Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Jak pisze ze ja wynajmuje to znaczy ze ja, nie kazdy jest takim nieudacznikiem zyciowym jak TY
Chcesz wmówić innym totalną bzdurę, nieudolny biznesmenie.
Napisałeś niedawno iż siedzisz na swoim, \"pracując 8-dni w tygodniu\" ponieważ prowadzisz własną firmę.
Tym samym, wszystkie twoje wydatki są de facto księgowane na firmę i tam są rozliczane jako całość twojego zarobku brutto i netto po rozliczeniu i to nawet, gdybyś prowadził firmę AS. a co dopiero jakąś jednoosobówkę, co można wywnioskować pobieżnie z twoich poprzednich wypowiedzi.
Jeżeli tak nie jest, to zmień księgowego, lub takiego zatrudnij, ponieważ z twojej powyższej wypowiedzi wynika jednoznacznie to co napisałem wyżej.


Ty to jestes faktycznie wrzod na dupie, sprubuj kiedys sam cos stworzyc a nie tylko zebrac od innych a co do ksiegowosci to polecam fiken chodz pewno nawet nie wiesz co to jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Ty to jestes faktycznie wrzod na dupie, sprubuj kiedys sam cos stworzyc a nie tylko zebrac od innych a co do ksiegowosci to polecam fiken chodz pewno nawet nie wiesz co to jest Wrzód nie wrzód, jednak w twoim przypadku, masz rację, PRAWDA W OCZY KOLE, dlatego takie chamskie odzywki z twojej strony.
Jak już coś proponujesz, to PISZ POPRAWNIE a nie slangiem z trzepaka.
I nie ma się co dziwić, że pisałeś wyżej głupie tłumaczenia na tematy wynajmu, skoro korzystasz z tak prymitywnej aplikacji dla raczkujących i to pewnie gratis, zmieniając co chwila swoje dane, by czasami nie płacić za drogo z własnej kieszeni , tak jak przy kontenerach.
I ty śmiesz mnie pouczać co i jak ja mam robić?.
Żałosny podsiębiorco i jeszcze pewnie, na dziko masz jakiegoś pomagiera twojego pokroju, by więcej w kabzie zostało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Ty to jestes faktycznie wrzod na dupie, sprubuj kiedys sam cos stworzyc a nie tylko zebrac od innych a co do ksiegowosci to polecam fiken chodz pewno nawet nie wiesz co to jest Wrzód nie wrzód, jednak w twoim przypadku, masz rację, PRAWDA W OCZY KOLE, dlatego takie chamskie odzywki z twojej strony.
Jak już coś proponujesz, to PISZ POPRAWNIE a nie slangiem z trzepaka.
I nie ma się co dziwić, że pisałeś wyżej głupie tłumaczenia na tematy wynajmu, skoro korzystasz z tak prymitywnej aplikacji dla raczkujących i to pewnie gratis, zmieniając co chwila swoje dane, by czasami nie płacić za drogo z własnej kieszeni , tak jak przy kontenerach.
I ty śmiesz mnie pouczać co i jak ja mam robić?.
Żałosny podsiębiorco i jeszcze pewnie, na dziko masz jakiegoś pomagiera twojego pokroju, by więcej w kabzie zostało.


Nie mierz wszystkich swoja miara…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał: Nie mierz wszystkich swoja miara… Jak widać po wpisie, to się już pogubiłeś.
I sam sobie zaprzeczasz tym wpisem.
Prawda zawsze boli, a w twoim przypadku, wystarczyło uderzyć w przysłowiowy stół i nożyce same się odezwały.
Teraz jeszcze, podaj poprawnie, numer organizacyjny tej twojej firemki, pseudo przedsiębiorco i milionerze i wszystko będzie wiadomo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisał:
Riggman napisał: Nie mierz wszystkich swoja miara… Jak widać po wpisie, to się już pogubiłeś.
I sam sobie zaprzeczasz tym wpisem.
Prawda zawsze boli, a w twoim przypadku, wystarczyło uderzyć w przysłowiowy stół i nożyce same się odezwały.


Teraz jeszcze, podaj poprawnie, numer organizacyjny tej twojej firemki, pseudo przedsiębiorco i milionerze i wszystko będzie wiadomo.


Lepiej szukaj noclegu bo znow bedziesz spal jak zul na lawce a nie tu dupe trujesz, ja mam czas a ty niebardzo, niebawem przyczulki dla bezdomnych zamykaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Lepiej szukaj noclegu bo znow bedziesz spal jak zul na lawce a nie tu dupe trujesz, ja mam czas a ty niebardzo, niebawem przyczulki dla bezdomnych zamykaja
Nie zmieniaj tematu, tylko uczciwie podaj numer organizacyjny "firmy", dla której za własną forsę, wynajmujesz kontenery przedsiębiorco za dwa grosze.
Twoje wpisy, są całkiem podobne do tych które tworzył tutaj niedawno ten co chciał mnie pobić, jednak nijak nie miał odwagi, podać swojego numeru telefonu, lub zadzwonić do mnie bezpośrednio.
To samo jest i u ciebie, czyżby klon, lub ktoś podpuszczony z rodzinki?

Ja nie muszę szukać wolnych ławek, ponieważ do Oslo wjechałem swoim drugim autem, które kupiłem awaryjnie, by sprawnie załatwić sprawę Forda i mojego dobytku i mam gdzie mało wygodnie się wyspać, brakuje mi natomiast prysznicu i normalnej parzonej "polskiej kawy".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Lepiej szukaj noclegu bo znow bedziesz spal jak zul na lawce a nie tu dupe trujesz, ja mam czas a ty niebardzo, niebawem przyczulki dla bezdomnych zamykaja
Nie zmieniaj tematu, tylko uczciwie podaj numer organizacyjny \"firmy\", dla której za własną forsę, wynajmujesz kontenery przedsiębiorco za dwa grosze.
Twoje wpisy, są całkiem podobne do tych które tworzył tutaj niedawno ten co chciał mnie pobić, jednak nijak nie miał odwagi, podać swojego numeru telefonu, lub zadzwonić do mnie bezpośrednio.
To samo jest i u ciebie, czyżby klon, lub ktoś podpuszczony z rodzinki?
Ja nie muszę szukać wolnych ławek, ponieważ do Oslo wjechałem swoim drugim autem, które kupiłem awaryjnie, by sprawnie załatwić sprawę Forda i mojego dobytku i mam gdzie mało wygodnie się wyspać, brakuje mi natomiast prysznicu i normalnej parzonej \"polskiej kawy\".

Malo masz jezior wokol oslo…

Pozatym ty sie nakrecasz jakos sam, napewno nie bede podawal tutaj co mam za dzialanosc, pozatym obrazasz mnie i wszystkich dokola...jestes zwyklym smieciem dziadku i wciaz uwazasz sie na tym forum za jakiegos doradce ktory spi w samochodzie....masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Malo masz jezior wokol oslo…
Pozatym ty sie nakrecasz jakos sam, napewno nie bede podawal tutaj co mam za dzialanosc, pozatym obrazasz mnie i wszystkich dokola...jestes zwyklym smieciem dziadku i wciaz uwazasz sie na tym forum za jakiegos doradce ktory spi w samochodzie....masakra
Wiesz to z autopsji?
Przecież reklama dźwignią sukcesu, o ile ta firemka to nie zamek z piasku.
SAM się obrażasz swoimi wpisami na tym forum i trollowaniem, acz całkiem nieudolnym, mojej osoby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
brakuje mi natomiast prysznicu [/b]

Prysznic mozna wziac na kazdym campingu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
brakuje mi natomiast prysznicu [/b]
Prysznic mozna wziac na kazdym campingu.


Masz racje tylko ten pasozyt to by wszystko chcial za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok