Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

reklama | kup tutaj »
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Kurde dziewczyny to maluchy jednak daja popalić mi to sie teraz porzestawiało i spac nie moge w nocy choc nic mnie nie boli i tylko latanie do kibelka mnie doprowadza do nerwów Aguss a Ty jak tam sie czujesz??? termin sie zbliza bo juz chyba za miesiąc tak???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
marzenie,oj daja czasami popalic ale potem jak sie usmiechna to zapominasz o wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziewczyny Adas chyba nie jest uczulony na Nan, nic mu nie wyskoczyło i podziałał Wasz plan obudził sie dzisiaj tylko trzy razy jestem przeszczęśliwa bo wreszcie sie wyspałam od dwóch tygodni dalam mu przed 10 butle z mleczkiem zjadł 110ml zaraz potem dałam mu cyca żeby się nie denerwował i moje kochane maleństwo spało do 1, potem obudził się koło 4, a potem już o 6 ale w nocy dawałam mu normalnie cyca, bo nie chcę całkowicie zrezygnować z cyca jestem prze szczęśliwawidocznie nie najadał się
ja kochane sprzątam w nocy jak mały spi i chyba zrobię to jak aga, muszę męża zostawić samego z Adasiem, bo on jeszcze nie wie jaki może byc jego syn marudny i może wreszcie będzie mi pomagał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
EwelinaM , zostaw i idz gdzies Moj dzwonil za mna,ale powiedzialam mu,ze jak ma czas dzwonic to znaczy, ze jest super I nie wrocilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Dziewczyny z tym kursem to okazalo sie tak,ze nam nie odpisuja bo zapisy na ten kurs odbywaly sie do 5 wrzesnia.. wiec tak jakby juz sobie tym glowy nie zajmuja
Ale kurs odbywa sie 18 pazdziernika od 9-15 w Ahus, behandlingsbygg 4,
5. etasje.
I napewno mozna na niego po prostu przyjsc bo oni tylko orientacyjnie potrzebuja wiedziec ile osob bedzie.Na tym ostatnim tez non stop ktos dochodzil ale w sumie nie bylo nas duzo. Wiec ogolnie do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
dziewczyny a widziałyście może na allegro takie odlewy na rączkę i nóżke dla dziecka??? myslicie że to bezpieczne dla maluszka???? super taka pamiatka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
no to w takim razie Daris do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
marzenie,ogladalam filmik i wyglada to na bardzo proste do zrobienia. Zastanawiam sie wlasnie nad tym. Masz racje,super pamiatka by byla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
daris to nie musze tam maila wysylac moge sie poprostu zjawic
'
marzenie czuje sie dobrze chociaz ostatnio mi cos wykryto w moczu i mam pic jakies kwasne soczki termin coraz blizej powolutku wszystko szykuje niech juz jest w razie czego bo jak by mnie wzielo wczesniej to nie wyobrazam sobie jak by to wszystko zrobil moj maz heh
co do odlewow to super sprawa i napewno nie zagraza tu w sklepie tez to widzialam

a wy dziewczyny zamawiacie na allegro i posylaja wam do norwegi czy jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ja jeszcze nie zamawialam tego, ale jak to zrobie to zamowie na adres polski. Na swieta pojedziemy to przetestujemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok