Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Krowa napisał:
HeartB napisał:
Krowa napisał:
Hahaha...........fajne to Skad wy macie te teze o wychowaniu bez milosci? Z lotniska? Jesli tak to sie wycofuje ! Tego typu evidensbasert forskning nie da sie obalic
--------
Ludzie- dlaczego Wy jestescie tak zniewalajaco plascy w swoim odbiorze tego co pisza inni. To taka projekcja skomplikowania swoich zwjow mozgowych?
Obserwacja genetycznego uposledzenia emocjonalnegia utochtonow wziela sie z prawie, 40 letniej organoleptycznej ich obserwacji w najrozniastych sytuacjach zyciowych. Zrozumiano - Krowa wasza mac?


No dobra, zrozumiano A kryteria tej Twojej obserwacji byly?.............. No i co to jest \"obserwacja organoleptyczna\" ?, bo za zadna Krowe nie moge pojac

---
Krowo, kochales sie - w co watpie - kiedykolwiek z baba po ciemnicy? Obserwowales ja calym soba bez udzialu wybaluszonych krowich slepiow? Czy Ty wiesz wogole o czym ja wiode.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
Krowa napisał:
HeartB napisał:
Krowa napisał:
Hahaha...........fajne to Skad wy macie te teze o wychowaniu bez milosci? Z lotniska? Jesli tak to sie wycofuje ! Tego typu evidensbasert forskning nie da sie obalic
--------
Ludzie- dlaczego Wy jestescie tak zniewalajaco plascy w swoim odbiorze tego co pisza inni. To taka projekcja skomplikowania swoich zwjow mozgowych?
Obserwacja genetycznego uposledzenia emocjonalnegia utochtonow wziela sie z prawie, 40 letniej organoleptycznej ich obserwacji w najrozniastych sytuacjach zyciowych. Zrozumiano - Krowa wasza mac?


No dobra, zrozumiano A kryteria tej Twojej obserwacji byly?.............. No i co to jest \\\"obserwacja organoleptyczna\\\" ?, bo za zadna Krowe nie moge pojac

---
Krowo, kochales sie - w co watpie - kiedykolwiek z baba po ciemnicy? Obserwowales ja calym soba bez udzialu wybaluszonych krowich slepiow? Czy Ty wiesz wogole o czym ja wiode.


No musze sie przyznac ze jednak nie wiem o czym wiedziesz. Pozostaje mi uczyc sie od ciebie "by heart" i bez zrozumienia. Nie wiedzialem tez ze ocena sensoryczna odbywa sie bez udzialu wzroku. No coz, zawsze jest czas zeby nauczyc sie czegos nowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
HotLips napisał:
Krowa napisał:
HeartB napisał:
Krowa napisał:
Hahaha...........fajne to Skad wy macie te teze o wychowaniu bez milosci? Z lotniska? Jesli tak to sie wycofuje ! Tego typu evidensbasert forskning nie da sie obalic
--------
Ludzie- dlaczego Wy jestescie tak zniewalajaco plascy w swoim odbiorze tego co pisza inni. To taka projekcja skomplikowania swoich zwjow mozgowych?
Obserwacja genetycznego uposledzenia emocjonalnegia utochtonow wziela sie z prawie, 40 letniej organoleptycznej ich obserwacji w najrozniastych sytuacjach zyciowych. Zrozumiano - Krowa wasza mac?


No dobra, zrozumiano A kryteria tej Twojej obserwacji byly?.............. No i co to jest \\\"obserwacja organoleptyczna\\\" ?, bo za zadna Krowe nie moge pojac


Droga Krowko!

Od dawna chcialam skierowac do ciebie mala prosbe.
Czy moglbys wkleic w swoim zdjeciu profilowym Stratoskua?

Jestes jak moja ulubiona czekolada - luftig og morsom!


Ypperlig forslag ale ...... to musialoby byc zdjecie Stratosokse, a te to mleka na czekolade nie daja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Krowa napisał:
[quote]HotLips napisał:
[quote]Krowa napisał:
[quote]HeartB napisał:
Krowa napisał:
Droga Krowko!

Od dawna chcialam skierowac do ciebie mala prosbe.
Czy moglbys wkleic w swoim zdjeciu profilowym Stratoskua?

Jestes jak moja ulubiona czekolada - luftig og morsom!


Ypperlig forslag ale ...... to musialoby byc zdjecie Stratosokse, a te to mleka na czekolade nie daja


Touche, droga Krowko!

Jednakze pragne zauwazyc, iz nazywasz sie nie wol, a krowa. A to zobowiazuje - niekoniecznie do dawania mleka!

Proponuje zretuszowac pewne czesci ciala i juz obrazek bedzie wlasciwy.
A mleko, coz, niech inne krowy sie o to martwia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Hm ......... chyba jednak ulegne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Krowa napisał:
Hm ......... chyba jednak ulegne

Tak, ulegnij, to dobry wybor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

()
Wyjadacz
HeartB napisał:
optymysta napisał:
Polak to z milosci i zabic potrafi. Mama z tata w wekend najebia sie przy dzieciach, bo sa przecie u siebie w domu, a wiadomo z przyslowia - wolnoc Tomku..

Zabawne sa te powielane stereotypy. Norwego nie kocha tylko sie opiekuje. Polak kocha..
Zastanawiam sie ilu owych polakow widzialo jak funkcjonuje zwyczajna norweska rodzina.
Warto zobaczyc co sie z nimi dzieje w sobote i niedziele rano, gdy polaki maja jeszcze pyski posklejane po nocnej libacji a ich niedzielna aktywnosc ogranicza sie do wizyty w domu bozym.

To naturalnie rowniez stereotyp. Inne wzorce, inne modele wychowania, procent patologi zapewne rowniez podobny...Choc jak tak pomysle bazujac na tym co widzialy moje oczy to mam wrazenie, ze w kraju nad wisla jakos wiecy.

--------
Co jest z ta Norwegia, ze Polacy nie
ktorzy bedac w niej tak skrajnie debilowacieja?
OPTY - wdrukowales sobie obraz swego domu rodzinnego w PL? Miales ewidentnie pod himalajska gorke. Ale my nie.


Zawsze mam obawy o zdrowie osobnika, ktory wypisuje swoje dywagacje w 1 os liczby mnogiej. Analiza jak zwykle pelna slow ktore nic nie mowia i oczywiscie bledna, bo brak ku niej jakichkolwiek przeslanek. Jest to zatem zwykla spekulacja, a ja sie takimi rzadko zajmuje.
Zapamietalem, ze lubisz cytaty, zatem na miejscu bedzie H.L. MAncken.
" Istnieje zawsze latwe rozwiazanie kazdego ludzkiego problemu - eleganckie, wiarygodne i bledne"

Kiedys bywales zabawny, ale coraz bardziej odklejasz sie od rzeczywistosci. Tak sie dzieje gdy ogon macha psem. To ewidetne zauroczenie forum, kazdy przez to przechodzil...
Baw sie dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
napisał:
HeartB napisał:
optymysta napisał:
Polak to z milosci i zabic potrafi. Mama z tata w wekend najebia sie przy dzieciach, bo sa przecie u siebie w domu, a wiadomo z przyslowia - wolnoc Tomku..

Zabawne sa te powielane stereotypy. Norwego nie kocha tylko sie opiekuje. Polak kocha..
Zastanawiam sie ilu owych polakow widzialo jak funkcjonuje zwyczajna norweska rodzina.
Warto zobaczyc co sie z nimi dzieje w sobote i niedziele rano, gdy polaki maja jeszcze pyski posklejane po nocnej libacji a ich niedzielna aktywnosc ogranicza sie do wizyty w domu bozym.

To naturalnie rowniez stereotyp. Inne wzorce, inne modele wychowania, procent patologi zapewne rowniez podobny...Choc jak tak pomysle bazujac na tym co widzialy moje oczy to mam wrazenie, ze w kraju nad wisla jakos wiecy.

--------
Co jest z ta Norwegia, ze Polacy nie
ktorzy bedac w niej tak skrajnie debilowacieja?
OPTY - wdrukowales sobie obraz swego domu rodzinnego w PL? Miales ewidentnie pod himalajska gorke. Ale my nie.


Zawsze mam obawy o zdrowie osobnika, ktory wypisuje swoje dywagacje w 1 os liczby mnogiej. Analiza jak zwykle pelna slow ktore nic nie mowia i oczywiscie bledna, bo brak ku niej jakichkolwiek przeslanek. Jest to zatem zwykla spekulacja, a ja sie takimi rzadko zajmuje.
Zapamietalem, ze lubisz cytaty, zatem na miejscu bedzie H.L. MAncken.
\" Istnieje zawsze latwe rozwiazanie kazdego ludzkiego problemu - eleganckie, wiarygodne i bledne\"

Kiedys bywales zabawny, ale coraz bardziej odklejasz sie od rzeczywistosci. Tak sie dzieje gdy ogon macha psem. To ewidetne zauroczenie forum, kazdy przez to przechodzil...
Baw sie dalej.

------
Ty masz zeza rozbieznego, ze swojej haniebnej kwantyfikacji nt.polskich rodzin nie kontrolujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Krystianie czy jak ci tam - slabo mnie obchodza polskie rodziny i cale spectrum problemow jakimi sie zajmujesz. Mesjanizm jest mi obcy, propaganda rowniez. Nie onanizuje sie nad krzywda innych ale tez nie ronie lez. take it or leave it.
Czasem cos napisze bo juz mi sie nie chce co dzien komentowac rzeczywistosci. Potem cos zjem i zapomne... Nie zyje tym jak ty.
Moge pisac piekna polszczyzna z elementami analizy filozoficznej co z tego jak ludzie nie rozumieja. Moge z chlopska a wtedy ich to obraza i zniesmacza. Mnie to wali, jak i analiza mojej osoby.
Spuszczaj sie dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
optymysta napisał:
Krystianie czy jak ci tam - slabo mnie obchodza polskie rodziny i cale spectrum problemow jakimi sie zajmujesz. Mesjanizm jest mi obcy, propaganda rowniez. Nie onanizuje sie nad krzywda innych ale tez nie ronie lez. take it or leave it.
Czasem cos napisze bo juz mi sie nie chce co dzien komentowac rzeczywistosci. Potem cos zjem i zapomne... Nie zyje tym jak ty.
Moge pisac piekna polszczyzna z elementami analizy filozoficznej co z tego jak ludzie nie rozumieja. Moge z chlopska a wtedy ich to obraza i zniesmacza. Mnie to wali, jak i analiza mojej osoby.
Spuszczaj sie dalej.

-----
Wujku Janku, czy jak ci tam. Czemu sie tak mentalnie skundliles? Rygipsy pizly czy szpachel zatkal twoj nos trafnego komentatora.
Its a pity, anyway.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok