Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

36 Postów
Nowicjusz
Czyli 100%towa strata permiteringu jednym słowem tak ? Mój szef ma rano zadzwonić do NAV i poinformować że musiałem pojechać dziś do Polski. Myślisz że to coś pomoże? Kolega wcześniej mówił że tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Cóż telefon niestety należy do NAV, jednak spotkanie nie jest w navie tylko w firmie która mieści się na 3 piętrze tego samego budynku.
Czy ty pracujesz w firmie CBA?.
esemes też ma adres telefoniczny, jednak teraz jest to nieistotne.
proponuję odpisać na tego esemesa jeszcze dzisiaj, tak jak potrafisz, informując iż z przyczyn niezależnych nie możesz się stawić na spotkanie.
Tam będzie dużo więcej osób z których będą wybierać na projekt. jaki masz zawód?.
Mogą to zaakceptować, lub odrzucić i dostaniesz ostrzeżenie lub wstrzymają tobie płatności na dwa tygodnie.
Kiedy masz termin na logowanie do nav i wypełnienie listy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Nie sadze, zeby telefon Twojego szefa cokolwiek zmienil, ale moge sie mylic. Zwykle traci sie prawo do swiadczenia za okres, w ktorym zlamalo sie prawo do tego swiadczenia. Moze Ci przywroca permittering w momencie, jak sie osobiscie zameldujesz w NAV i zlozysz odwolanie od decyzji o wstrzymaniu wyplaty swiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Gabriel- napisał:
Cóż telefon niestety należy do NAV, jednak spotkanie nie jest w navie tylko w firmie która mieści się na 3 piętrze tego samego budynku.
Czy ty pracujesz w firmie CBA?.
esemes też ma adres telefoniczny, jednak teraz jest to nieistotne.
proponuję odpisać na tego esemesa jeszcze dzisiaj, tak jak potrafisz, informując iż z przyczyn niezależnych nie możesz się stawić na spotkanie.
Tam będzie dużo więcej osób z których będą wybierać na projekt. jaki masz zawód?.
Mogą to zaakceptować, lub odrzucić i dostaniesz ostrzeżenie lub wstrzymają tobie płatności na dwa tygodnie.
Kiedy masz termin na logowanie do nav i wypełnienie listy.




Następny termin na logowanie to 21 Maja.
Nie pracuje w firmie CBA, tylko w całkiem innej.
A na tego sms'a niemoge w żaden sposób odpisać.

Co mam czynić teraz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Zgaduje, ze firma, ktora ma siedzibe w tym samym budynku co NAV, zapytala o dostepnych ludzi do projektu. Sms z Nav to tak jak email, ikke svar på denne meldingen. Nie ma mozliwosci kontaktu zwrotnego. Wracaj przed 21, to stracisz moze tylko 2 tygodnie, czyli pieniadze za 1 meldekort
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Pod warunkiem, ze trafisz na kogos rozsadnego w NAV, albo bedziesz mogl udokumentowac koniecznosc naglego wyjazdu do Polski. Inaczej, czeka Cie dluuuuga droga, zeby swiadczenie odzyskac. Jesli nie mowisz i nie piszesz po norwesku, to wspolczuje. Z drugiej strony, jestes sam sobie winien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Wcześniej dostawałem e-mail, ale wyłączyłem to. Może dlatego zadzwonili i poinformowali. do 2 czerwca muszę być w PŁ bo Mama wychodzi 23, muszę się nią zaopiekować do tego czasu. Umówiłem się że Szwagrem że On Mi wyśle ta Melding kart. Może przez to zadzwonili. Czyli mam nic nie robić tak ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
ENQ napisał:Następny termin na logowanie to 21 Maja.
Nie pracuje w firmie CBA, tylko w całkiem innej.
A na tego sms\'a niemoge w żaden sposób odpisać.
Co mam czynić teraz?
Jak to nie możesz, czy raczej nie potrafisz, a może się boisz.
Oni i tak wiedzą iż esemes został odebrany i w jakim miejscu, już to przerabiałem kiedyś.
Na esemesa moim zdaniem, powinieneś odpowiedzieć dzisiaj!, nawet i po polsku,
przecież szef i tak będzie jutro dzwonił i powie gdzie jesteś.
Co do logowania to jesteś kryty, ponieważ dopiero 21 wpiszesz obecny urlop, o ile do polski wyjechałeś w tym tygodniu a nie w sobotę lub niedzielę.
To tyle co mogę pomóc w tej sprawie.
Jedno jest pewne gdyby twój szef wiedział prędzej o towim wyjeździe do polski to teraz nie miał byś kłopotów, a tak to zgłosił wolnego pracownika i tyle.
Miałeś napisać w jakim zawodzie pracujesz, czy to taka straszna tajemnica?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Mój szef wiedział bo został poinformowany u zgodził się ale jestem pewny że tego nie zgłosił. w Norwegi jak pracownik ziemny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Nowicjusz
Na tego sms od nich niemoge odpisać ewentualnie na numer z którego dzwonili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok