Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post

(giovi2)
Wiking
Sorki,juz wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(Barbaros49)
Nowicjusz
Klaudia....nie podoba mi sie Twoje stwierdzenie ,ze wolne kobiety nie maja zasad.Znaw wiele mezatek ktore tu mieszkaja z zonatymi facetami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Tak wracajac to tematu glownego ... sporo nad tym myslalem ... nabralem nowych doswiadczen ... i odpowiedz brzmi .... TAK, rozpadaja sie ... ale niekoniecznie z powodu emigracji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
Podobno (ale tu moge tylko rzec "podobno" w kraju ktory nazywa sie Polska tez rozpadaja sie malzenstwa !
I to nawet wsrod ludzi ktorzy nie mysla nawet o emigracji ...

Co za Swiat !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
ja ze swoich obserwacji, a trwaja juz ponad 5 lat moge z całą pewnoscią stwierdzic, ze moje małzenstwo( 15 letnie) zyskało i ma sie bardzo dobrze! Mysle, ze to własnie dzieki emigracji, poniewaz zaufanie jest najwazniejsze, a ze póki co, go nie naduzywamy oboje, jest wspaniale! Zona widzi moje dochody, widzi wydatki i wie, ze zrobie wszystko dla rodziny!
Uwazam, ze jak ktos szuka "wrazen" i jest niewierny, to nie ma znaczenia, czy to norwegia, czy polska.....
Człowiek jest istotą stadną i ciezko jest zyc samemu,wiec garnaiemy sie do kupy, tworząc coraz to wieksze skupiska, maista, grupy, ale czy to musi oznaczac sex, zdrady i podboje......?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
alfred napisał:
Podobno (ale tu moge tylko rzec "podobno" w kraju ktory nazywa sie Polska tez rozpadaja sie malzenstwa !
I to nawet wsrod ludzi ktorzy nie mysla nawet o emigracji ...

Co za Swiat !


Ten temat jest nieco bardziej zlozony. Patrzac z drugiej strony na emigracji powstaja nowe malzenstwa! Czasem nawet takie..... bardziej egzotyczne! Czyz taka seksualna migracja sapiens nie jest intrygujaca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Bogumił Treder
(Bodzio5)
Wiking
Sądząc po moim doświadczeniu i ponad 18 letnim stażu małżeńskim,jest dobrze.Pracuje już za granicą 6 lat i nie mam powodów do narzekań.Mogę śmiało powiedzieć,że te wyjazdy jeszcze bardziej umocniły nasze małżeństwo.Co prawda człowiek nie widzi dzieci,a tym bardziej jak są małe i rosną.Ale niestety,coś za coś.Chcąc zarobić jesteśmy zmuszeni do zmiany kraju.Może nasze dzieci w przyszłości nie będą musiały tułać się po obcych krajach w poszukiwaniu pracy i godziwego zarobku.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(asiaN)
Wiking
brrrrr.....okropne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
asiaN napisał:
brrrrr.....okropne

eeetam juz okropne ... rozpad moze byc definitywny i nietuzinkowy zarazem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok