Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

W logicznej odległości od Szpitala w Lørenskog. - Norwegia

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Poszukuję taniego pokoju w okolicy Lørenskog / NORDBYHAGEN/, tak do 60-kilometrów, jednak nie w Oslo.
Może być wieś, gospodarstwo rolne inne.
Ważne by była woda, ubikacja i prąd, resztę adaptuję jak będzie taka możliwość.
Mam DWA MIESIĄCE na znalezienie pokoju.
Pokoju szukam na więcej niż dwa lata.
Więcej informacji na numer telefonu >96660105<.
Nie mam stałego dostępu do netu, tylko sporadycznie. /awaria domowego przekaźnika /.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Hei.
Poszukuję taniego pokoju w okolicy Lørenskog, tak do 60-kilometrów, jednak nie w Oslo.
Może być wieś, gospodarstwo rolne inne.
Ważne by była woda, ubikacja i prąd, resztę adaptuję jak będzie taka możliwość.
Mam DWA MIESIĄCE na znalezienie pokoju.
Pokoju szukam na więcej niż dwa lata.
Więcej informacji na numer telefonu >96660105<.
Nie mam stałego dostępu do netu, tylko sporadycznie. /awaria domowego przekaźnika /.


A ten znowu z "logiczną odległością" Mam deja vu po jakichś 6 latach
Tytuł mogłeś sobie darować, przynajmniej w poście tym razem określiłeś się bardziej zwięźle. Lykke til
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:A ten znowu z "logiczną odległością" Mam deja vu po jakichś 6 latach
Tytuł mogłeś sobie darować, przynajmniej w poście tym razem określiłeś się bardziej zwięźle. Lykke til

Taka a nie inna forma tego ogłoszenia, jest skomponowana właśnie też i "pod ciebie".
łazisz za mną jak nie przysłowiowe xxxxx! to i sobie pomyślałem o tym niezrozumiałym dla ciebie określeniu.
Jednak jak wyżej SZUKAM CZEGOŚ TANIEGO DO ZAMIESZKANIA.

Może tym razem pomożesz, a nie tylko będziesz jak zwykle przysrywał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
a zes sie okreslil 60 km od Lørenskog ale nie w Oslo. Jak 60 km i nie Oslo to moze Drammen albo Eidsvoll.

Gabrys siedzisz tu tyle juz lat ze juz wypadaloby aby kupic wlasny dom i juz dawno go splacic a ty szukasz taniego pokoiku jakbys byl biedny jak mysz koscielna...

Wejdz sobie na FB, tam masz og CH grup, wystarczy wpsiac pokoj oslo czy masz grupe z liliestrøm obok Lørenskog. Ja tez wynajmuje pokoje kolo Lørenskog ale mam komplet ale duzo sie oglosza ludzi, wystarczy poszukac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
[quote] napisał:A ten znowu z \"logiczną odległością\" Mam deja vu po jakichś 6 latach
Tytuł mogłeś sobie darować, przynajmniej w poście tym razem określiłeś się bardziej zwięźle. Lykke til

Taka a nie inna forma tego ogłoszenia, jest skomponowana właśnie też i \"pod ciebie\".
łazisz za mną jak nie przysłowiowe xxxxx! to i sobie pomyślałem o tym niezrozumiałym dla ciebie określeniu.
Jednak jak wyżej SZUKAM CZEGOŚ TANIEGO DO ZAMIESZKANIA.

Może tym razem pomożesz, a nie tylko będziesz jak zwykle przysrywał?[/quote

Akurat te wpomniane 6 lat temu, gdy dałeś podobne ogłoszenie szukając pracy w
&quot; logicznej odległości&quot; od Oslo, bo tam chyba mieszkałeś, to nie określiłeś tego Twojego wyimaginowanego pojęcia. A ja Ci wtedy dałem ofertę pracy, pod dwoma warunkami:
Primo - określisz, co to jest logiczna odległość
Secundo - powiedz, co umiesz robić.
Jakoś to zlałeś ciepłym moczem
Więc teraz nie pozostaje mi nic innego, jak naśmiewać się z Ciebie.
A Tertio - gdybym miał żonę, to pewnie byś mi ją jeszcze pobił, jak to uczyniłeś takiej jednej, która jest, lub była żoną nieobecnego już użytkownika tego forum, który zaoferował Ci podobną pomoc z mieszkaniem, i dodatkowo pracą. Spadaj więc pajacu

Skaczesz od lat z kwiatka na kwiatek, mądrujesz, a tak naprawdę jesteś zwykłym warzywem niezbędnym do ugotowania barszczu. Howgh.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Riggman napisał:


Gabrys siedzisz tu tyle juz lat ze juz wypadaloby aby kupic wlasny dom i juz dawno go splacic a ty szukasz taniego pokoiku jakbys byl biedny jak mysz kościelna


Riggman co to za "moda" z tym posiadaniem domu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
Riggman napisał:


Gabrys siedzisz tu tyle juz lat ze juz wypadaloby aby kupic wlasny dom i juz dawno go splacic a ty szukasz taniego pokoiku jakbys byl biedny jak mysz kościelna


Riggman co to za \"moda\" z tym posiadaniem domu?


...klepią bez sensu ...żaden z nich nie kupił domu ,tylko wziął kredyt na zakup!!!!
Ps. mądrala jeżeli spłacił już ten kredyt to kosztem życia prywatnego....do usra.ej śmierci na fuszkach...24/24 ,7/7 ,31/31a nawet 365/365....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
Asikhb napisał:
Riggman napisał:


Gabrys siedzisz tu tyle juz lat ze juz wypadaloby aby kupic wlasny dom i juz dawno go splacic a ty szukasz taniego pokoiku jakbys byl biedny jak mysz kościelna


Riggman co to za \\\"moda\\\" z tym posiadaniem domu?


...klepią bez sensu ...żaden z nich nie kupił domu ,tylko wziął kredyt na zakup!!!!
Ps. mądrala jeżeli spłacił już ten kredyt to kosztem życia prywatnego....do usra.ej śmierci na fuszkach...24/24 ,7/7 ,31/31a nawet 365/365....


Nie mierz wszystkich swoja kategoria. Nie wszyscy tak jak Ty na mopie jada czy klepia regipsy na budowie. W norwegii jest duzo osob co sa Twoimi pracodawcami i zwyczajnie stac ich na zakup domu za cash
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał: Nie mierz wszystkich swoja kategoria. Nie wszyscy tak jak Ty na mopie jada czy klepia regipsy na budowie. W norwegii jest duzo osob co sa Twoimi pracodawcami i zwyczajnie stac ich na zakup domu za cash
Ano właśnie, nie każdy jest pracodawcą i nie każdy posiada taką smykałkę do biznesu jak ty.
Ja do takich się NIGDY nie zaliczałem, dlatego też dałem to ogłoszenie, które nadal jest AKTUALNE.
A czasu jest coraz mniej i telefon w tej sprawie, milczy jak zaklęty.

Niemniej, jestem pełen wiary w tą społeczność i telefon odbiorę o każdej porze dnia i nocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał: Nie mierz wszystkich swoja kategoria. Nie wszyscy tak jak Ty na mopie jada czy klepia regipsy na budowie. W norwegii jest duzo osob co sa Twoimi pracodawcami i zwyczajnie stac ich na zakup domu za cash
Ano właśnie, nie każdy jest pracodawcą i nie każdy posiada taką smykałkę do biznesu jak ty.
Ja do takich się NIGDY nie zaliczałem, dlatego też dałem to ogłoszenie, które nadal jest AKTUALNE.
A czasu jest coraz mniej i telefon w tej sprawie, milczy jak zaklęty.

Niemniej, jestem pełen wiary w tą społeczność i telefon odbiorę o każdej porze dnia i nocy.


Niestety będzie nadal milczał.
Nie tędy droga mój tani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok