Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5924 niezalogowanych)
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
kamil75 napisał:
b.k 200 podatku? hohoho to ty zarabiasz podad 600? gratulacje

nooooo... stoje na rogu i dorabiam,nadstawiam dupska jak mi to niedawno napisal brzyda l...znasz przysłowie ,,co je twoje to i moje,,wiec moje i jeszcze jednego pana ktory jest moim mezem...a jakby dodac corcie i syna to bedzie ciutke wiecej..wytłumaczyłam jak krowie na rowie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Kurwa, bawicie mnie do lez.
Poker face.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek napisał:



I tak juz siódmy rok > umiesz liczyc,to policz >>> dziecko ma 16, przez 6 ostatnich lat co miesiąc otrzymuje 970nok, a bede pobierał jeszcze przez 2 lata!



a ja się taaaak cieszyłam, że wybędziesz stąd jesienią tego roku ( jak to nam wszystkim obiecywałeś!!)


...kłamca, kłamca...

Strasznie się zawiodłam!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
kamil75 napisał:
spoko z mezem to na luzie m yslalwem ze ty a co do dorabianiu to watpie bo jesli to twoje zdjecie jest prawdziwe to ... sama sobie odpowiedz bez obrazy ale ...

problem w tym,ze nie myslisz...i mozesz spac spokojnie,tobie nie dalabym nawet za darmo...
swoja droga jakos brak twojej urzekajacej podobizny...czyzbysmy sie wstydzili takich wdzieków
i co juz wspomagasz sie laskami na zdjeciu...no tak najmłodszy nie jestes..i niedlugo pozostanie tylko patrzenie...niestety..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
B.K. napisał:
kamil75 napisał:
b.k 200 podatku? hohoho to ty zarabiasz podad 600? gratulacje

nooooo... stoje na rogu i dorabiam,nadstawiam dupska jak mi to niedawno napisal brzyda l...znasz przysłowie ,,co je twoje to i moje,,wiec moje i jeszcze jednego pana ktory jest moim mezem...a jakby dodac corcie i syna to bedzie ciutke wiecej..wytłumaczyłam jak krowie na rowie???


600k na rodzine brutto? Kurwa z czego wy zyjecie? Jak sie bilansujecie? I jeszcze 2 city? Za 600, 5 min bym tu nie siedzial. Jak inni po tylu latach w norge zarabiaja podobne " pieniadze" to juz wiem skad wasza frustracja . Kurwa ..maksymalny brecht.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kamil75 napisał:
optimus srednio 700 ma rodzina norweska czyli 450-480 na reke i takich jest wiekszosc jak 2 osoby pracuja
mowi o sredniej z calego kraju bo na polnocy i wioskach jest trudniej z praca i zarobki nizsze

dlatego placa mniej do panstwa... i wiecej dostaja )
www.finnmark.no/page.jsp?id=5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
B.K. napisał:
kamil75 napisał:
b.k 200 podatku? hohoho to ty zarabiasz podad 600? gratulacje

nooooo... stoje na rogu i dorabiam,nadstawiam dupska jak mi to niedawno napisal brzyda l...znasz przysłowie ,,co je twoje to i moje,,wiec moje i jeszcze jednego pana ktory jest moim mezem...a jakby dodac corcie i syna to bedzie ciutke wiecej..wytłumaczyłam jak krowie na rowie???


600k na rodzine brutto? Kurwa z czego wy zyjecie? Jak sie bilansujecie? I jeszcze 2 city? Za 600, 5 min bym tu nie siedzial. Jak inni po tylu latach w norge zarabiaja podobne " pieniadze" to juz wiem skad wasza frustracja . Kurwa ..maksymalny brecht.


albo jestes glupi albo głupiego udajesz....sredni zarobek brutto mojego pana wacha sie w granicach400-430 rocznie ja mam ok 350 i sie tego nie wstydze..dzieci pracuja oddzielnie i maja na swoje wydatki bo jeszcze ucza sie.......uwazasz,ze to malo...no tak zapomnialam tutaj na forum siedzą sami bogacze z dochodem powyzej miliona załosne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Artykuł w VG... (taki odpowiednik naszego faktu, SuperExpresu jakby ktoś nie wiedział).

" Det betyr for eksempel at hvis man mottar barnetrygd i Polen, vil det være barnetrygd etter norske regler, men etter polsk prisnivå, sier Tajik til NRK."
zeby to jeszcze ludzie wiedzieli o co się kłócą...


Tak marudzą co niektórzy że w PL ceny jak w NO albo i wyższe, to czego tu sie bać może nawet podniosą wysokość świadczeń co by dostosować do wydatków w PL???


No na forum to sami bogacze przecież siedzą, bo człowiek który zarabia dużo ma mnóstwo czasu wolnego i mało pracuje. Dodatkowo są to jednostki najlepsze we wszystkim i mają bogate życie osobiste które potwierdzają swoim przesiadywaniem na MN po kilka godzin dziennie.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wojtek Kowalik
(kowal1)
Wiking
Ludzie czy wy nie widzicie że ta pseudo Norweszka boi się o swoją dupe i swoich pakisów. My Polacy wszystko sobie tu wypracowaliśmy, a te nieroby wszystko dostali i dostają dalej więcej niż rodowici Norwedzy. A te 61% to są napewno nieroby z pskistanu. Kto siędzi po kawiarenkach od samego rany my czy oni. My od rana pracujemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wojtek Kowalik
(kowal1)
Wiking
A na dodateg tego czy któreś z Polskich stowarzyszeń działających w Norwegi wyraziło jakiś sprzeciw na temat wypowiedzi tej minister. Ciekawe co by było gdyby jakiś normalny Norweski polityk wystąpił przeciwko pakisom żeby coś im zabrać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok