Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
aniele gabryjele
prowokatorze
nie sciemniaj z tym placem
podbijasz temat od miesiecy
a tego auta pewnie nie ma...no i ten plac nie jest potrzebny,tak?
Sam jesteś prowokator i na dodatek hejterek.
Chcesz się przekonać jak jest naprawdę, to napisz na priwa swój adres i konkretną propozycję, przyjadę i porozmawiamy.
Mam "nóż na gardle" za parę dni cały Mój Norweski Dobytek z autem włącznie, wyląduje w kontenerze na śmieci, jak do tego czasu nie znajdę jakiegokolwiek placu zastępczego!!!
To JAKA TO PROWOKACJA!?


MOŻESZ TEŻ ZADZWONIĆ BY BYŁO SZYBCIEJ >+4796660105<.
To jak? potrafisz tylko hejtować, czy stać ciebie na więcej by w realu sprawdzić prawdziwość moich informacji.
A może ty jesteś tylko internetowym szczurem bez twarzy!?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zrob relacje wideo z tego jak ten caly dobytek bedo wynosic...bedzie hit internetu!
..zarobisz niewiarygodny grosz na YT...
...donejty gwarantowane...sam wplace pierwsze 25nok.. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...zrob relacje wideo z tego jak ten caly dobytek bedo wynosic...bedzie hit internetu!
..zarobisz niewiarygodny grosz na YT...
...donejty gwarantowane...sam wplace pierwsze 25nok.. .

BArdzo zabawny wpis i zarazem pouczający nad wyraz.
Ja mam źle, to inni mają mieć jeszcze gorzej, takie jak widać jest twoje szczurze motto.
Cóż, życzę sobie aby ten twój wpis obrócił się w gówno i ochlapał twoją osobę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Gabriel przestan meczyc tu kota i wynajmij sobie jakis magazyn, kontener wynajmiesz za 1000 kr i moze mniej na zadupiu a jak twierdzisz ze nie masz tysiaca koron na miesiac to rusz tylek do roboty w koncu. Nikt Ci tu za 500 kr nic nie da darmozjadzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Gabriel przestan meczyc tu kota i wynajmij sobie jakis magazyn, kontener wynajmiesz za 1000 kr i moze mniej na zadupiu a jak twierdzisz ze nie masz tysiaca koron na miesiac to rusz tylek do roboty w koncu. Nikt Ci tu za 500 kr nic nie da darmozjadzieNastępny do kompletu, z tych co mają a nie dają.
Lepiej jak zgnije niż się z innym w realu podzielić.
NIE JESTEM DARMOZJADEM, mam wypracowaną emeryturę INTERNETOWY CHAMIE !!!.
Gdybym miał na zbyciu 500-koron miesięcznie, to bym "kupił Całe Oslo".
Mam na zbyciu tylko 300- 350 koron, miesięcznie.
Jednak takie mendy jak ty, mające jedną koronę więcej, starają się szpanować milionerów i wolą mieć zarośnięty plac chaszczami niż oddać go do oczyszczenia i mieć chociaż stówę miesięcznie.
Właśnie podobna menda, w okolicy Spydeberga, zgodziła się na wypożyczenie placu za darmo na pół roku, zarośniętego chaszczami na dwa metry.
Walczyłem bite DWA DNI !!!, gdy placyk był już czysty i miałem stawiać namiot, by wszystko co mam zabezpieczyć przed deszczem i schludnie wyglądało.
To polaczkowy milioner w chamski sposób zrezygnował z udzielenia pomocy, żądając opuszczenia jego własności. grożąc telefonem po policję.
W ostateczności, gdy mu pokazałem zdjęcia z mojej pracy i zgodziłem się na przyjazd policji , to zmienił zdanie i powiedział iż da ten plac po 1200koron miesięcznie, ponieważ tyle oferuje mu polski kolega z pracy za postawienie swojego busa.
Ech polaczkowe chamstwo przerasta wszystko na emigracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
sek w tym ze to co oferujesz za 26m2 to nawet na finn nie mozna znalesc. Wyobrazasz sobie zeby ktos wynajal 26m2 za cene 8-paka ze sklepu ??

Sam wynajmuje kontenery i po znajomosci place kolo 1800 kr za sztuke a Ty cos 300 kr...puknij sie w dekiel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Gabriel przestan meczyc tu kota i wynajmij sobie jakis magazyn, kontener wynajmiesz za 1000 kr i moze mniej na zadupiu a jak twierdzisz ze nie masz tysiaca koron na miesiac to rusz tylek do roboty w koncu. Nikt Ci tu za 500 kr nic nie da darmozjadzieNastępny do kompletu, z tych co mają a nie dają.
Lepiej jak zgnije niż się z innym w realu podzielić.
NIE JESTEM DARMOZJADEM, mam wypracowaną emeryturę INTERNETOWY CHAMIE !!!.
Gdybym miał na zbyciu 500-koron miesięcznie, to bym \"kupił Całe Oslo\".
Mam na zbyciu tylko 300- 350 koron, miesięcznie.
Jednak takie mendy jak ty, mające jedną koronę więcej, starają się szpanować milionerów i wolą mieć zarośnięty plac chaszczami niż oddać go do oczyszczenia i mieć chociaż stówę miesięcznie.
Właśnie podobna menda, w okolicy Spydeberga, zgodziła się na wypożyczenie placu za darmo na pół roku, zarośniętego chaszczami na dwa metry.
Walczyłem bite DWA DNI !!!, gdy placyk był już czysty i miałem stawiać namiot, by wszystko co mam zabezpieczyć przed deszczem i schludnie wyglądało.
To polaczkowy milioner w chamski sposób zrezygnował z udzielenia pomocy, żądając opuszczenia jego własności. grożąc telefonem po policję.
W ostateczności, gdy mu pokazałem zdjęcia z mojej pracy i zgodziłem się na przyjazd policji , to zmienił zdanie i powiedział iż da ten plac po 1200koron miesięcznie, ponieważ tyle oferuje mu polski kolega z pracy za postawienie swojego busa.
Ech polaczkowe chamstwo przerasta wszystko na emigracji.

Gabryś zrozum jedną rzecz.
Męczysz tu bułę na forum bodajże od roku w tym temacie, jak to zwykłeś czynić w rozmaitych tematach.
Dostawałeś porady, żeby zapisać się na kilku lokalnych grupach fb.
Zapisałeś się na jednej tylko i dalej rzeżbisz tutaj z nadzieją, że Ci tu ktoś pomoże.
A tych lokalnych grup na fb są wręcz dziesiątki...
Na forum JM spotkasz się już tylko z ostracyzmem, który to jest spowodowany Twoim poprzednim postępowaniem na tym medium.
Szukaj nowych dróg, a nie gnij tutaj.
Tu nie masz szans.
Ileż Ci trzeba tłuc do tej zakutej pały to samo?
Kreujesz się na inteligentnego chłopa, ale jak widać - beton domeną Twą.
A gdy Ci się daje rady, to po dłuuugich miesiącach idziesz za nimi, ale nawet nie w połowie.
Raptem 5% może.
No beton...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:

Sam wynajmuje kontenery i po znajomosci place kolo 1800 kr za sztuke a Ty cos 300 kr...puknij sie w dekiel
TYyy wynajmujesz? czy może jednak, firma którą reprezentujesz!.
Jest różnica płacić coś z własnej kieszeni.
A co innego płacić z konta firmy i mieć odpis, ujęty w kosztach podatkowych prowadzonej firmy.
Ty faktycznie NIC za ten wynajem nie płacisz i masz jeszcze darmowe miejce na własne prywatne rzeczy.
Dlatego przestań pieprzyć głodne kawałki, nie każdy na tym forum jest tępym parafianinem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:

Sam wynajmuje kontenery i po znajomosci place kolo 1800 kr za sztuke a Ty cos 300 kr...puknij sie w dekiel
TYyy wynajmujesz? czy może jednak, firma którą reprezentujesz!.
Jest różnica płacić coś z własnej kieszeni.
A co innego płacić z konta firmy i mieć odpis, ujęty w kosztach podatkowych prowadzonej firmy.
Ty faktycznie NIC za ten wynajem nie płacisz i masz jeszcze darmowe miejce na własne prywatne rzeczy.
Dlatego przestań pieprzyć głodne kawałki, nie każdy na tym forum jest tępym parafianinem.


Jak pisze ze ja wynajmuje to znaczy ze ja, nie kazdy jest takim nieudacznikiem zyciowym jak TY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Jak pisze ze ja wynajmuje to znaczy ze ja, nie kazdy jest takim nieudacznikiem zyciowym jak TY
Chcesz wmówić innym totalną bzdurę, nieudolny biznesmenie.
Napisałeś niedawno iż siedzisz na swoim, "pracując 8-dni w tygodniu" ponieważ prowadzisz własną firmę.
Tym samym, wszystkie twoje wydatki są de facto księgowane na firmę i tam są rozliczane jako całość twojego zarobku brutto i netto po rozliczeniu i to nawet, gdybyś prowadził firmę AS. a co dopiero jakąś jednoosobówkę, co można wywnioskować pobieżnie z twoich poprzednich wypowiedzi.
Jeżeli tak nie jest, to zmień księgowego, lub takiego zatrudnij, ponieważ z twojej powyższej wypowiedzi wynika jednoznacznie to co napisałem wyżej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok