Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Logika demencyjna gabrysia - nasrać na forum, wyzywać cyklicznie od śmieci i polaczków, by po chwili znowu prosić o pomoc...
WTF?

Następny hejter i troll


Nie hejter i troll, tylko krytyk

Popatrz na siebie jaką manianę tu odwalasz.
Masz jakiś problem z percepcją?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Logika demencyjna gabrysia - nasrać na forum, wyzywać cyklicznie od śmieci i polaczków, by po chwili znowu prosić o pomoc...
WTF?

Następny hejter i troll

Nie hejter i troll, tylko krytyk
Popatrz na siebie jaką manianę tu odwalasz.
Masz jakiś problem z percepcją?

ŚMIESZNY HEJTERZE!
By być krytykiem, to trzeba coś sobą reprezentować i WYSTĘPOWAĆ POD PRAWDZIWYM NAZWISKIEM I IMIENIEM.
Inaczej jest się tylko i wyłącznie FORUMOWYM ŚMIECIEM HEJTEREM I TROLLEM.
Właśnie dokładnie takim jak ty i tobie podobni.
Dlatego też, wal się o kant własnej dupy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Logika demencyjna gabrysia - nasrać na forum, wyzywać cyklicznie od śmieci i polaczków, by po chwili znowu prosić o pomoc...
WTF?

Następny hejter i troll

Nie hejter i troll, tylko krytyk
Popatrz na siebie jaką manianę tu odwalasz.
Masz jakiś problem z percepcją?

ŚMIESZNY HEJTERZE!
By być krytykiem, to trzeba coś sobą reprezentować i WYSTĘPOWAĆ POD PRAWDZIWYM NAZWISKIEM I IMIENIEM.
Inaczej jest się tylko i wyłącznie FORUMOWYM ŚMIECIEM HEJTEREM I TROLLEM.
Właśnie dokładnie takim jak ty i tobie podobni.
Dlatego też, wal się o kant własnej dupy.


Wynalazłeś nową definicję krytyki
I zamknij japę z tymi swoimi wyzwiskami, bo spotkasz się w końcu z odwetem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał: Wynalazłeś nową definicję krytyki
I zamknij japę z tymi swoimi wyzwiskami, bo spotkasz się w końcu z odwetem
Ja nic nie wynalazłem, zajrzyj przygłupie forumowy do Viki i się dokształć, a dopiero następnie zabieraj głos gimbazo!.
I nie strasz, bo się zesrasz!
Jesteś klonem niejakiego "Gacek 1981", on też się odgrażał jak hejter i troll , spamując tematy, a jak przyszło do faktycznej konfrontacji, to podwinął ogon pod dupę z zbastował.
Nawet na privie nie podał numeru telefonu. Jednymi słowy
JESTEŚCIE W TRÓJKĘ, FORUMOWE SZMATY I SZCZURY, BEZ TWARZY IMIENIA I NAZWISKA, o numerze telefonu nie wspomnę .
ZWYKŁE SZCZURY INTERNETOWE
.
---
Miałem pare chwil wolnego, to sobie pobawiłem się ze szczurami forumowymi , a teraz robię wypad z tego grajdołka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał: Wynalazłeś nową definicję krytyki
I zamknij japę z tymi swoimi wyzwiskami, bo spotkasz się w końcu z odwetem
Ja nic nie wynalazłem, zajrzyj przygłupie forumowy do Viki i się dokształć, a dopiero następnie zabieraj głos gimbazo!.
I nie strasz, bo się zesrasz!
Jesteś klonem niejakiego \"Gacek 1981\", on też się odgrażał jak hejter i troll , spamując tematy, a jak przyszło do faktycznej konfrontacji, to podwinął ogon pod dupę z zbastował.
Nawet na privie nie podał numeru telefonu. Jednymi słowy
JESTEŚCIE W TRÓJKĘ, FORUMOWE SZMATY I SZCZURY, BEZ TWARZY IMIENIA I NAZWISKA, o numerze telefonu nie wspomnę .
ZWYKŁE SZCZURY INTERNETOWE
.
---
Miałem pare chwil wolnego, to sobie pobawiłem się ze szczurami forumowymi , a teraz robię wypad z tego grajdołka.


tak tak, idz dalej zebrac na ulice bo czas to pieniadz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał: Wynalazłeś nową definicję krytyki
I zamknij japę z tymi swoimi wyzwiskami, bo spotkasz się w końcu z odwetem
Ja nic nie wynalazłem, zajrzyj przygłupie forumowy do Viki i się dokształć, a dopiero następnie zabieraj głos gimbazo!.
I nie strasz, bo się zesrasz!
Jesteś klonem niejakiego \\\"Gacek 1981\\\", on też się odgrażał jak hejter i troll , spamując tematy, a jak przyszło do faktycznej konfrontacji, to podwinął ogon pod dupę z zbastował.
Nawet na privie nie podał numeru telefonu. Jednymi słowy
JESTEŚCIE W TRÓJKĘ, FORUMOWE SZMATY I SZCZURY, BEZ TWARZY IMIENIA I NAZWISKA, o numerze telefonu nie wspomnę .
ZWYKŁE SZCZURY INTERNETOWE
.
---
Miałem pare chwil wolnego, to sobie pobawiłem się ze szczurami forumowymi , a teraz robię wypad z tego grajdołka.

tak tak, idz dalej zebrac na ulice bo czas to pieniadz

Tak tak i jak tam, darmowy księgowy, razem z opłatą za kontener z własnej prywatnej kieszeni szefunciu od siedmiu boleści?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
P R O S Z Ę ,
- Bardzo proszę o pomoc z parkingiem, w okolicy SKI w odległości do 100 kilometrów!!!!
- PONIEWAŻ STRACĘ AUTO I CAŁY DOBYTEK o wartości prawie 10-tysięcy złotych a może i więcej.
- DLA MNIE EMERYTA, TO BARDZO WIELKA KWOTA!!!

- Zostało tylko i wyłącznie 9 dni!!!,
ponieważ jeżeli tego MAJĄTKU NIE USUNĘ DO 30 SIERPNIA to 31 przyjeżdża kontener i auto z dobytkiem ląduje w kontenerze.

- Auto ma wymienioną tarczę sprzęgłową i tylko ma zapchany układ zasilania od filtra paliwa do rozdzielacza paliwa. auto ma tylko 11 lat!!!.

- BARDZO PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE.
proszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
P R O S Z Ę ,
- Bardzo proszę o pomoc z parkingiem, w okolicy SKI w odległości do 100 kilometrów!!!!
- PONIEWAŻ STRACĘ AUTO I CAŁY DOBYTEK o wartości prawie 10-tysięcy złotych a może i więcej.
- DLA MNIE EMERYTA, TO BARDZO WIELKA KWOTA!!!
- Zostało tylko i wyłącznie 9 dni!!!,
ponieważ jeżeli tego MAJĄTKU NIE USUNĘ DO 30 SIERPNIA to 31 przyjeżdża kontener i auto z dobytkiem ląduje w kontenerze.
- Auto ma wymienioną tarczę sprzęgłową i tylko ma zapchany układ zasilania od filtra paliwa do rozdzielacza paliwa. auto ma tylko 11 lat!!!.
- BARDZO PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE.
proszę.


popros swojego nowego Pana litewskiego a nie tu nas polaczkow jak to okresliles prosisz o pomoc....a kysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Riggman napisał:

popros swojego nowego Pana litewskiego a nie tu nas polaczkow jak to okresliles prosisz o pomoc....a kysz


Wez juz skoncz dyskutowac czlowieku. Daj spokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Asikhb napisał:
Prysznic mozna wziac na kazdym campingu.

By na campingu wziąć prysznic, to najpierw trzeba zapłacić za parkowanie na min. dobę i dostać kod dostępu, sprawdziłem osobiście.
Niemniej są już stacje paliw z parkingami dla tirów, gdzie są dostępne pomieszczenia prysznicowe całkiem schludne i nie zawsze za opłatą, np. tak jest na większości stacji Y/X, które są czynne całą dobę, oczywiście tych, które mają również bary.

To umyj jajo pod prysznicem na jednej ze stacji o ktorych wiesz. Zaparz kawę którą masz z PL na maszynce gazowej ktora tez powinieneś mieć pomieszkując survivalowo. Świeżo parzona kawa rano i boso na mokrej trawie. Cudnie.

Życzę żebyś znalazł to czego szukasz, ale to co piszesz niestety nie trzyma się kupy.
Tyle ze ta kupa to nie taka co ją w worek albo na taczkę i wyrzucić. Po co chlopie?? Po co?? Nie odpowiadaj na to nawet. Zmien taktykę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok