Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca - Norwegia

12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
witam, mieszkam od paru dni w Sarpsborg chciala bym poznac tutejsza grupe Polakow poniewaz wszyscy znajomi ktorych tu znam to Norwedzy . Mam rowniez pytania zwiazane z praca tutaj jak szukac pracy i gdzie najlepiej szukac nie znam Norweskiego ucze sie dopiero, ale znam angielski w bardzo zaawansowanym stopniu , jesali jest ktos zainteresowany poznaniem nowej osoby to zapraszam nie mieszkam ogolnie w polsce juz 12 lat ale zawsze trafialam na Polakow za granica wiec tutaj czuje sie troche samotna bez polskiego jezyka czy badz polskich przyjaciol .
Pozdrawiam serdecznie
Olga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Olus1125 napisał:
witam, mieszkam od paru dni w Sarpsborg chciala bym poznac tutejsza grupe Polakow poniewaz wszyscy znajomi ktorych tu znam to Norwedzy . Mam rowniez pytania zwiazane z praca tutaj jak szukac pracy i gdzie najlepiej szukac nie znam Norweskiego ucze sie dopiero, ale znam angielski w bardzo zaawansowanym stopniu , jesali jest ktos zainteresowany poznaniem nowej osoby to zapraszam nie mieszkam ogolnie w polsce juz 12 lat ale zawsze trafialam na Polakow za granica wiec tutaj czuje sie troche samotna bez polskiego jezyka czy badz polskich przyjaciol .
Pozdrawiam serdecznie
Olga


Pani nigdy nie ufa"wschodnio-europejczykom" bo sie pani zawiedzie oraz zostanie wydymana na hajs. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
a skad takie stwiertdzenie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
bo Polaki to są świnie, a nawet wilki za granicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
juz nie mieszkam 12 lat w polsce i jakos nie natrafilam na zlych ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Olus1125 napisał:
juz nie mieszkam 12 lat w polsce i jakos nie natrafilam na zlych ludzi
rozumiem
to z Polski trzeba było uciekać przed złymi ludźmi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
nie poprostu mialam szanse uczyc sie w anglii to wyjechalam, nie musialam przed niczym uciekac!! a ze mi sie spodobalo zycie za granica to inna sprawa i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(forester44)
Wiking
Cześć Ola.
Ja jestem w Norwegii dopiero od 4 dni . jak na razie mam 2 znajomych , z którymi i tak jestem odseparowany. tymczasowo mieszkam u szefa , Norwega. Teraz dwa dni byłem sami do nikogo gęby nie mogłem otworzyć. A więc chciał Cię powitać bo dobrze jest mieć jakiegoś znajomego więcej Heyah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
nie mam wielkich oczekiwan poza przyjaznia szacunkiem i byciem milym dla drugiej osoby to iz napisalam ten post wystarczy przeczytac jestem nowa i chcialam uzyskac wskazowki badz nawiazac nowe znajomosci !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Olus1125 napisał:
nie mam wielkich oczekiwan poza przyjaznia szacunkiem i byciem milym dla drugiej osoby to iz napisalam ten post wystarczy przeczytac jestem nowa i chcialam uzyskac wskazowki badz nawiazac nowe znajomosci !

W tym kraju jest rozmowa tylko o pieniadzach. Kto ile zarabia i ile wysyla do polski dla sąsiada ktory sie opiekuje zona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok