego tych co mieszkaja tutaj tak tyrasz i uwazasz,ze lepszym rozwiazaniem jest zostanie w kraju...chociaz mieszkam z dziecmi tu, to tez jestem przeciwna zabieraniu tych wszystkich dodatków..pracujemy na to uczciwie i płacimy podatki i kazdemu powinno sie nalezec..

Tyram tylko tych, którym sie poprzewracało we łbie i trzymają pana boga za nogi (tylko według nich)....
Moja zona ma w kraju super prace za naprawde godne pieniądze, córa jest szczesliwa tam i nie ma mowy, zeby tu obie chciały przyjechac, za nic w swiecie!
Z reszta nigdy nawet o tym nie rozmawialismy na powaznie, ale wiem co mówie!

Ja nie lubie tego kraju, tych ludzi, itd....
jestem tu tylko i wyłacznie dla pieniedzy i uwazam,ze odłożyłem szybciej i wiecej bedąc tu sam te kilka latek : )
A jak mi sie robi zle, to pakuje zabawki i jade do polandii, albo polandia przylatuje do mnie, wiec tak tez sie da, tymbardziej,ze widujemy sie co 3 tyg, a to krótki czas i da sie na luzie wytrzymac : )))
Tak wiec co 3 tyg mam noc poslubną, bo smakuje wybornie

PS: co do zysku przy sprzedazy domu, to oboje doskonale wiemy, ze pierwsze 10 lat płacisz same odsetki, wiec musisz jeszcze troche poczekac, a ceny nie beda szły w góre w nieskonczonosc....
Co nie oznacza,ze kupno domu, to taki zły pomysł.....
sam powinienem kupic, ale 5 lat temu! bo dzis tojuz zaden interes......

aaaaaaaaaaaaaaa ciesze sie, ze zgadzasz sie ze mna w wielu kwestiach : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
jeszcze się dobrze nie rozpędziłem, a już dwaj NAV-ożercy poczuli się obrażeni, nie przytoczę ich loginów, wystarczy znaleźć poniżej, nie ważne kim jest ta pani na zdjęciu, nie dla mnie, ale darmozjadów trzeba gonić, dwa lata siedzieć w polsce na zasiłku dla bezrobotnych, pobierać wszystkie socjale na dzieci zameldowane w Polsce, boli?? powinno, jesteście gorsi od pakoli, ci przynajmniej siedzą z tyłkami w kraju, który za to płaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
nie mam dzieci... nie mam zony... nie bola mnie ludzie ktorzy pobieraja zasilek na dziecko!!!!! bola mnie azylanci inne turasy pakisy brudasy.... co maja nauke jezyka za darmo, mieszkanko za darmo, opieke navu, zasilki pomoce socjalne i inne pierdoly....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Yatsek napisał:
nie mam dzieci... nie mam zony... nie bola mnie ludzie ktorzy pobieraja zasilek na dziecko!!!!! bola mnie azylanci inne turasy pakisy brudasy.... co maja nauke jezyka za darmo, mieszkanko za darmo, opieke navu, zasilki pomoce socjalne i inne pierdoly....

W ich krajach jest gorzej, wiec powinni dostac wiecej. Tak uwazam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
do tego remufuru czy cos tam....conajmiej 80% ludzi tutaj przebywajacych uczciwie pracuje i płaci podatki..dlaczego uwazasz ze maja byc pozbawieni dodatku na dzieci...bo co?maja odpowiadac za kilku cwaniaczków i lawirantów..w kazdym kraju sa tacy co wykorzystuja system i patrza aby sie wymigac od pracy..albo dlatego,ze jakiejs dziuni sie spodobał pomysl,ze na durnych polaczkach moze sie wybic w polityce..kto ci dał prawo aby oceniac innych w sumie nic o nich nie wiedząc...jak dalej bedziemy sie na to godzic to tak nas beda traktowac...i nie mysl,ze jak bedziesz tak obstawał za ,,sprawiedliwoscia,,to cie norki uhonoruja medalem...oni maja cie w dupsku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
nie mam dzieci... nie mam zony... nie bola mnie ludzie ktorzy pobieraja zasilek na dziecko!!!!! bola mnie azylanci inne turasy pakisy brudasy.... co maja nauke jezyka za darmo, mieszkanko za darmo, opieke navu, zasilki pomoce socjalne i inne pierdoly....

W ich krajach jest gorzej, wiec powinni dostac wiecej. Tak uwazam.


tak,owszem...ale na poczatek...a ta pomoc ciagnie sie latami...a oni nie chetni do pracy...a ja bule ok.200tys.skatu...a miejsca w przedszkolach nie ma...bo komuna biedna(ringerike)i nie ma na zwiekszenie miejsc...a dlaczego biedna?ano dlatego,ze ma nadprogramowe wydatki....kolorowe wydatki...a ja chce zeby moj skat szedł na przedszkola...ale chciec to ja moge sobie duzo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
Dlaczego Polacy za granicą, nie tylko w Norwegii, uchodzą za najłatwiejszy cel ataków przez wszystkie inne nacje?. Dlaczego Polacy złapią się prawie zawsze najgorszej i najmniej płatnej roboty tam gdzie nie czepi się nawet analfabeta z Afryki? Dlaczego Polak nie potrafi dochodzić swoich racji w obcym kraju tam gdzie pogardzani przez niego "Turasy i inne nacje" potrafią? Dlaczego większym szacunkiem cieszą się pogardzani przez Polaków muzułmani w Norwegii niż Polacy? Dlaczego na inne nacje w Norwegii patrzy się jak na człowieka a na Polaka jak na woła roboczego? Wartość Polaka to tyle ile można udrzeć nim roboty, a jak nie charuje jak wół to wynocha do "według nich dzikiej Polski" To parę pytań dla rodaków w Norwegii!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
B.K. napisał:
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
nie mam dzieci... nie mam zony... nie bola mnie ludzie ktorzy pobieraja zasilek na dziecko!!!!! bola mnie azylanci inne turasy pakisy brudasy.... co maja nauke jezyka za darmo, mieszkanko za darmo, opieke navu, zasilki pomoce socjalne i inne pierdoly....

W ich krajach jest gorzej, wiec powinni dostac wiecej. Tak uwazam.


tak,owszem...ale na poczatek...a ta pomoc ciagnie sie latami...a oni nie chetni do pracy...a ja bule ok.200tys.skatu...a miejsca w przedszkolach nie ma...bo komuna biedna(ringerike)i nie ma na zwiekszenie miejsc...a dlaczego biedna?ano dlatego,ze ma nadprogramowe wydatki....kolorowe wydatki...a ja chce zeby moj skat szedł na przedszkola...ale chciec to ja moge sobie duzo...

Boze...ludzie, skad w was tyle zlosci, rasizmu? Gdzie empatia, milosierdzie, wspolczucie? Tym ludziom bylo trudniej, pomozmy im! Kim wy jestescie, zeby decydowac za norwegow? To ich kraj nie wasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
B.K. napisał:
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
nie mam dzieci... nie mam zony... nie bola mnie ludzie ktorzy pobieraja zasilek na dziecko!!!!! bola mnie azylanci inne turasy pakisy brudasy.... co maja nauke jezyka za darmo, mieszkanko za darmo, opieke navu, zasilki pomoce socjalne i inne pierdoly....

W ich krajach jest gorzej, wiec powinni dostac wiecej. Tak uwazam.


tak,owszem...ale na poczatek...a ta pomoc ciagnie sie latami...a oni nie chetni do pracy...a ja bule ok.200tys.skatu...a miejsca w przedszkolach nie ma...bo komuna biedna(ringerike)i nie ma na zwiekszenie miejsc...a dlaczego biedna?ano dlatego,ze ma nadprogramowe wydatki....kolorowe wydatki...a ja chce zeby moj skat szedł na przedszkola...ale chciec to ja moge sobie duzo...

Boze...ludzie, skad w was tyle zlosci, rasizmu? Gdzie empatia, milosierdzie, wspolczucie? Tym ludziom bylo trudniej, pomozmy im! Kim wy jestescie, zeby decydowac za norwegow? To ich kraj nie wasz.


cały swiat jest dla ludzi a Norwegia nie jest tylko dla norwegow.nie ma ani rasizmu ani zlosci..bynajmiej we mnie...jest logiczne myslenie i wiedza o nich i ich sposobie zycia...pomoc ma swoje granice albo powinna miec...i wtedy by sie tak nie rozbestwili...wiem o nich duzo bo niestety mam ich na codzien...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok