Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Sykepenger a leczenie w Polce - Norwegia

52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
Pewnie problem był wałkowany wielokrotnie ale nie mogę znaleźć bo wyszukiwarka pokazuje posty a nie wątki. Spróbuje naświetlić temat, 3 lata temu uszkodziłem bark w pracy(naderwanie ŚCIĘGNA MIĘŚNIA DWUGŁOWEGO RAMIENIA) do lekarza nie poszedłem bo pracować mogłem ale niestety defekt został i nie mogę teraz zbytnio ramienia nadwyrężać. Żeby to wyleczyć to trzeba laserem terapię przejść lub drobny zabieg chirurgiczny. Postanowiłem coś z tym zrobić ale w Polce bo tutaj nie znam norweskiego. Będąc na Wielkanoc mam zamiar pójść do specjalisty na konsultacje. Przetłumacze papiery na NO i po powrocie zamierzam iść do mojego lekarza. I tutaj schody się zaczynają Czy lekarz może nie zgodzić się na leczenie w Polsce? Załóżmy że się zgodził i kolejnym krokiem jest nav, i tu pytanie, czy nav może podważyć decyzje lekarza i nie zgodzić się na leczenie w Polsce? Oczywiście chce pobierać Sykepenger przebywając i lecząc sie w Polsce. ktoś przerabiał podobny temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
przynajmniej linka podeślijcie do przewałkowanego tematu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
Dzięki chłopie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok