Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Nie podaliśmy ponieważ ja nie posiadam konta bankowego a na wniosku było trzeba podać numer konta wnioskodawcy. Skoro nie podaliśmy numeru konta to jak oni przyślą te pieniążki? Nie możemy teraz tam pojechać bo mój maż nie może sobie wziąźć wolnego a ja mam daleko do Navu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
hej ja jestem przyszla mamusia 10 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. wizyte mam na 25 stycznia i chyba wtedy doktor zalozy mi karte ciazy. jestesmy z mezem bardzo szczesliwi bo 3,5 roku czekalismy na dzidzie w kwietniu mielismy zaczac juz in vitro a tu taki wspanialy prezent w nowym roku a moze sa jakies przyszle mamy z sem lub tønsberg lub okolic? odzywajcie sie dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
magda2 ja tez nie posiadam tutaj konta,a wpisalam w jego danych konto i na ostatniej stronie tego wniosku....a skladalismy wniosek razem jako malzenstwo.

to moze zadzwon do nich i sie zapytaj jak to bedzie wygladac teraz, bo ja nie mam pojecia....

wika czyli malenstwo sie nie ujawnilo na USG
ja robilam sobie w PL trzy razy w 4d...akurat bylam 3miesiace wiec sobie na to pozwolilam...i juz za pierwszym razem bylo wiadomo z dziewczynka, a na normalnym usg lekarz(inny) nie byl mi w stanie powiedziec co to, mimo ze juz wiedzialam a tego jemu nie powiedzialam...a bylam w 28tyg ! taki to specjalista chyba

tak,becikowe jest wyplacane przed porodem,nie jak w PL po. To jest dobre, bo mozna dzidzi obkupic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
a ile to becikowe teraz wynosi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
limetka81 napisał:
hej ja jestem przyszla mamusia 10 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. wizyte mam na 25 stycznia i chyba wtedy doktor zalozy mi karte ciazy. jestesmy z mezem bardzo szczesliwi bo 3,5 roku czekalismy na dzidzie w kwietniu mielismy zaczac juz in vitro a tu taki wspanialy prezent w nowym roku a moze sa jakies przyszle mamy z sem lub tønsberg lub okolic? odzywajcie sie dziewczyny

Limetka gratuluje!!!! wspaniala wiadomosc.lekarz na pewno zalozy ci karte wez odrazu z soba na to badanie mocz w kubeczku bo beda kazali ci zrobic u nich na stowe do tego zrobia badania krwi a pozniej mniej przyjemna cytologia...

36640nok wyczytalam tutaj na forum, ze jednago z naszych forumowiczow zona tak dostala.
byly pogloski cos o podwyzce i sie sprawdzilo...ja dostalam po staremu 35260 czy jakos tak...

ta wyprawka przyda sie wam dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
limetka81 gratuluje!!!!

no a moja dzidzia niestety nie chce nam zdradzić kim jest a co sie bedzie tak od razu ujawniać!

a słuchajcie ile tak mniejj więcej kosztuje usg prywatnie?

i jak myślicie gdybym ladnie poprosuiła o dodatkowe usg ze skierowaniem to byliby skłonni mi je zrobić czy nie koniecznie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
wika mi nie chcieli zrobic tutaj usg w szpitalu bo bylam w 15tyg,ale lekarz wystawil mi skierowanie do prywatnego ginekologa, i zaplacilam 100nok za 7zdjec, wizyta byla bezplatana. a zeby dostac skierowanie to trzeba troszke posymulowac tutaj, ja tak zrobilam
wizyta prywatnie to zalezy gdzie i co...ale widzialam cene 1000nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
limetka81 napisał:
hej ja jestem przyszla mamusia 10 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. wizyte mam na 25 stycznia i chyba wtedy doktor zalozy mi karte ciazy. jestesmy z mezem bardzo szczesliwi bo 3,5 roku czekalismy na dzidzie w kwietniu mielismy zaczac juz in vitro a tu taki wspanialy prezent w nowym roku a moze sa jakies przyszle mamy z sem lub tønsberg lub okolic? odzywajcie sie dziewczyny

kurcze limetka jakiś urodzajny rok witaj w klubie ciężarówek 2011 ja mam termin na sierpnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
moge byc i ciezarowka jestem szczesliwa jak cholera ale zauwazylam dzis ze coraz mniej mi rzeczy smakuje... wszystko ma taki metaliczny posmak.. czy to normalne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
limetka81 napisał:
moge byc i ciezarowka jestem szczesliwa jak cholera ale zauwazylam dzis ze coraz mniej mi rzeczy smakuje... wszystko ma taki metaliczny posmak.. czy to normalne?

Tak, to normalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok