Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

1 Post

(Kowalsky)
Wiking
wilk stepowy napisał:
Tak jest szefie..... .....nic na to nie poradzę, że jestem Opóżniona.....



A teraz zamknij już oczka i zaśnij.....

I będę edytować tak do rana...., a Ty śpij.....słodko spij......


No dobra. Niech Ci sie zdaje, ze mnie sie zdaje, ze Tobie sie zdaje ze mnie sie wydaje /tak bym to okreslil w jednym zdaniu/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2842 Posty
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Kowalsky napisał:
retier1 napisał:
Kowalsky napisał:
retier1 napisał:
To nie było do ciebie Kowalski
cyt.
jeśli ktoś nie rozumie znaczenia tego słowa to jego problem

Nielicznym nie trzeba tego tłumaczyć,reszcie choćbyś całe życie tłumaczył to i tak nie zrozumieją


Wiem, ze nie do mnie, ale ogolnie cos tam burknales i mnie zaciekawilo - wirtualnych kategoriach.



powiedzmy że mi się bekło


a to tak przystoi w kaciku poezji?


a taaaaaaaam gadasz,jakbyś nie wiedział do czego ludziska są zdolne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Przepraszam....ale mnie się tak wydaje......



Dobranoc....kropka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Kowalsky napisał:
[quote]irazibialfa napisał:
retier1 napisał:




Diablica tyle madrego powie, co se znajdzie w internecie:
akson.sgh.waw.pl/~gjamro/1024/teksty/wdrodze/wdrodze199811.html

"Madry czlowiek cytuje wypowiedzi innych, glupi je sobie przypisuje" - zaslyszane u Kowalskiego.

Ps. jak minie kolejne zaczarowane szesc godzin spodziewam sie kolejnego minusa na liczniku. No takie, zycie, co zrobic
.....KOWALSKYYYYYYYYYYYYYYYY-JAKIŚ TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wzorzec człowieka kulturalnego, jaki wyłania się z analizy pola semantycznego terminu „człowiek kulturalny” jest następujący. Przede wszystkim to człowiek wykształcony, czyli posiadający jakąś wiedzę ogólną, ale także ZAINTERESOWANIA,WYKORZYSTUJĄCY WIEDZĘ DLA SAMOROZWOJU!!!NAJWYRAZNIEJ UMIEM KORZYSTAĆ Z NETU W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE I NIE OBRAŻAM TU NIKOGO!CHOĆ MAM CIĘ DOŚC NIE POWIEM-IDŻ I RÓB TO CO UMIESZ NAJLEPIEJ,BO Z TEGO CO WIDZĘ,PEWNIE SIE NAWET DO BETONIARY NIE NADAJESZ!!!LUZ Z TOBĄ-NIE ZNIŻAM SIE WIĘCEJ DO TWOJEGO POZIOMU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalsky)
Wiking
irazibialfa napisał:
[quote]Kowalsky napisał:
irazibialfa napisał:
retier1 napisał:




Diablica tyle madrego powie, co se znajdzie w internecie:
akson.sgh.waw.pl/~gjamro/1024/teksty/wdrodze/wdrodze199811.html

"Madry czlowiek cytuje wypowiedzi innych, glupi je sobie przypisuje" - zaslyszane u Kowalskiego.

Ps. jak minie kolejne zaczarowane szesc godzin spodziewam sie kolejnego minusa na liczniku. No takie, zycie, co zrobic
.....KOWALSKYYYYYYYYYYYYYYYY-JAKIŚ TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wzorzec człowieka kulturalnego, jaki wyłania się z analizy pola semantycznego terminu „człowiek kulturalny” jest następujący. Przede wszystkim to człowiek wykształcony, czyli posiadający jakąś wiedzę ogólną, ale także ZAINTERESOWANIA,WYKORZYSTUJĄCY WIEDZĘ DLA SAMOROZWOJU!!!NAJWYRAZNIEJ UMIEM KORZYSTAĆ Z NETU W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE I NIE OBRAŻAM TU NIKOGO!CHOĆ MAM CIĘ DOŚC NIE POWIEM-IDŻ I RÓB TO CO UMIESZ NAJLEPIEJ,BO Z TEGO CO WIDZĘ,PEWNIE SIE NAWET DO BETONIARY NIE NADAJESZ!!!LUZ Z TOBĄ-NIE ZNIŻAM SIE WIĘCEJ DO TWOJEGO POZIOMU!!!


Nie znalazlem tego w googlach, wiec chyba pisze od siebie. A efekt jest jak widac.
Gdybym mial wiecej czasu i odpowiednio wiecej zlosliwosci zalozylbym osobny temat "Humor z Irenki". No i jeszcze musialbym cie powaznie traktowac, co jest podstawa, zeby sie na kims skupic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(Veggemo Gutt)
Początkujący
Hehehehehehee....
Slaves Shall Serve!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Veggemo Gutt napisał:
Hehehehehehee....
Slaves Shall Serve!!!

....................super tekst!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(Kerimek)
Stały Bywalec
eee tam czepiasz się kowalsky.....łatwo jest oceniać kogoś....muszę trochę tutaj obronić diablice ...nie musisz tutaj aż tak dosłownie udowadniać twoja wyższość że niby jesteś mądrzejszy bardziej inteligentniejszy i taki narcyz naj naj naj ...my wszyscy o tym już wiemy ....... google są dla wszystkich wszyscy korzystamy z nich wiec w czym problem wyluzuj w ten sobotni dzień jak w tej piosence ...
Ja próbuje wyluzować a głowa mi pęka niedawno wstałem i mam takiego wwwwielkiego kaca uff .....przydałby mi się alkaprim


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Kerimek napisał:
eee tam czepiasz się kowalsky.....łatwo jest oceniać kogoś....muszę trochę tutaj obronić diablice ...nie musisz tutaj aż tak dosłownie udowadniać twoja wyższość że niby jesteś mądrzejszy bardziej inteligentniejszy i taki narcyz naj naj naj ...my wszyscy o tym już wiemy ....... google są dla wszystkich wszyscy korzystamy z nich wiec w czym problem wyluzuj w ten sobotni dzień jak w tej piosence ...
Ja próbuje wyluzować a głowa mi pęka niedawno wstałem i mam takiego wwwwielkiego kaca uff .....przydałby mi się alkaprim


...... jadę do Ciebie z ALKA-PRIM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalsky)
Wiking
Kerimek napisał:
eee tam czepiasz się kowalsky.....łatwo jest oceniać kogoś....muszę trochę tutaj obronić diablice ...nie musisz tutaj aż tak dosłownie udowadniać twoja wyższość że niby jesteś mądrzejszy bardziej inteligentniejszy i taki narcyz naj naj naj ...my wszyscy o tym już wiemy ....... google są dla wszystkich wszyscy korzystamy z nich wiec w czym problem wyluzuj w ten sobotni dzień jak w tej piosence ...
Ja próbuje wyluzować a głowa mi pęka niedawno wstałem i mam takiego wwwwielkiego kaca uff .....przydałby mi się alkaprim



Masz racje, trzeba wyluzowac. Po pierwsze, ze tej osoby nie jestem w stanie powaznie traktowac, a po drugie, zeby nie robic z tego watku smieciowiska. No to pa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok
Strona korzysta z plików cookie

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu optymalizacji działania strony, analizowania ruchu oraz dostosowywania treści i reklam do Twoich preferencji. Zgodnie z wymogami Google, korzystamy z trybu zgody, który pozwala kontrolować, jakie dane są gromadzone i przetwarzane. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie kategorie plików cookie lub zarządzać swoimi preferencjami. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane w odpowiedzi na działania użytkownika, takie jak ustawienia prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.

Analityczne

Pliki cookie analityczne pozwalają nam mierzyć ruch na stronie i analizować, jak użytkownicy z niej korzystają. Dzięki temu możemy poprawiać funkcjonowanie strony oraz dostosowywać jej treści do potrzeb użytkowników. Korzystamy z Google Analytics w trybie Consent Mode, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeżeli nie wyrazisz zgody, Google Analytics ograniczy gromadzenie i przetwarzanie danych.

Marketingowe

Pliki cookie marketingowe są wykorzystywane do personalizacji reklam, które widzisz zarówno na naszej stronie, jak i na stronach partnerów zewnętrznych. Dzięki nim reklamy są bardziej trafne i odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Google Ads działa zgodnie z trybem zgody, który dopasowuje poziom personalizacji reklam do Twoich ustawień. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane do wyświetlania spersonalizowanych reklam.

Odrzuć wszystkie
Zarządzaj preferencjami
Potwierdź
Akceptuj wszystkie