Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

10 Postów

(ola11)
Wiking
ola11 napisał:
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




trzy miesieczne wynagrodzenie co ty pierd....... nawet nie caly miesieczny. a wiesz jak sie odsprzedaje domki . nigdy nie podajesz wszystkich zostawiasz dodatkowych 5 i dajesz w gratisie odrazu.Mysliz ze kazdy jest tak przebiegly jak ty. Chcialam sprzedac uklad domkow a ty nasrales mi tu . Nie pisze ile co jak to nie rozmowa na neta . Ale mam Uklad domkow W Haugesund . I nikt nie odpadnie ,chyba ze na ferie pojedzie . Ale przy takiej kwocie tego nie poczujesz . wiec jak niewiesz nic na ten temam to po co drazysz ......


ty masz aichajmera chyba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
ola11 napisał:
[quote]ola11 napisał:
[quote]Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




trzy miesieczne wynagrodzenie co ty pierd....... nawet nie caly miesieczny. a wiesz jak sie odsprzedaje domki . nigdy nie podajesz wszystkich zostawiasz dodatkowych 5 i dajesz w gratisie odrazu.Mysliz ze kazdy jest tak przebiegly jak ty. Chcialam sprzedac uklad domkow a ty nasrales mi tu . Nie pisze ile co jak to nie rozmowa na neta . Ale mam Uklad domkow W Haugesund . I nikt nie odpadnie ,chyba ze na ferie pojedzie . Ale przy takiej kwocie tego nie poczujesz . wiec jak niewiesz nic na ten temam to po co drazysz ......

raz wydasz a reszta twoja .to powodzenia w szukaniu .mi ten uklad zajol 1 rok . piszesz jak ci domek odejdzie .jak ktos zle robi to oczywiste ze odejdzie .Dlaczego nie napiszesz przybedzie. mi przybywaja fujaro....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
Josephvol.2 napisał:
optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.


Kurwa pijaku już masz o mamy
Gabryel, kamień 11 i jeszcze jeden z jebany nick, którego nie pamiętam. Ktoś przypomni?


Gagatek, Remigrant i jeszcze parę, a do tego sporo takich na kilkanaście postów...
Czy to co napisaliście oboje, przeczy temu co zawarłem w moim poście?

Łatwiej jest jak widzę, rzucić wulgaryzmem niż przeczytać ze zrozumieniem tekst.
Oj biedne te nasze społeczeństwo skoro i taki \\\"optymista\\\" to tylko z nazwy, a tak faktycznie OBORA społeczna.
Fe


Mendo- przeczy, bo te 2 co napisałem i trzeci -którego nie pamiętam ale znajde- funkcjonowały w tym samym czasie. Nawet sam sobie z nich odpowiadałes.
Przestań lumpie się wybielac bo widoczne nie wiesz ze necie nic nie ginie.





Ty masz cos z glowa .masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
ola11 napisał:
[quote]optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
Josephvol.2 napisał:
optymysta napisał:
Gabriel- napisał:
qantan napisał:
NIE,NIE,NIE protestuję!!!!!!!!już jedną PIZDE na tym forum mamy )
a Ty Gabrielu nie wypominaj komuś że ma wiele kont tutaj bo sam nie jesteś lepszy !
No wiesz co!?
Owszem, może i nie jestem najlepszy z tych świętych Gabryeli, jednak pomawiać mnie o takie bezeceństwa i nieprawości, Fe nie godzi siem.
Od zawsze na tym forum, miałem tylko i wyłączne jedno konto w danym momencie.
Inne stwierdzenia użytkowników, to tylko czcze wymysło-domysły i niezbyt trafne fantazje.
Pozdrawiam Świątecznie.
P.s.
A tym Forumowym śmieciem, zwanym dalej Tomasz Jerzy z Eidsvoll, proszę sobie głowy nie zawracać, to zwykła szumowina i kanalia emigracyjna, która stworzyła przeciwko mnie fałszywy donos na policję.
Niestety, tacy są co niektórzy, którym się choć trochę zaufa.


Kurwa pijaku już masz o mamy
Gabryel, kamień 11 i jeszcze jeden z jebany nick, którego nie pamiętam. Ktoś przypomni?


Gagatek, Remigrant i jeszcze parę, a do tego sporo takich na kilkanaście postów...
Czy to co napisaliście oboje, przeczy temu co zawarłem w moim poście?

Łatwiej jest jak widzę, rzucić wulgaryzmem niż przeczytać ze zrozumieniem tekst.
Oj biedne te nasze społeczeństwo skoro i taki \\\\\\\"optymista\\\\\\\" to tylko z nazwy, a tak faktycznie OBORA społeczna.
Fe


Mendo- przeczy, bo te 2 co napisałem i trzeci -którego nie pamiętam ale znajde- funkcjonowały w tym samym czasie. Nawet sam sobie z nich odpowiadałes.
Przestań lumpie się wybielac bo widoczne nie wiesz ze necie nic nie ginie.





Ty masz cos z glowa Gabriel .masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




byl anons bo ja go dodalam i nie 20 tys za 160 godz jaki ty tempy jestes 20.000 24.000 na godz 150kr. .I POCO TAKIE PIERDOLY PISZESZ ,CO POLAK NIEWIE TO DOPOWIE TYPOWE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
ola11 napisał:
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




byl anons bo ja go dodalam i nie 20 tys za 160 godz jaki ty tempy jestes 20.000 24.000 MIESIECZNIE .Na godz 150kr. .I POCO TAKIE PIERDOLY PISZESZ ,CO POLAK NIEWIE TO DOPOWIE TYPOWE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(ola11)
Wiking
ola11 napisał:
ola11 napisał:
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




byl anons bo ja go dodalam i nie 20 tys za 160 godz jaki ty tempy jestes 20.000 24.000 MIESIECZNIE .Na godz 150kr. .I POCO TAKIE PIERDOLY PISZESZ ,CO POLAK NIEWIE TO DOPOWIE TYPOWE
Dlatego jest napisane od 20 do 24 wrazie jakigos wyjazdu klienta .A dobra wrotki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
2ale2
(2ale2)
Wiking
ola nie ma co z nim gadac przeciez to notoryczny klamca i chory psychicznie frustrat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
ola11 napisał:
ola11 napisał:
ola11 napisał:
Gabriel- napisał:
ola11 napisał:
co myslicie o ukladzie domkow W Haugesund 24domy Był anonsowy temat i się zmył/ administracja jednak działa/ jednak wybiórczo. Udowodniłem, że oferta jest nielegalna - na dziko i poniżej obowiązującej stawki. Nawet nie wnikałem ile chcą odstępnego.
Jednak parę dni temu, ktoś żądał trzy miesięczne wynagrodzenie za parę dni w tygodniu na dwóch obiektach.
Tobie pewnie idzie o te 20-tys nok za 160 godzin.
A jak jakiś domek wypadnie,bo ktoś się nie zgodzi lub inny podbierze. a odstępne pewnie niemałe i tak trzeba będzie wybulić.




byl anons bo ja go dodalam i nie 20 tys za 160 godz jaki ty tempy jestes 20.000 24.000 MIESIECZNIE .Na godz 150kr. .I POCO TAKIE PIERDOLY PISZESZ ,CO POLAK NIEWIE TO DOPOWIE TYPOWE
Dlatego jest napisane od 20 do 24 wrazie jakigos wyjazdu klienta .A dobra wrotki
To o ile się pomyliłem?
Ja nie zapisuję wypowiedzi a cały temat, został skasowany.
Jak by nie liczyć, to ta stawka za sprzątanie, jest nielegalna, ponieważ jest poniżej 169,37-nok/t/b. Dlatego powyższy tekst w moją stronę jest całkowicie chybiony.
Robisz na dziko i zaniżasz stawki KRECIE, legalnym firmom , które biorą za godzinę sprzątania co najmniej po 180 - 200 koron + MVA.
I jeszcze masz pretensje
Przy okazji ile żądasz odstępnego? 1-2- 3 miesięczne wynagrodzenie i to z góry!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
2ale2
(2ale2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok