Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Gabriel- napisał:
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.


Kurwa pijaku już masz o mamy
Gabryel, kamień 11 i jeszcze jeden z jebany nick, którego nie pamiętam. Ktoś przypomni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.


Kurwa pijaku już masz o mamy
Gabryel, kamień 11 i jeszcze jeden z jebany nick, którego nie pamiętam. Ktoś przypomni?


Gagatek, Remigrant i jeszcze parę, a do tego sporo takich na kilkanaście postów...
Czy to co napisaliście oboje, przeczy temu co zawarłem w moim poście?

Łatwiej jest jak widzę, rzucić wulgaryzmem niż przeczytać ze zrozumieniem tekst.
Oj biedne te nasze społeczeństwo skoro i taki "optymista" to tylko z nazwy, a tak faktycznie OBORA społeczna.
Fe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Gabriel- napisał:
Josephvol.2 napisał:
optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.


Kurwa pijaku już masz o mamy
Gabryel, kamień 11 i jeszcze jeden z jebany nick, którego nie pamiętam. Ktoś przypomni?


Gagatek, Remigrant i jeszcze parę, a do tego sporo takich na kilkanaście postów...
Czy to co napisaliście oboje, przeczy temu co zawarłem w moim poście?

Łatwiej jest jak widzę, rzucić wulgaryzmem niż przeczytać ze zrozumieniem tekst.
Oj biedne te nasze społeczeństwo skoro i taki \"optymista\" to tylko z nazwy, a tak faktycznie OBORA społeczna.
Fe


Mendo- przeczy, bo te 2 co napisałem i trzeci -którego nie pamiętam ale znajde- funkcjonowały w tym samym czasie. Nawet sam sobie z nich odpowiadałes.
Przestań lumpie się wybielac bo widoczne nie wiesz ze necie nic nie ginie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Mam kurwa. Broom feie, kamien jedenasty i Gabryjel - te 3 wspolistnialy jak nie przymierzajac trojca swieta. Podobna ontologiczna paranoja, tylko szkody mniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
Mam kurwa. Broom feie, kamien jedenasty i Gabryjel - te 3 wspolistnialy jak nie przymierzajac trojca swieta. Podobna ontologiczna paranoja, tylko szkody mniejsze.I, że też ci się chciało jak Tomaszowi Jerzemu grzebać w zasobach tego forum. Zresztą i tak nietrafnie.
Przy okazji, spotkaliśmy się już kiedyś w realu?, że piszesz autorytatywnie iż jestem pijaczyna.
Nawet szmaciarz, konfident, Tomasz Jerzy z Eidsvoll, nie widział mnie nigdy pijanym a mogło być parę okazji ku takim stanom.
Opisujesz iż inni to dno, debile i pijaczyny, uzależnione od forum, a kimże ty jesteś w takimże razie?.
Kiedyś szanowałem osobę o forumowej nazwie @optymysta.
Teraz straciłem szacunek, o ile to ta sama osoba, co i kiedyś bywała na forum, pod taką samą nazwą własną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Gabriel- napisał:
optymysta napisał:
Mam kurwa. Broom feie, kamien jedenasty i Gabryjel - te 3 wspolistnialy jak nie przymierzajac trojca swieta. Podobna ontologiczna paranoja, tylko szkody mniejsze.I, że też ci się chciało jak Tomaszowi Jerzemu grzebać w zasobach tego forum. Zresztą i tak nietrafnie.
Przy okazji, spotkaliśmy się już kiedyś w realu?, że piszesz autorytatywnie iż jestem pijaczyna.
Nawet szmaciarz, konfident, Tomasz Jerzy z Eidsvoll, nie widział mnie nigdy pijanym a mogło być parę okazji ku takim stanom.
Opisujesz iż inni to dno, debile i pijaczyny, uzależnione od forum, a kimże ty jesteś w takimże razie?.
Kiedyś szanowałem osobę o forumowej nazwie @optymysta.
Teraz straciłem szacunek, o ile to ta sama osoba, co i kiedyś bywała na forum, pod taką samą nazwą własną.


Nie probuj uogolniac cieciu, bo sofistyka slabo ci wychodzi, mozesz probowac z osobnikami tobie podobnymi. Pod tym adresem to nie przejdzie.
Tak wiesz precyzyjnie: Nie inni a ty! Moje posty dotyczylu ciebie i tylko ciebie ( czasem w kontekscie cyska)
Co do alkoholu - sam wielokrotnie opisywales swoje wieczory przy ksiezycowce, czego potwierdzeniem bywaly nocne posty bez spojnosci. Na tej podstawie mozna identyfikowac cie jako pijaczyne. Przypominam, ze spor dotyczy gabryjela jako osobnika posadowionego i publikujacego na forum MN. Jaka jestes osoba w realu srednio mnie interesuje ze wskazaniem na wcale. Nie zabiegam rowniez o szacunek osob, ktorych sam nim nie darze.

Ostatnia twoja aktywnosc na forum jest coraz bardziej groteskowa i przypomina psa goniacego wlasny ogon. Kiedys byles jedynie blaznem, teraz debilem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:

No tak ty nigdy nie byłeś pijany, prawo jazdy też Ci za trzeźwość zabrali..

Każdy kto przeczytał choć kilka postów z wyżej wymienionych nickow to wiedział że to ty gamoniu piszesz, wiec zapierając się po raz któryś robisz z siebie tylko większego Hipokryte, o ile to w ogóle możliwe.
HA cha ha..
Następny z urojeniami, dobrze, że chociaż tylko na forum, a nie w życiu codziennym, a może się tylko mylę.
ZAKUTY łbie, jaki byłeś głupi, na samym początku istnienia tego forum, to i taki jesteś nadal.
Kto ci takich bzdur naopowiadał, że mi zabrano- zatrzymano prawo jazdy?
No kto?
Gdyby tak było, to bym nie pisał teraz na tym forum i byłbym od dawna w Polsce.
Ta informacja którą podałeś, przebija jedynie to, że moje prawko robiłem na Ukrainie.
Oj zakuty łbie, to mi poprawiłeś humor.
Dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
trzy miesieczne wynagrodzenie co ty pierd....... nawet nie caly miesieczny. a wiesz jak sie odsprzedaje domki . nigdy nie podajesz wszystkich zostawiasz dodatkowych 5 i dajesz w gratisie odrazu.Mysliz ze kazdy jest tak przebiegly jak ty. Chcialam sprzedac uklad domkow a ty nasrales mi tu . Nie pisze ile co jak to nie rozmowa na neta . Ale mam Uklad domkow W Haugesund . I nikt nie odpadnie ,chyba ze na ferie pojedzie . Ale przy takiej kwocie tego nie poczujesz . wiec jak niewiesz nic na ten temam to po co drazysz ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.








ty masz aichajmera chyba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok