Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Uf uf.. dawno mnie nie było, ale już się tłumacze...
Na początek pozdro, u nas już tylko 3 miechy do rozwiązania, a żeby słodyczy moje mogło się polenić troszkę, ja musiałem wziąć się w garść.

Tak wiec powstał pewien projekt. Założyłem firmę, podjąłem współprace z pewna panią i tak założyłem własne studio. Niestety nie mogę jeszcze zrezygnować z mojej stałej pracy wiec robię na 2 etaty, a nawet 3, bo po pracy i po zdjęciach trzeba jeszcze ogarnąć sprawy firmowe. 24 godziny to czasami za mało na jeden dzień. Do tego oprócz robienia zdjęć moja firma zajmować się będzie tworzeniem witryn internetowych dla małych firm. Zaplecze już jest, nawet i pierwsi klieci, tylko czasu brak...

Mimo to tak jak się zapowiadałem będą promocje dla RODAKOW Ciężko mi się ze wszystkim ogarnąć wiec najlepiej porostu zapytać, na priv, na maila, sms, lub po prostu zadzwonić,

A tym czasem mała zachęta Świeżo z dzisiejszej sesji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
Daniel jakie cudne foto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
witam czy sa jakies mamuski z okolic nittedal chetne na spacery z dziecmi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej ja mieszkam w gjerdrum nie tak daleko od ciebie jesli mialabys ochote sie spotkac daj znac an priva albo tutaj pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
A sa moze jakies mamy z okolic Greverud ??? Mam 9 miesieczna corke Julie i na spacery chodzimy same bo nie znam tu zadnej mamy, ktora jeszcze na spacery chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
witam mam pytanie jak urodzilam dziecko i wyszlam ze szpitala to dostalam papier erkjennelse av farskap czy ja mam go wyslac?bo nic mi w szpitalu nie powiedzieli i sie zastanawiam z gory dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(aleks26)
Stały Bywalec
monika3, to jest uznanie ojcostwa prze Twojego partnera,nigdzie nie musisz tego wysylac,bedzie Ci potrzebne przy wyrabianiu paszportu dziecku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
witam czy mozna tu cos kiupic dla dziecka na kolki?moze ktos cos wie albo ma jakies sposoby ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący
Hej
mamy ten sam problem. Zanim dostaliśmy herbatkę koperkowa i kropelki bobotic z Polski radziliśmy sie tu położnej. Polecila przy ataku kolki dac dziecku 2/3 ml wody z cukrem ze strzykawki (na niecałe pol szklanki przegotowanej wody, łyżka cukru). Czasami pomogło dodatkowo kupiliśmy krople w aptece Minifom. Tez czasami pomagały, ale użyłam ich kilka razy dopóki nie przysłali nam z Niemiec Sab simplex. Mogę odsprzedać te Minifom
Czasami każde krople zawodzą i przy histerii przed snem ostatnio zaczęłam używać suszarki. Ciepło skierowane na brzuszek (przez pieluszkę zeby nie oparzyć maluszka) daje mu ukojenie, a dodatkowo wycisza przy dźwięku wydobywającemu sie z urządzenia. Ciepła kąpiel również pomaga.
A karmisz piersia czy modyfikowanym mleczkiem? To tez moze miec istotne znaczenie.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
My dawaliśmy herbatke koperkowa i nie miał kolek. Jak przestała mu smakować herbatka zaczeły sie kolki i Nam najszybciej pomagają krople bobotic. Chwila moment i przechodzi wiec Nasz synek dlugo sie nie męczy. Mamy jeszcze krople infacol i wode koperkowa ale nie stosowalismy, bo na razie te kropelki bobotic pomagaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok