Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
wwwww oooo
(ttttt)
Wiking
następny filozof przewoziłem gotówkę i tak to wygląda. spradz i potem zabieraj głos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
leniu11 napisał:
Po znajomości zawsze więcej dadzą 3 albo 4 gr zależy
jaka ilosc

No tak te pare groszy ,ale od jakiego kursu?
Wiem ze wieksza sume mozna negocjowac miewalem nawet 5 groszy,ale najlepszy jest przelew zloty na zloty.No chyba ze niemasz konta a te pieniadze sa zarobione na czarno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Mysle ze tu sie dowiesz
www.toll.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Prezydent_elekt napisał:
Kasia1245 napisał:
Witam , chcialabym zabrac do Polski dosc duza kwote pieniedzy , wiadomo ze jesli je przeleje na polskie konto to moge na tym stracic.Jak wyglada sprawa przewozu kwoty pow 100 tys koron samolotem , wiem ze potrzeba miec formularz, ale jak wyglada w praktyce cala procedura przewozu pieniedzy , prosze o konkretne odpowiedzi , dziekuje

A ja to sie chcialem zapytac co to jest ta "kwota pieniedzy" i w "jakim okresie czasu" masz zamiar ja przewozic? Czy zdajesz sobie sprawe, ze jak cie zatrzymaja to cie "cofna do tylu"?
I nie da sie podrozy "dalej kontynuowac"
Bedziesz musiala "powtorzyc jeszcze raz" To z kolei rodzi nowe "potencjalne mozliwosci"
Jest to "fakt autentyczny" choc dla ciebie moze "drobny detal"

Aaa, na koniec pytanie czy wiesz co to pleonazm?


Jesli nie zglosi to nie dosc ze zatrzymaja to jeszcze zabiora i nie oddadza...moi znajomi tak mieli nie dawno...advokat na nic sie nie przyda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Prezydent_elekt napisał:
Kasia1245 napisał:
Witam , chcialabym zabrac do Polski dosc duza kwote pieniedzy , wiadomo ze jesli je przeleje na polskie konto to moge na tym stracic.Jak wyglada sprawa przewozu kwoty pow 100 tys koron samolotem , wiem ze potrzeba miec formularz, ale jak wyglada w praktyce cala procedura przewozu pieniedzy , prosze o konkretne odpowiedzi , dziekuje

A ja to sie chcialem zapytac co to jest ta "kwota pieniedzy" i w "jakim okresie czasu" masz zamiar ja przewozic? Czy zdajesz sobie sprawe, ze jak cie zatrzymaja to cie "cofna do tylu"?
I nie da sie podrozy "dalej kontynuowac"
Bedziesz musiala "powtorzyc jeszcze raz" To z kolei rodzi nowe "potencjalne mozliwosci"
Jest to "fakt autentyczny" choc dla ciebie moze "drobny detal"

Aaa, na koniec pytanie czy wiesz co to pleonazm?


Jesli nie zglosi to nie dosc ze zatrzymaja to jeszcze zabiora i nie oddadza...moi znajomi tak mieli nie dawno...advokat na nic sie nie przyda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogdan M
(SpaLony0)
Wiking
Jest to racja ,ze tylko 25000 można legalnie mieć przy sobie.A jak Cię złapią nic sie nie stanie tylko będziesz musiała podpisać dokument który wędruje do SKATTE i nie wiem czy się to opłaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Kasia1245)
Wiking
Wszystkie pieniadze zarobilam legalnie, mam na to dokumenty, temat uwazam za zamkniety gdyz dostalam konkretne odpowiedzi w wiadomosciach prywatnych . Takze trolom i koniobijcom internetowym dziekuje.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
Co Ty za bzdury tutaj "żenisz??? 4gr to na dzisiejszy kurs około 8%!!! I albo się nie znasz na przelewach,albo najzwyczajniej w świecie masz tą kasę nieudokumentowaną! Albo też...jedno i drugie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
Nie wiem po kiego jest opcja "Odpowiedz" skoro wpis i tak ląduje na szarym końcu????
Mój powyższy wpis odnosił się do tego: "Po znajomości zawsze więcej dadzą 3 albo 4 gr zależy
jaka ilosc" niejakiego Lesiaka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
W dzisiejszych czasach pieniadza elektronicznego i kont walutowych takie dyskusje...
Jak sobie pomysle, ze jakis Norweg znajacy jezyk polski przeczyta sobie caly ten watek, to po prostu mi wstyd za Rodakow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok