Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
HEI.
Temat POSZUKIWANIA BARDZO TANIEGO LOKUM DO SPANIA! nadal JEST AKTUALNY!
niestety auto znowu padło, tym razem BIOŚLUZ ZATKAŁ PRZEWODY WTRYSKÓW i innych części dolotowych do tłoków czy czego tam innego.
I tu niestety Padłem na łopatki.
Do wymiany jest sporo bardzo drogich podzespołów, oraz wiedza elektroniki jest poza moim zasięgiem.
Jednak teraz szukam na spokojnie bez \"spinki\" jestem w niekochanej polandii i posiadam spokojne loku socjalnobytowe.
NIESTETY NADAL MUSZĘ BRAĆ ZASTRZYKI W AHUS NORDBYHAGEN, /w polndii zastrzyk kosztuje 950-złotych i jest 100%płatny/.
Dlatego też będę w Oslo 29-Listopada a wracam 1-Grudnia i tak co miesiąc chyba, że ktoś się zlituje i podnajmie schludny kąt.
Proszę TYLKO ZADZWONIĆ w tej sprawie >96660105<
[/quote]

Ślimaki Ci weszły do wtrysków? Co Ty pieprzysz Gabryś? Siedzenie na dupie w norge za 3000 nok, jest równoważne z zapłaceniem sobie za zastrzyk w Pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:Ślimaki Ci weszły do wtrysków? Co Ty pieprzysz Gabryś? Siedzenie na dupie w norge za 3000 nok, jest równoważne z zapłaceniem sobie za zastrzyk w Pl.
Napiszę kulturalnie tak.
- Ceniłem ciebie do tej pory bardzo wysoko, jednak teraz, jesteś w mojej ocenie prawie na dnie.
Dlaczego?
- Ślimak nie jest paliwowym bio-śluzem, proponuję następnym razem, poczytać trochę w temacie na necie.
- Jesteś w spawach wykonawczych, dotyczących obsługi pacjenta w medycynie międzynarodowej, totalnym INDOLENTEM.
A ZABIERASZ AUTORYTATYWNY GŁOS.
Dlatego jak wyżej.
Miłego Samouwielbienia w Tym Dniu, Święta Niepodległości Polski.
Czuwaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:Ślimaki Ci weszły do wtrysków? Co Ty pieprzysz Gabryś? Siedzenie na dupie w norge za 3000 nok, jest równoważne z zapłaceniem sobie za zastrzyk w Pl.
Napiszę kulturalnie tak.
- Ceniłem ciebie do tej pory bardzo wysoko, jednak teraz, jesteś w mojej ocenie prawie na dnie.
Dlaczego?
- Ślimak nie jest paliwowym bio-śluzem, proponuję następnym razem, poczytać trochę w temacie na necie.
- Jesteś w spawach wykonawczych, dotyczących obsługi pacjenta w medycynie międzynarodowej, totalnym INDOLENTEM.
A ZABIERASZ AUTORYTATYWNY GŁOS.
Dlatego jak wyżej.
Miłego Samouwielbienia w Tym Dniu, Święta Niepodległości Polski.
Czuwaj.


Gabryś, nadal pierdolisz farmazony. Począwszy od tego "wysokiego cenienia" mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok