Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
JurekOwsiak napisał:
A czytałeś tę książkę chociaż? Polecam gorąco wszystkim!

Doskonały (!!!) opis tego co się dzieje (i działo w najnowszej historii) w naszym kochanym kraju.

Na prawdę super książka, uważam że każdy powinien ją przeczytać niezależnie od poglądów.

mnie to się po przeczytaniu samego tytułu na wymioty zbiera
znaczy rzygać się zachciewa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
JurekOwsiak napisał:
A czytałeś tę książkę chociaż? Polecam gorąco wszystkim!

Doskonały (!!!) opis tego co się dzieje (i działo w najnowszej historii) w naszym kochanym kraju.

Na prawdę super książka, uważam że każdy powinien ją przeczytać niezależnie od poglądów.


Stachu nie ma czasu, robota i mojanorwegia.pl za bradzo go pochlania. Musi wymyslac jak tu na polakow psioczyc, wyszukiwac artykuly itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Karol.Ky napisał:
JurekOwsiak napisał:
A czytałeś tę książkę chociaż? Polecam gorąco wszystkim!

Doskonały (!!!) opis tego co się dzieje (i działo w najnowszej historii) w naszym kochanym kraju.

Na prawdę super książka, uważam że każdy powinien ją przeczytać niezależnie od poglądów.


Stachu nie ma czasu, robota i mojanorwegia.pl za bradzo go pochlania. Musi wymyslac jak tu na polakow psioczyc, wyszukiwac artykuly itp.

gdybyś miał ciut większe IQ to wiedziałbyś był, że ja nie Polaków tylko na Polactwo psioczę
Polack
1. A person of Polish descent, who is unfortunately targeted by ignoramuses and fools as being dumb and stupid. Yeah, and the British/Americans are the ones talking...

2. A term used between Poles (teens) humorously, when talking about the incompetence of a person of their same kin. Usually considered offensive if a non-Pole says it (casually) to a Pole. (like "nigger" among Blacks)

Etymology - "Polack," from the Polish word "Polak," meaning male Pole, "Polka" is a female Pole.
1700's.
www.urbandictionary.com/define.php?term=Polack
Polack[edytuj]
Polack (niem. Pollack, Polacke) – pejoratywne i obraźliwe określenie w stosunku do Polaków używane na zachodzie Europy i w USA.

Znaczenie potoczne[edytuj | edytuj kod]
Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.

W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
Karol.Ky napisał:
JurekOwsiak napisał:
A czytałeś tę książkę chociaż? Polecam gorąco wszystkim!

Doskonały (!!!) opis tego co się dzieje (i działo w najnowszej historii) w naszym kochanym kraju.

Na prawdę super książka, uważam że każdy powinien ją przeczytać niezależnie od poglądów.


Stachu nie ma czasu, robota i mojanorwegia.pl za bradzo go pochlania. Musi wymyslac jak tu na polakow psioczyc, wyszukiwac artykuly itp.

gdybyś miał ciut większe IQ to wiedziałbyś był, że ja nie Polaków tylko na Polactwo psioczę
Polack
1. A person of Polish descent, who is unfortunately targeted by ignoramuses and fools as being dumb and stupid. Yeah, and the British/Americans are the ones talking...

2. A term used between Poles (teens) humorously, when talking about the incompetence of a person of their same kin. Usually considered offensive if a non-Pole says it (casually) to a Pole. (like "nigger" among Blacks)

Etymology - "Polack," from the Polish word "Polak," meaning male Pole, "Polka" is a female Pole.
1700's.
www.urbandictionary.com/define.php?term=Polack
Polack[edytuj]
Polack (niem. Pollack, Polacke) – pejoratywne i obraźliwe określenie w stosunku do Polaków używane na zachodzie Europy i w USA.

Znaczenie potoczne[edytuj | edytuj kod]
Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.

W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack


Impresonalny poslki debilu, ile razy mnie szydziles i pisales polaku (w domysle w jezyku niderlandzkim), zamiast polaczku czy swinio? Ciepal wodka znisczyla ci lobus frontalis?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Co do Ziemkiewicza to jest publicysta ja czytałem jedną książkę jego. Jego opinie i przypuszczenia co do tego kawałka co napisał ze kto nie daje do skrzynki to niech sie nie waży oceniać Owsiaka lub korzystać z*JEGO?*
sprzętu. pytanko czy Owsiak tak powiedział czy ktoś po prostu tak napisał, w takiej sytuacji wszystko się zmienia.

Rycerz nie koniecznie musi mieć wiele blizn może mieć też zakuty łeb.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Karol.Ky napisał:
jasta102 napisał:

Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.

W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack


Impresonalny poslki debilu, ile razy mnie szydziles i pisales polaku (w domysle w jezyku niderlandzkim), zamiast polaczku czy swinio? Ciepal wodka znisczyla ci lobus frontalis?

może to i dobrze kiedy się z tym IQ nie przelewa za bardzo
nie trzeba się wtedy zastanawiać
dlaczego to w Zachodniej Europie słowo " POLAK" to okrutne wyzwisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
Karol.Ky napisał:
jasta102 napisał:

Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.

W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack


Impresonalny poslki debilu, ile razy mnie szydziles i pisales polaku (w domysle w jezyku niderlandzkim), zamiast polaczku czy swinio? Ciepal wodka znisczyla ci lobus frontalis?

może to i dobrze kiedy się z tym IQ nie przelewa za bardzo
nie trzeba się wtedy zastanawiać
dlaczego to w Zachodniej Europie słowo " POLAK" to okrutne wyzwisko


Ty sie na tym glowisz, a ja robie tak, by mnie nie traktowali taj jak ciebie Pollacku.
A jak tam, oplaciles juz skladki mensy za nowy rok?

Dalej mi nie odpowiedizels na pytanie jak dokladnie szacujesz moj wspolczynnik IQ, porzednia odpwiedz, ze na podstawie tego co pisze nie zadowala mnie i jest zbyt sybiektywna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
karol nie mecz jasty bo znowu ucieknie do Polin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Na organizację finału WOŚP w Kaliszu miasto wyłoży 100 tysięcy złotych
A te koszty nie obejmują oczywiście ogromnych wydatków marketingowych i organizacyjnych WOŚP. Kalisz w zeszłym roku zebrał ok. 200 tys. zł. Czy tak powinien wyglądać bilans akcji charytatywnej? Czy miasto powinno wydawać 100 tys. zł publicznych pieniędzy na imprezę prywatnej fundacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Dziekuje za fajna zabawę .pozdrawiam do zobaczenia za rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok