Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

31 Postów
Nowicjusz
gama28 bardzo dziękuje za info

pozdrawiam i milego dnia wszystkim zyczę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dziś chciałam napisać kilka słów o moim mężu. Zazwyczaj strasznie tu na niego narzekam, ale dziś chcę pochwalić. Ostatnio bardzo się zmienił, dużo pomaga, kilka dni temu i wczoraj wyprasował pranie, przez ostatnie kilka dni daje mi możliwość odpoczynku, tzn. gdy wraca z pracy zajmuje się dziećmi a ja mogę odpocząć parę minut, co drugi dzień czyta wieczorem synowi, poza tym widziałam go kilkakrotnie z odkurzaczem w ręku koło kominka! W weekendy gotuje obiady! Przy tym wszystkim codziennie chodzi do pracy, gdzie pochwalono jego umiejętności oraz wiedzę. Jest miły i naprawdę się stara!!! A ja się bardzo cieszę i jestem wdzięczna za jego pomoc, bo w niej jest wiele zrozumienia dla obowiązków, jakie ja wykonuję. Wszystko ostatnio lepiej się układa!!! Dzięki Bogu!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hej dziewczyny!
mam pytanie czy któraś z was składała wniosek o macierzyński w tym roku? bo weszłam na strone NAV i wydrukowałam 6 stronicowy formularz a innego nie znalazłam. Byłam u mnie w NAV i powiedziano mi że na stronie NAV moge wydrukować i że jest strona dla Polaków.Oczywiście na której nic nie pisze na tentemat,a jak zapytałam czy ten 6 stronicowy jest ok to mi odpowiedział że ona nie wie.... no to kto ma wiedzieć ! Ja?
pomóżcie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ewa Bielak-Przybyla
(ewich1988)
Wiking
kolo lilehamer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Sluchajcie poleca bardzo portal www.maluchy.pl....
Mozecie sobie zalozyc konta, wszystko jest zablokowane, nikt niewidzi i nikt nie wejdzie bez zalogowania, bardzo mile osoby i duzo watkow zalozonych przez mamy z Anglii i innych panstw ale Norwegii nie ma...moze spotkajmy sie tam??....ja chetnie dolocze do mam z Norwegii jestem tam dobrych kilka lat....serdecznie polecam....napewno sie niezawiedziecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
AgaN napisał:
Sluchajcie poleca bardzo portal www.maluchy.pl....
Mozecie sobie zalozyc konta, wszystko jest zablokowane, nikt niewidzi i nikt nie wejdzie bez zalogowania, bardzo mile osoby i duzo watkow zalozonych przez mamy z Anglii i innych panstw ale Norwegii nie ma...moze spotkajmy sie tam??....ja chetnie dolocze do mam z Norwegii jestem tam dobrych kilka lat....serdecznie polecam....napewno sie niezawiedziecie


Ja naleze do dwoch norweskich for i nie chce mi sie latac po innych i pisac o tym samym...wiec ja odpadam tutaj tez trzeba sie logowac, a to ze ktos to czyta oprocz mamusiek to mi wcale nie przeszkadza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
ja tez nie myśle nigdzie się przenosić to forum mi odpowiada i nie loguje się dużo też dowiedzaiłam się od innych mam na temat wychowania i i takich tam...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Justke E
(Justke)
Początkujący
Hej
co do skladania papierow do nav
ten 6cio stronnicowy formularz jest ok na becikowe i na maciezynskie

jesli ktos nie podal konta wczesniej do Navu to trzeba wypelnic specjalny formularz 95-20.00
https://www.nav.no/Om+NAV/Skjemaer/Privatpersoner/Vedleggsveileder?key=250914i tam sie podaje swoje dane i nr konta na ktore maja byc pieniadze przelewane ( pozniejsze swiadczenia tez)

wiem to na pewno bo zalatwialam tydzien temu ;]

pozdrawiam
Jus i miesieczny już Krzyś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
mam pytanie. dość krępujące ale jestem ciekawa waszych odpowiedzi. chodzi o lewatywę przed porodem. czy tutaj w norwegii się to stosuje czy może trzeba powiedzieć że się chce czy oni sami robią? moje 2 koleżenki rodziły tutaj i o lewatywie nie słyszały a w pl jest to normalne. co o tym wiecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monia Pekacz.
(monia2000)
Wiking
Hej
Ja rodzilam rok temu we Fredrikstad i tam nie robia lewatywy .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok