Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Znacie goscia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Ja znam,ja znam i pozostalych malych gosci w tym zakatku parku tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Marzenie Gabis czesto mamla dredy Dredzika bo sa sprezynkowe i fajnie sie mieszcza mu w dziobka Robik myslal na poczatku,ze Gabrys wciaz glodny bo sobie pakowal piastki do buzi bo kiedys sie naczytal,ze to objaw glodu i myslal,ze synalek nie dojada
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
Cześc mamuski jestem spowrotem w norge uff szybko zlecial tydzien w polsce a tak fajnie u mamy w domu meksyk istny bo moj postanowil odświeżyć mieszkanie podczas mojej nieobecnosci duzo mnie ti sprzatania czeka no ale teraz mieszkanie wyglada calkiem przyjemnie
Marzenie nie martw sie napewno szybko wyciagna ci te nierozpuszczalne szwy ale nie rozumiem jak mogli ci o tym wczesniej powiedziec...
Tuptusiowa wysylaj meza do apteki po herbate bo nie ma co zdrowia ryzykowac wiem ze to przykre ze nie bedziesz karmic piersia ale maluszek potrzebuje zdrowej i sprawnej mamy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
Mam pytanie jestem na zwolnieniu lekarskim wczesniej caly czas pracowalam jutro ide na kolejna wizyte czy znowu dostane zwolnienie?chcialabym zlozyc juz wniosek o macierzynskie ale nie wiem jak sie za to zabrac a duzo czasu mi nie zostalo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
Natalia P
(Natalia1625)
Początkujący
owie3ka18, jesli chodzi o zwolnienie to chyba wszystko zalezy od tego jak sie czujesz, jaka masz prace itd, mnie moj lekarz do 21 tyg niechetnie dawal zwolnienie 100%,i pracowalam na 50%, ale teraz bez problemu trzeci razy wystawi mi 100%, tylko ze co 2 tydzien musze jezdzic po kolejne!
przypomnij na kiedy masz termin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
no u mnie juz nie ma szans na prace bo mam termin na 17 kwietnia i pracowalam do konca stycznia wiec nie mam juz duzo czasu na zalatwienie macierzynskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
Natalia P
(Natalia1625)
Początkujący
oooo to juz niedługo , no to ze zwolnieniem raczej nie powinno byc problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
491 Postów
Dobrochna AS
(lady_dosia)
Wyjadacz
Aga31- trzymam kciuki, żeby Julcia się więcej nie męczyła

Nana - Gabiś słodka, pan dredzik fajowy, prawie tak duzy jak Gabiś

Ida też zasysa łapki własne jak odkurzacz i najchętniej cmoknełaby obie naraz a slinotok ma nieziemski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
NANA GABIS JAKI SŁODZIAK I JAKI MALUTKI JEST KRUSZYNKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok