Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
18 Postów
Piotr Podgórski
(wosp_stavanger2015)
Wiking
Pod tym linkiem znajdziecie nasz program.
Przybywajcie tłumnie.
https://www.facebook.com/wospstavanger/photos/pcb.579863815482625/579862358816104/?type=1&theater
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Glosne czytanie bajek? Lepiej po cichu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ochrona wyrzucila z sali reportera TVRepoublika po niewygodnym pytaniu do Owsika.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Pytanie *Jakie to było pytanie* Czasem pełno jest buraków co zadają pytania nie związane z tematyką spotkania np > siorbiesz pisiora? na spotkaniu partyjnym i mówiącym o programie wyborczym. W tle słyszałem Jaki pan ma cel. Jak możesz to uzupełnij bom sam ciekawy >D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Turysta11 napisał:
Pytanie *Jakie to było pytanie* Czasem pełno jest buraków co zadają pytania nie związane z tematyką spotkania np > siorbiesz pisiora? na spotkaniu partyjnym i mówiącym o programie wyborczym. W tle słyszałem Jaki pan ma cel. Jak możesz to uzupełnij bom sam ciekawy >D

Po peanach nt. WOSP, Dziennikarz zapytal o to dlaczego WOSP ma sobie za nic wyrok sodu i nie udostpenia rozliczen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Rozliczeń za i z czego, czasem zadane pytanie nie dokładnie może prowadzić konfliktu, ciekawy też tytuł.

Dresiarze Owsiaka......... jakiego dziennikarza

ale luz dzięki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego skurwysyna!
Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Kryspina)
Wiking
wosp_stavanger2015 napisał:
Pod tym linkiem znajdziecie nasz program.
Przybywajcie tłumnie.
https://www.facebook.com/wospstavanger/photos/pcb.579863815482625/579862358816104/?type=1&theater




...tu chyba masz wasz program dokładniej określony przez Jerzego Owsiaka: http://niezalezna.pl/63046-owsiak-rozpoczal-ofensywe-milosci-internauci-oburzeni-zachowaniem-szefa-wosp... pałami po ludziach. Poczytaj sobie o swoim podstarzałym guru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Teraz filmik cały i jest konkret
moim zdaniem pytanie padło i dostał odpowiedz ale nie precyzyjną limit pytań się wykończył i tyle, a potem to już zakłócał spokój. Czy zachował się Owsiak ok, moim zdaniem zdaniem nie, ale go rozumiem czasem tak trzeba. Dziennikarz chciał być popularny i teraz jest. To nie jest polityka gdzie jest czasami ustawka.

A co do Kryspina to na głowie to naturalne ?
bo bardzo ładne zdjęcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Nie kazałem nikogo wyprowadzić”. Zobacz nagranie jak Owsiak kłamie
Ale to nie ja. No widzisz. Nie mów, że ja wypraszam. Ja nikogo nie wyprosiłem. Nie ma takiej w ogóle możliwości. Ja siedzę za stołem konferencyjnym i w pewnym momencie patrzymy, a to ktoś, ludzie, którzy tam stali. Przyjechała policja i nawet pytaliśmy się policji, czy państwo może wiecie, czy ten Pan może powiedział kto go wyprosił. (...) Ludzie być może stają w naszej obronie, być może mówią, że nie chcemy tego słuchać, facet jest agresywny – mówił Jurek Owsiak na antenie.



Tymczasem na nagranym przez Rachonia filmie wyraźnie słychać jak Jerzy Owsiak mówi: „Proszę tego Pana na chwilę stąd wziąć”.

„Proszę tego Pana na chwilę stąd wziąć, bo nam przeszkadza” (1:28). Przeszkadza, bo zadaje niewygodne pytania?

„Mistrzu, ale daj nam tutaj prowadzić program, daj nam prowadzić konferencję” (1:36). Konferencję? Od kiedy to z konferencji prasowej wyrzuca się dziennikarzy?


Nagrania z radiowej Trójki można posłuchać TUTAJ. Najciekawsze fragmenty zaczynają się od 1:47.
niezalezna.pl/uploads/zalacznik2015/63052864871420741452.mp3
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok