Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
Moja Majunia ma 2 ,5 tygodnia i je mleczko modyfikowane nan 1. bardzo bym chciała karmić ją piersią ale od samego początku mam bardzo malutko pokarmu i jest mało wartościowy córcia z cyca nie zjada nawet raz dziennie pożądnie więc nie wiem czy ją dalej męczyć i przystawiać czy sobie darować... lubi się przytulać do cycusia i jedyne co może to troszkę się napić a potem się denerwuje i płacze że nie leci. położne mówią aby przystawiać ale czy to nie jest męczenie dziecka? no i nie wiem jak długo powinnam to nan 1 podawać i kiedy na nan 2 przejść? proszę o wasze opinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ewelina,do 6 miesiaca nan1, tak jest w Polsce. Kup w kartoniku gotowe. Tylko podgrzej i daj Adasiowi Widzialam w kazdym sklepie(Kiwi,Meny itd.)
limetka,to zalezy od Ciebie. Jak chcesz karmic to walcz ale jak sie meczysz i Maja sie meczy,to daj spokoj. Swiat sie nie zawali Ja bardzo chcialam karmic. Mimo lejacej sie krwi z sutkow odciagalam pokarm i dawalam z butli. Laktacje rozkrecilam laktatorem. Sciagalam na poczatku co godzine i zadzialalo. Teraz na raz moge sciagnac nawet 300ml. Tyle,ze nie robie juz tego tak czesto,bo praktycznie wrocilam do karmienia cycem. Po 8 tygodniach Tyle trwala moja walka o karmienie. I wazne jest to,ze sciagalam tez w nocy. Czasami nie spalam prawie wcale. A dzisiaj Julka najadla sie tylko z cyca. Nie musialam juz dawac jej butli. I to dobrze,bo mialam juz dosc tego sciagania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
marzenie jestes tam masz te paczki i nie wiesz co w koncu z tym kurse
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(aleks26)
Stały Bywalec
Hej , dziewczyny jak tak zupelnie z innej beczki, mianowicie, napizcie prosze jak organizujecie czas i radzicie sobie ze wszystkimi czynnosciami w domu, bo ja kompletnie nie umiem sobie poradzic tak zeby bylo wszystko ok, dajcie jakies rady pozdrawiam

Ewelina tak jak Ci wczoraj mowilam , musisz sprawdzic czy Adas nie jest uczulony na Nan, moj maly byl karmiony w szpitalu sztucznie wlasnie Nan i teraz nie mam problemu, sama widzialas jak wcinal

spi po 3 godziny lub czsem troche wiecej

Limetka, ja tez od poczatku karmie butla i modyfikowanym mlekiem, mialam troche pokarmu, ale sie skonczyl, i tak byl nietresciwy wiec maly sie nie najadal, to lepiej juz butla i nie ma nerwowki, i wiem ile zjei ogolnie spokuj nie ma co sie meczyc, wazniejsze zadowolenie dzidziusia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Aguss nie próbowałam ponownie z tymi paczkami bo i tak sie nie uda a i dziś napisałam meila że chce iśc na ten kurs ale musze sprawdzić poczte czy cos odpisali zobacze i napisze a Ty wysłałaś zgłoszenie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Nic nie odp;( juz nie wiem jak z tym kursem jest!!!! Daris Tobie cos odpisali na meila jak wysłałaś zgłoszenie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
aleks,nie jestes sama Trzeba sie pogodzic z tym,ze teraz to dziecko decyduje o przebiegu dnia. I odkad jestem z tym pogodzona wszystko jest ok. Na poczatku chcialam wszystko miec zrobione. Ale tak nie da rady. Denerwowalam sie a Julka razem ze mna. Czasami uda mi sie i posprzatac i poprac i ugotowac Ale najczesciej tylko sprzatnac. Julka lubi jak chodzi odkurzacz wiec nie ma problemu. Reszte robie z nia na reku. Julka to straszna przylepa. Ciezko ja polozyc. Po za tym zostawilam Julke z moim mezem na kilka godzin i od tej pory nic mu nie przeszkadza. Jak przez 6 godzin nie zjadl i nie mogl isc do kibelka, to teraz wszystko rozumie Wraca z pracy i bierze sie za robienie obiadu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
marzenie wlasnie ja tam nic nie pisalam bo myslam ze jednak tego nie ma skoro wy nie dajecie znac kurka ciekawe jak to z tym kursem:/
co do paczek sprobuj ja sprobowalam i sie udalo

aga to jest chyba najlepszy sposob na meza zeby kiedys nie marudzil ze cos nie jest zrobione
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
agusss , na mojego meza podzialalo Przed tym potrafil zadzwonic i pytac co na obiad??A ja nie wiedzialam jak sie nazywam. Noc zarwana,Julka spala tylko na rekach a jak ja odkladalam to ryczala, masakra jakas. No i jak z nia zostal to wlasnie trafil na jej zly dzien. Tak mu dala popalic,ze teraz to ani slowkiem sie nie odzywa aleks,musisz przeczekac. Jak synus podrosnie to wszystko zacznie sie ukladac. Julka ma 2 miesiace i juz wiem co ja denerwuje a co lubi I z dnia na dzien jest coraz lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Aguss to wyślij i sie zobaczymy i jest ten kurs bo kiedys pisałam że taka babka mi odp że sie odbedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok