Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
a to moje kochane serduszka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
nie moge wgrac,moze pózniej sie uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Melania Gora
(Mgora)
Wiking
Musicie jechac z aktem urodzenia do siedziby wojta gminy w ktorej mieszkacie ( fylkesmannnen po norw.) najlepiej umowic sie wczesniej przez tel. Pewnie znajdziecie numer na stronie gminy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
dzięki wielkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
I to pieczatka Apostille. Tylko samemu troche jest zalatwiania. Najlepiej ze skatu wziasc miedzyn. akt po ang. latwiej znalezc tlumacza angielskiego. W Pl maja ok miesiaca ns zatwierdzenie aktu a potem jeszcze zalezy od urzedu ale ok 2tyg pesel...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
a jeszcze mam pytanie.bo do Polski udajemy się w przyszłym roku i wtedy chcemy ten polski akt wyrobić,myslicie ze można tak długo czekać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Ja polski akt załatwiłam w Polsce, rok po urodzeniu synka, bo potrzebny mi byl polski akt urodzenia i PESEL do paszportu kolejnego, bez tego drugiego paszportu nie wyrobisz

Ja w Urzedzie w Szczecinie polski akt dostalam po 5 min, od razu wpisala do ksiegi i wydrukowala 3 egzemplarze, a mowia ze musi sie uprawomocnic itd tylko po to bo im sie nie chce tego robic od razu, a mogli by Na PESEL czekalam 2 tyg

A co do aktu w j.norweskim czy j.angielskim to nie chodzi o to, ze latwiej znalesc tlumacza, bo na kazdy jezyk jest ci to wstanie przetlumaczyc i odwrtonie ale jest duuuzo taniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
Dzięki za odpowiedż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
Tuptusiowata-mam jeszcze pytanie.Czyli nie musze gdzieś jezdzić i szukac tego fylke.... coś tam tylko przetłumaczyc norweski akt po polsku?A nam drugi paszport bez polskiego peselu wyrobili tylko że tu w Norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Katarzyna Sidor
(Blizniaki)
Wiking
Czesc dziewczyny

Jest tu ktos jescze?
Z checia bym poklikala z mamuskami ( przyszlymi i juz tymi klore maja maluszka/ szki).
Ja jestes w 13 tc i to beda blizniaki i juz mnie to wszystko denerwuje bo jak ide do lekarza z czyms co mi dolega to slysze ze to normalne. Ostatnio bylam u poloznej i bylo nawet ok ale od paru din boli mnie tak kregoslup i kolana ze juz nie moge wytrzymac. Czy wy cos takiego mialyscie? Juz sama nie wiem co mam zrobic.

Pozdrawiam wszystkie mamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok