Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Łuszczyca - leczenie w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof nowakowski Joanna Kuchnicka mart enty Kasia K Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X Maciej Trzcinski Mikolaj Kawala Agatakosa Pkbyggservice iamforys (3114 niezalogowanych)
4 Posty
Mikolaj Kawala
(Mikolaj80)
Wiking
Witam,

Czy ma może ktoś doświadczenie w tym temacie gdzie zacząć co zrobić i jak to wyglada ?

Okolice Stavanger / Haugesund

Pozdrawiam I z góry dziękuję za wszelkie info ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agatakosa
(Agatakosa)
Wiking
Napisałam wiadomość
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna86
(Katarzyna86)
Wiking
Cześć , chciałabym się zapytać czy leczysz dziecko chore na łuszczyce w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
teri Nowak
(nienia10)
Wiking
Wprawdzie nie leczę dziecka tylko siebie ale powinno to wyglądać podobnie.Najpierw wizyta u lekarza rodzinnego i on daje skierowanie do dermatologa a ten wystawia recepty na odpowiednie leki,może też skierować dziecko na 3 tygodniowy wyjazd do sanatorium (behandlingsreise) na Teneryfie,gdzie dzieci do 14 roku życia jadą razem z opiekunem( jednym z rodziców)Można korzystać z takiego wyjazdu raz na rok nawet co roku.Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mikolaj Kawala
(Mikolaj80)
Wiking
Witaj
Dziecko nie tylko siebie i już przetarłem pierwsze szlaki maści recepty itp. Z lekarzem rodzinnym / pierwszego kontaktu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mikolaj Kawala
(Mikolaj80)
Wiking
Ale bardzo dziękuje za odpowiedz …. Mam skierowanie do szpitala na dermatologie i będę się starał o leczenie biologiczne jak się coś więcej dowiem mogę dać znać
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna86
(Katarzyna86)
Wiking
Witam, a możesz mi powiedzieć jak leczysz siebie co ci dermatolog zapisał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok