Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

23 Finał WOŚP W STAVANGER - 11.01.2015 - Norwegia

18 Postów
Piotr Podgórski
(wosp_stavanger2015)
Wiking
Przy współudziale Towarzystwa Polsko Norweskiego w Stavanger oraz przyjaciół, dnia 11.01.2015 po raz drugi w Stavanger ruszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ponownie wiele pomocnych serc chce wesprzeć potrzebujących w naszym kraju. I ponownie celem podstawowym jest oczywiście zebranie jak największych środków. Każda korona czy złotówka wrzucona do puszki to będzie wielki dar od was dla tych wszystkich którzy potrzebują pomocy.
23 Finał WOŚP odbędzie się w Kvernevik Bydelshus , Kvernevikveien 46 w Stavanger w godz.15 - 20.30. Mieliśmy już dwa zebrania na których ustaliliśmy ogólny zarys 23 finału. Tak jak i w zeszłym roku będzie dużo muzyki, tańca i zabaw dla dzieci. Nie zapomnimy też o skromnym poczęstunku który będzie można nabyć za skromną kwotę wrzuconą do puszki WOŚP.
Poszukujemy chętnych którzy wesprą nas różnymi gadżetami, które będą licytowane podczas finału. Jeżeli chcielibyście przekazać jakieś przedmioty na aukcje Wielkiej Orkiestry to serdecznie zapraszam na priv FB lub w dniu finału do sztabu który znajduje się Kvernevik Bydelshus , Kvernevikveien 46 w Stavanger.
Poszukujemy również chętnych do pomocy w trakcie 23 finału WOŚP w Stavanger. W sprawie chęci pomocy przy organizacji prosimy pisać na tpn.wosp@gmail.com lub na facebooku https://www.facebook.com/wospstavanger

Portal Moja Norwegia po raz kolejny zawiązał współpracę z WOŚP w Stavanger. W tym roku portal jest naszym patronem medialnym za co bardzo jesteśmy wdzięczni.


Serdecznie zapraszamy wszystkich na 23 finał WOŚP w Stavanger.
Sztab 23 finału WOŚP w Stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A atrakcje dla dzici juz szykujecie, by sie dzieciaczki nie nudzily?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
No ostatni raz wosp w Stavangerze trwal do 16, by dzieci sie nie meczyly i poszly spac o odpowiedniej porze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Piotr Podgórski
(wosp_stavanger2015)
Wiking
Sztab 23 Finału WOŚP w Stavanger wita:
Już za trzy tygodnie po raz drugi w Stavanger zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocu. 23 Finał WOŚP odbędzie się w Kvernevik Bydelshus , Kvernevikveien 46 w Stavanger w godz. 15 - 20.30. Krok po kroczku realizujemy sprawy organizacyjne. Jesteśmy na etapie układaniu program występów, dla dorosłych i dla milusińkich. I przez cały czas zbieramy fanty.

Podczas 23 finału będzie się dziać na okrągło. Dużo muzyki, tańca i pokazów. Jak i również zabaw dla dzieci. Wystąpią m.in : zespół Rock Elevan ( w między narodowym składzie), zagra Krzysztof Hirsz Live, bębnić na bębnach będą bębniarze . Zatańczy dla nas grupa taneczna Pauliny. Odbędzie się pokaz pierwszej pomocy. Zaś dzieci zabawiać będą klauny - Andzia Kuleczka i Dziczek, którzy będą malować twarze i kręcić fikuśne baloniki. Zaś wolontariusze WOŚP organizują liczne zabawy i pokazy bajek.

Liczba fantów się powiększa. Najciekawsze z nich to: voucher na kur norweskiego, dwa vouchery na wspaniałe torty, 5 kuponów podarunkowych na rozliczenia podatkowe za rok 2014, voucher na kurs tańca nowoczesnego, kalendarze od naszego patrona medialnego portalu Moja Norwegia i wiele innych. Za co serdecznie dziękujemy. (już na dniach opublikujemy szczegółowe informacje o głównych fantach)

Zostawiamy szeroko otwarte drzwi i serdecznie apraszamy wszystkich na 23 Finał WOŚP w Stavanger.
Siema
Sztab WOŚP w Stavanger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Piotr Podgórski
(wosp_stavanger2015)
Wiking
23 Finał WOŚP zbliża się małymi kroczkami. www.wosp.org.pl/final

Przed nami Nowy Rok a tuż po będzie wielkie świąteczne granie. Podczas zabawy przeprowadzać będziemy licytację fantów zgromadzonych przez nasz sztab, z których uzyskane pieniążki wspomogą najbardziej potrzebujących. Podczas 23 Finału WOŚP fundusze zbierane są na cel: "DLA PODTRZYMANIA STANDARDÓW LECZENIA DZIECI NA ODDZIAŁACH PEDIATRYCZNYCH I ONKOLOGICZNYCH ORAZ GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW".
A niżej lista najciekawszych fantów od wspaniałych darczyńców, które będziemy licytować podczas 23 finału WOŚP w Stavanger:

- voucher na kurs języka norweskiego o wartości 7600 NOK. Kurs dla początkujących, 80 godz. lekcyjnych, (poziom A1), w Blanka.no Språksenter w Kleppe. Rozpoczęcie kursu: poniedziałek 02.02.15, zajęcia w poniedziałki od godz.17:30 do 20:45. Licytację rozpoczynamy od 3000 NOK.

- 5 kuponów podarunkowych na rozliczenia podatkowe za rok 2014 o wartości 1350 NOK, każdy od firmy ATS Anna Stankiewicz. Kupony do wykorzystania do dnia 31 maja 2015 roku. Licytację zaczynamy od kwoty 500 NOK każdy.

- 2 vouchery na niesamowite torty, arcydzieła cukiernicze, od firmy Noe-Søtt (Pani Anna Kania) . Każdy na kwotę 900 koron. Termin realizacji voucherow - do końca 2015 roku. Nabywca vouchera sam ustala jaki rodzaj tortu w wyglądzie i smaku. Kwota początkowa licytacji to 300 NOK.

- 2 vouchery na niezwykle żywe kursy tańca Hip hop dancehall reggae od klubu Paulina Dance. Każdy na kwotę 1300 NOK. Dla dzieci od lat 6 i dla starszaków. Kursy zaczynają się w styczniu, w każdy piątek od godz. 18 dla młodszych dzieci i od godz. 19 dla starszych. Licytujemy od 400 NOK każdy voucher.

- voucher o wartości do 500 NOK do wykorzystania w 4 restauracjach Sabi Sushi. Voucher jest ważny 1 rok i może zostać zrealizowany przez 1 lub więcej osób aż do wykorzystania jego wartości. Po każdym użyciu kwota jest aktualizowana. Licytacja od kwoty 100 NOK.

Ponadto zgromadziliśmy wiele innych atrakcyjnych fantów takich jak: gadżetów wośpowe (zegary, breloczki-pendrivy, koszulki, torby, kubki, kalendarze, wisiorek, magnesy, i wiele innych), płyty z autografami: Kamil Bednarek, Sade, Katie Melua, koszulka startowa z autografami polskich skoczków narciarskich (w tym Kamila Stocha) oraz dużo, dużo innych fajnych fantów.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/wospstavanger?ref=hl

Sztab WOŚP w Stavanger pozdrawia i życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

SIEMA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W sumie to juz po Swietch. Chyba, ze wy tam do kosciola ortodoksyjnego nalezycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Piotr Podgórski
(wosp_stavanger2015)
Wiking
Hmmm.
Fakt, przeoczyłem bo tekst wklejony z małym opóźnieniem.
Już poprawiam
A tak nawiasem to nieważne jaki kościół czy bez kościoła, ważne by pomagać.

zapraszamy wszystkich na 23. Finał WOŚP w Stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak

no to teraz nie wolno krytykowac owsiaka bo to homofobia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Nowicjusz
wosp_stavanger2015 napisał:
Hmmm.
Fakt, przeoczyłem bo tekst wklejony z małym opóźnieniem.
Już poprawiam
A tak nawiasem to nieważne jaki kościół czy bez kościoła, ważne by pomagać.

zapraszamy wszystkich na 23. Finał WOŚP w Stavanger


Coraz więcej osób i instytucji wycofuje się ze sponsorowania imprezy Jurka Owsiaka lub dokładania do niej. Pisaliśmy już o Elblągu, Poznaniu, Ostrołęce. CZYTAJ WIĘCEJ Pojawia się również więcej informacji o kulisach działalności WOŚP.....

http://niezalezna.pl/62938-muzyk-o-kasie-za-wystepy-na-wosp-wersja-owsiaka-bardzo-ale-bardzo-mija-sie-z-prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas