Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
PIOTR Ch SYLWIA MĄDRA A A Joanna Jędras Kamil Wisniewski boj fra oszlo ayahuazca ayahuazca lugoo85 kowalski Urszula Chochrek mirdar88 Łukasz Ch Paulina NO Lunka Koszycka (11932 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dziecko bylo smutne i zabrali za szkoly
nagle i znienacka

a okazalo sie ze juz 2 lata wczesniej ta rodzina byla pod opieka bv

starczy idz sciemniac gdzie indziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
patim napisał:
dziecko bylo smutne i zabrali za szkoly
nagle i znienacka

a okazalo sie ze juz 2 lata wczesniej ta rodzina byla pod opieka bv

starczy idz sciemniac gdzie indziej


1.
Czy Ty próbujesz wmówić mi, że BV informuje rodziny, że Ich dziecko w danym dniu będzie Im zabrane ze szkoły lub bgh i to najczęściej do lat 18 ?
Czy Ty uważasz, że rodzice wiedząc o takich decyzjach BV ,danego dnia by pozwoli na to, aby dziecko wyszło z Ich domu ostatni raz?
A może uważasz że BV ,umawia się z rodzicami w miejscu Ich zamieszkania, na dany dzień i godzinę celem przyjazdu odbioru dziecka, i rodzice spokojnie sobie czekają?

Bo w moim i nie tylko... przypadku, było nagłe i znienacka.

2.
Czy uważasz,że jak BV ma kontakt z daną rodziną, to tylko z powodu interwencji?
A może też, jeśli BV ma kontakt latami z rodziną, to tylko dlatego, bo trzyma pieczę?

Czytałeś parę postów wcześniej ?, że jest osoba zadowolona z danej Jej dziecku pomocy i nabyła kontakt z BV też od x czasu?
Przecież też są i takie przypadki, gdzie z BV nabywa się kontakt,prawda ?

I teraz zakładając, rodzina która miała kontakt tylko w przypadku pomocy załatwienia np. bgh i to lata wstecz..../nie nagle, znienacka / ale decyzją BV rodzina zostaje poinformowana, że dziecko zostanie Im odebrane.
Wtedy uważasz,że BV napisze że byłeś tylko po pomoc w załatwieniu np przedszkola?

Proszę Cie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
TOTO Mam
(Gulia)
Wiking
Skulle ikke disse og andre opplysninger holde til en skikkelig gjennomsyn av barnevernet i sin helhet.
Barnevernet påstår at de redder barna , men faktum er at det er barnevernet selv som knuser og ødelegger barn og foreldre. Det har lenge vœrt kjent at fram til 1980 ble det utbetalt 1,3 milliarder til barn som ble utsatt for seksuelle overgrep under barnevernets "omsorg":www.nrk.no/nyheter/norge/1.7079907, detet er toppen av isfjellet, nå er informasjon om hvor mange offer blitt tilbakeholdt .

I alt døde 702 barnevernbarn i perioden 1990-2001....

Ikke en ansvalig er fengslet eller straffet for dette!

www.nibr.no/pub109

Her er rapporten www.nibr.no/filer/2005-12.pdf

Når skal disse dødsfall etterforskes? Når skal de ansvarlige straffes og fengsles?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
moral z tego wszystkiego taki : 1 nie prosic o pomoc jak masz problemy rodzinne wracaj do polszy, 2 o dzieci dbac interesowac sie i zajmowac jak Ci sie nie chce wracaj do polszy, 3 uzywek unikac zupelnie (patrz punkt 2) co kraj to obyczaj maja ostre zasady polityki prorodzinnej i rodzinnej i sie trzeba na nie nastawic (choc i tak nie wiadomo czy blad urzednika sie nie trafi i nie zabiora bez powodu) tak jak jedziecie na wczasy do krajow muzumanskich i tez trzeba zasad przestrzegac a i tak nie wiadomo nigdy czy glowy Ci nie utna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
patim napisał:
dziecko bylo smutne i zabrali za szkoly
nagle i znienacka

a okazalo sie ze juz 2 lata wczesniej ta rodzina byla pod opieka bv

starczy idz sciemniac gdzie indziej


własnie ! to jest niemożliwe. poczytałam troche o tej sprawie bo wczesniej jakos sie nie interesowalam (poki nie przybylam tu z dzieckiem) i naczytalam sie az za duzo, mysle ze nie zabieraja nagle z dnia na dzien dziecka bo smutne chodzi, chociaz dopuszczam mysl o jakis wyjatkach od reguly gdzie nieslusznie to robia. jednak i w sprawie pozazycie i w sprawach innych osob polakow norwegow arabow itd. BV mialo kontakt z rodzina za kazdym razem jakis kontakt jest za kazdym razem jest takze powod wizyty bvl lub zgloszenia sie do nich o pomoc. nie przeczytalam ani jednej historii o tym ze zlosliwe bv przyszlo nagle do szkoly domu czy gdziekolwiek i zabralo dziecko od tak bez jakichkolwiek sygnalow wczesniej lub kontaktu z nimi. powod byl zawsze jakis i oni maja takie prawo a nie inne co dla nas powodem nie jest dla nich jest. trzeba respektowac.
swoja droga picie piwska czy innego alkoholu jak sa dzieci jest dla normalnych ludzi niedopuszczalne a jak sie chce pochlac to sie dzieci wysyla do rodziny lub znajomych pod opieke takie moje zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:
[quote]patim napisał:
dziecko bylo smutne i zabrali za szkoly
nagle i znienacka

a okazalo sie ze juz 2 lata wczesniej ta rodzina byla pod opieka bv

starczy idz sciemniac gdzie indziej


...Odp.bo nie Ty jedna nie wyluskalas niczego z roznych opisow w mediach ktore nie byly cenzurowane ale czesc prawdy w nich byla.
Nie doczytalas ze nigdy nie mieli podstawy do zabrania mi dziecka i sprawa byla zawsze zamknieta i ostania jaka byla kiedy to ojciec zostal z dzieckiem w no a ja leczylam sie w pl rowniez zamknieta na m-c marzec 2011..dlaczego? z braku podstaw nawet tej jednej nie ruszonej puszki piwa .

A donos jaki zrobila szkola do bv to wlasnie ze dziecko bylo smutne w konkretnych dniach z pwodu klótni rodzicow...ktora nie mogla byc gdyz bylam w pl.
Wiec pozostal smutek dziecka ...

..ktorego ja nie rozumialam...jak wiekszosc..
Nie dlugo w mediach ciag dalszy tak jak obiecalam.
Wiec przestan bo tez poznasz prawde jak ja .
Pozdrawiam pozazycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
ja rozumiem to wszystko i wcale nie zakladam ze nikt tam nie popelnil bledow itd jak mowie oni maja swoje reguly ktore dla reszty swiata moga byc nie do przyjecia. ja mowie o tym ze kontakt jakis byl z BV wczesniej a to moim zdaniem sygnal ostrzegawczy jak sie interesowac zaczynaja to znaczy ze wedlug ich regul i ich zasad jest cos nie tak czy maja powody czy nie wedlug nas was czy jakiegokolwiek rodzica i tyle z nieba nie spadli pewnego dnia i nie zabrali byli cos tam robili i sie interesowali o to mi chodzi
nic nie wspoinalam w moim poscie o slusznym lub nieslusznym odebraniu dziecka rodzicom napisalam ze prawa ktore maja w NO trzeba przestrzegac
a co do alkoholu odpowiedzialam na post Ponurej Pandy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:


Nie bede tlumaczyc ...bo i tak kazdy swoje ...


Ale
....pisalam z kierownik BV, ze poznalam prawde ,dlaczego musiala to zrobic... wiadomosc od tej samej co podjela decyzje...

Nie powinnam ale cyt. wiadomosc ..

Konwersacja rozpoczęła się 10 kwietnia
Helena Rybka
10/04/2013 07:38
Helena Rybka

........


.......Hilsen Helena



Mona Thormodsrud
10/04/2013 19:06
Mona Thormodsrud
Hei Helena. Takk for melding. Jeg forstår at dere har det vanskelig, og det er trist. Vi har aldri ønsket å ødelegge for dere. Jeg ønsker deg og Nikola lykke til, og håper dere kan få det bedre. Hilsen Mona


Może to da Ci jakis obraz na moja sprawe..
Akurat dla mnie nie ma ta wiadomosc zadnego znaczenia ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
I co niby w tym mailu jest takiego wyjatkowego ?
Standardowa grzecznosc i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
I co niby w tym mailu jest takiego wyjatkowego ?
Standardowa grzecznosc i tyle.



chyba wyzej nawet zaznaczylam dla takich jak Ty...

Uwazasz ze ...jestes najpierw zla matka, zabieraja dziecko, a pozniej grzecznosciowo pisza do pijaczki

Pisalam ze nie znasz prawdy , wiec trzymaj sie swojego zdania z raportu bv ..

ups i pisz dalej jak to pilam, o puszcze piwa ,jaki brud itp

Bo tylko to potrafilas wyluskac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok