Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
ponizej 3000 kr to chyba tylko kurnik mozna wynajac. Przeciez pokoj w oslo kosztuje ok 6000 kr to ja nie wiem jak ty chcesz ponizej 3000 kr do 60 km od Oslo. to jest nierealne

Pokoje kosztuja 4-5,5 tys poza oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:...ponizej 3000?...to naprawde za łóżko w pokoju i to daleko i w warunkach no cóż ...bez komfortu...ale podejrzewam ,ze chodzi o cokolwiek,żeby się odkuć troche...
Osobiście, obecnie jeszcze mieszkam na wsi, co każdy może sobie oficjalnie sprawdzić ponieważ podałem tutaj mój numer telefonu.
- Mieszkam w pokoju 14,5-m2 z małym balkonem, takich i podobnych pokoi jest na górze 5, na dole są dwie kuchnie i duży salon.
Jest normalna łazienka z wc, oraz dodatkowo osobne WC.
Do niedawna był Internet, jednak szlag go trafił po piorunach w lokalny przekaźnik.
Mieszkam tutaj 4-lata i 10-miesięcy.
- Przez 3-lata płaciłem po 2-tysiące za pokój, od prawie 2 płacę po 2,5- tysiąca plus prąd. Internet był w cenie czynszu.
Dlatego proszę NIE PISZ BZDÓR!.
- Norg dał wypowiedzenie, ponieważ najstarszy syn "dorobił" się potomka i przechodzi na swoje.
Szukam czegokolwiek ponieważ jestem przypisany do szpitala w AHUS, gdzie jeżdżę na zastrzyk co TRZY tygodnie, który tu jest w zakresie leczenia pooperacyjnego, a w polandii za każdy taki zastrzyk MUSIAŁ BYM PŁACIĆ prawie 1-tysiąc złotych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
ponizej 3000 kr to chyba tylko kurnik mozna wynajac. Przeciez pokoj w oslo kosztuje ok 6000 kr to ja nie wiem jak ty chcesz ponizej 3000 kr do 60 km od Oslo. to jest nierealne

Pokoje kosztuja 4-5,5 tys poza oslo


...nawet nie wiesz ,ile niektorzy placa za łózko w pokoju 4 osobowym...tak mieszka 1% Polaków w Oslo...2 łóżka piętrowe w pokoju...pokój ,żeby nie było...obskurny..z brudną kuchnią i zas..ną toaletą...ale blisko do Remy i przemyt czeka już w piątek po południu przed bramą z procentami...a micha dojeżdza z Polski co 2 tygodnie..prosie znaczy się... od czasu do czasu jeszcze rotacyjnie żonki wpadają w odwiedziny,tzn. żeby posprzątać chyba?,bo co może bidulka robić tam z mężusiem na kupie
...żywot rodaków na emigracji bywa okrutny ,ale rodzina i fumfle w Polsce o tym nie wiedzą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales

...


...przeciez tłumacze wyrażnie
...policz 4 chłopa x nawet 2500 a wyjdzie ci suma za pokój...złoty ynteres dla wynajmującego...!!!!!!
...oczywiście ,że to są tzw. meliny...10 chłopa w domu...tzn pijaków...

...kibel z rana...a co za problem ..jak to w większości obszczymurki
...dopchac sie do czajnika z termosami..to jest wyzwanie...
...albo ugotować coś ciepłego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Wiesz ty sie smiejesz ale mysle ze to jest popularne gdyz co na pokoj naprawde taka elita przychodzi czasem gdzie po 5 min rozmowy z delikwentem zastanawiasz sie skad sie taki margines spoleczny bierze. To takie meliny np jak ok 8 lat temu dom w Drammen z januszami sie spalil…glosna sprawa byla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
Wiesz ty sie smiejesz ale mysle ze to jest popularne gdyz co na pokoj naprawde taka elita przychodzi czasem gdzie po 5 min rozmowy z delikwentem zastanawiasz sie skad sie taki margines spoleczny bierze. To takie meliny np jak ok 8 lat temu dom w Drammen z januszami sie spalil…glosna sprawa byla


..takich domów na peryferiach Oslo jest wiele ...Vinderen w Oslo...poza Lorenskog te okolice...Lier okolice...i tak zapewne dookoła miasta...
Ps... czesto pytają o piwnice ,która chcą koniecznie obejrzeć jeszcze przed obejrzeniem pokoju... ...można domyślić się po co ...napewno nie po to, by składować tam przetwory na zime
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
Riggman napisał:
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales

...


...przeciez tłumacze wyrażnie
...policz 4 chłopa x nawet 2500 a wyjdzie ci suma za pokój...złoty ynteres dla wynajmującego...!!!!!!
...oczywiście ,że to są tzw. meliny...10 chłopa w domu...tzn pijaków...

...kibel z rana...a co za problem ..jak to w większości obszczymurki
...dopchac sie do czajnika z termosami..to jest wyzwanie...
...albo ugotować coś ciepłego...
Czy wy czytać nie potraficie i to ze zrozumieniem tekstu, czy tylko tak bazgrzecie dla zabicia czasu!?.
Nigdzie nie napisałem iż mieszkam z kimś w pokoju.
Pokoi na górze jest 5 i tyle też jest chłopów i każdy z nas płaci po 2,5 za pokój.
Razem za górę Norg Kasuje dychę.
Jest jeszcze gość na dole, który za swoje pokoje płaci 5- razem Norg za chałupę kasował 15-tys.
Dlatego też szukam podobnego pokoju i NIE W OSLO, o czym pisałem na początku w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Ogłoszenie jest nadal aktualne.
Poszukuję małego i taniego pokoju na 2-3 lata.
Więcej jak w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
HEI.
Nadal poszukuję pokoju, czegokolwiek, jednak jak w pierwszym poście w tym temacie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok