Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
brakuje mi natomiast prysznicu [/b]
Prysznic mozna wziac na kazdym campingu.
.


...niestety Gabryjelowi chodzi o...polski prysznic....a to jest prysznic zupełnie inny od innych ..chociaź mi się to kajarzy z polskim przysłowiem ,,z deszczu po rynne"
...no i kawe po polsku...tutaj teź jest to zupełnie inna kawa...tzw. kawa po turecku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał:
Prysznic mozna wziac na kazdym campingu.

By na campingu wziąć prysznic, to najpierw trzeba zapłacić za parkowanie na min. dobę i dostać kod dostępu, sprawdziłem osobiście.
Niemniej są już stacje paliw z parkingami dla tirów, gdzie są dostępne pomieszczenia prysznicowe całkiem schludne i nie zawsze za opłatą, np. tak jest na większości stacji Y/X, które są czynne całą dobę, oczywiście tych, które mają również bary.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
P R O S Z Ę , bardzo proszę o pomoc z parkingiem, w okolicy SKI w odległości do 100 kilometrów!!!!
PONIEWAŻ STRACĘ AUTO I CAŁY DOBYTEK o wartości prawie 10-tysięcy złotych a może i więcej.
DLA MNIE EMERYTA, TO BARDZO WIELKA KWOTA!!!
Zostało tylko i wyłącznie 10 dni!!! ponieważ jeżeli tego MAJĄTKU NIE USUNĘ DO 30 SIERPNIA to 31 przyjeżdża kontener i auto z dobytkiem ląduje w kontenerze.
Auto ma wymienioną tarczę sprzęgłową i tylko ma zapchany układ zasilania od filtra paliwa do rozdzielacza paliwa. auto ma tylko 11 lat!!!.
BARDZO PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE.
proszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisał:
P R O S Z Ę , bardzo proszę o pomoc z parkingiem, w okolicy SKI w odległości do 100 kilometrów!!!!
PONIEWAŻ STRACĘ AUTO I CAŁY DOBYTEK o wartości prawie 10-tysięcy złotych a może i więcej.
DLA MNIE EMERYTA, TO BARDZO WIELKA KWOTA!!!
Zostało tylko i wyłącznie 10 dni!!! ponieważ jeżeli tego MAJĄTKU NIE USUNĘ DO 30 SIERPNIA to 31 przyjeżdża kontener i auto z dobytkiem ląduje w kontenerze.
Auto ma wymienioną tarczę sprzęgłową i tylko ma zapchany układ zasilania od filtra paliwa do rozdzielacza paliwa. auto ma tylko 11 lat!!!.
BARDZO PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE.
proszę.


Zeby mu nikt nie pomagal, on za pomoc poznij Ci obsmaruje dupe, nie warto, niech auto mu zabiora i niech chlop idzie wkoncu do pracy bo to zwykly PASOZYT co by tylko chcial zyc za pieniadze innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
P R O S Z Ę , bardzo proszę o pomoc z parkingiem, w okolicy SKI w odległości do 100 kilometrów!!!!
PONIEWAŻ STRACĘ AUTO I CAŁY DOBYTEK o wartości prawie 10-tysięcy złotych a może i więcej.
DLA MNIE EMERYTA, TO BARDZO WIELKA KWOTA!!!
Zostało tylko i wyłącznie 10 dni!!! ponieważ jeżeli tego MAJĄTKU NIE USUNĘ DO 30 SIERPNIA to 31 przyjeżdża kontener i auto z dobytkiem ląduje w kontenerze.
Auto ma wymienioną tarczę sprzęgłową i tylko ma zapchany układ zasilania od filtra paliwa do rozdzielacza paliwa. auto ma tylko 11 lat!!!.
BARDZO PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE.
proszę.


Logika demencyjna gabrysia - nasrać na forum, wyzywać cyklicznie od śmieci i polaczków, by po chwili znowu prosić o pomoc...
WTF?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:

Zeby mu nikt nie pomagal, on za pomoc poznij Ci obsmaruje dupe, nie warto, niech auto mu zabiora i niech chlop idzie wkoncu do pracy bo to zwykly PASOZYT co by tylko chcial zyc za pieniadze innych

PIEPRZONY FORUMOWY HEJTERZE, JESTEM PO 2 OPERACJACH TU W NORGE!!!
TRZY LATA CO MIESIĄC, BRAŁEM SPECJALNE ZASTRZYKI W SZPITALU NORDBYHAGEN.
TERAZ JESTEM NA EMERYTURZE I BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE GARŚĆ TABLETEK! by dotrwać do dnia następnego!!!
To jaki zemnie jest pasożyt i nierób, mendo i polski chamie, pseudo przedsiębiorco!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:

Logika demencyjna gabrysia - nasrać na forum, wyzywać cyklicznie od śmieci i polaczków, by po chwili znowu prosić o pomoc...
WTF?

Następny hejter i troll
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:

Zeby mu nikt nie pomagal, on za pomoc poznij Ci obsmaruje dupe, nie warto, niech auto mu zabiora i niech chlop idzie wkoncu do pracy bo to zwykly PASOZYT co by tylko chcial zyc za pieniadze innych

PIEPRZONY FORUMOWY HEJTERZE, JESTEM PO 2 OPERACJACH TU W NORGE!!!
TRZY LATA CO MIESIĄC, BRAŁEM SPECJALNE ZASTRZYKI W SZPITALU NORDBYHAGEN.
TERAZ JESTEM NA EMERYTURZE I BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE GARŚĆ TABLETEK! by dotrwać do dnia następnego!!!
To jaki zemnie jest pasożyt i nierób, mendo i polski chamie, pseudo przedsiębiorco!


a co kogo to interesuje....opanowales to forum swoim zebraniem o pomoc...czlowieku daj jzu spokoj, kazdy by tu chcial miec spokoj a nie czytac ciagle twoje wypociny bo ci sie w zyciu nieudaje.....trzeba usunac konto trollu

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:

Zeby mu nikt nie pomagal, on za pomoc poznij Ci obsmaruje dupe, nie warto, niech auto mu zabiora i niech chlop idzie wkoncu do pracy bo to zwykly PASOZYT co by tylko chcial zyc za pieniadze innych

PIEPRZONY FORUMOWY HEJTERZE, JESTEM PO 2 OPERACJACH TU W NORGE!!!
TRZY LATA CO MIESIĄC, BRAŁEM SPECJALNE ZASTRZYKI W SZPITALU NORDBYHAGEN.
TERAZ JESTEM NA EMERYTURZE I BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE GARŚĆ TABLETEK! by dotrwać do dnia następnego!!!
To jaki zemnie jest pasożyt i nierób, mendo i polski chamie, pseudo przedsiębiorco!

a co kogo to interesuje....opanowales to forum swoim zebraniem o pomoc...czlowieku daj jzu spokoj, kazdy by tu chcial miec spokoj a nie czytac ciagle twoje wypociny bo ci sie w zyciu nieudaje.....trzeba usunac konto trollu

SZMATO JEDNA I TOBIE PODOBNI NA TYM FORUM!!. WYZYWACIE MNIE OD PASOŻYTÓW I NIEROBÓW!
A teraz grasz wariata i zadajesz pytanie, co kogo i gdzie.
Dobrze wiecie iż jeździłem na zastrzyki.
To wy opanowaliście to forum swoimi chamskimi tekstami Śmieciarze.
Ja jedynie daję zamieszczam takie lub inne posty.
Bezpodstawnie, obrażacie MNIE i MOJĄ CHOROBĘ, PIEPRZENI HEJTERZY I TROLLE, ORAZ LEGALNĄ EMERYTURĘ JAKĄ MAM TU W NORGE!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:

Zeby mu nikt nie pomagal, on za pomoc poznij Ci obsmaruje dupe, nie warto, niech auto mu zabiora i niech chlop idzie wkoncu do pracy bo to zwykly PASOZYT co by tylko chcial zyc za pieniadze innych

PIEPRZONY FORUMOWY HEJTERZE, JESTEM PO 2 OPERACJACH TU W NORGE!!!
TRZY LATA CO MIESIĄC, BRAŁEM SPECJALNE ZASTRZYKI W SZPITALU NORDBYHAGEN.
TERAZ JESTEM NA EMERYTURZE I BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE GARŚĆ TABLETEK! by dotrwać do dnia następnego!!!
To jaki zemnie jest pasożyt i nierób, mendo i polski chamie, pseudo przedsiębiorco!

a co kogo to interesuje....opanowales to forum swoim zebraniem o pomoc...czlowieku daj jzu spokoj, kazdy by tu chcial miec spokoj a nie czytac ciagle twoje wypociny bo ci sie w zyciu nieudaje.....trzeba usunac konto trollu

SZMATO JEDNA I TOBIE PODOBNI NA TYM FORUM!!. WYZYWACIE MNIE OD PASOŻYTÓW I NIEROBÓW!
A teraz grasz wariata i zadajesz pytanie, co kogo i gdzie.
Dobrze wiecie iż jeździłem na zastrzyki.
To wy opanowaliście to forum swoimi chamskimi tekstami Śmieciarze.
Ja jedynie daję zamieszczam takie lub inne posty.
Bezpodstawnie, obrażacie MNIE i MOJĄ CHOROBĘ, PIEPRZENI HEJTERZY I TROLLE, ORAZ LEGALNĄ EMERYTURĘ JAKĄ MAM TU W NORGE!!!.


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok