Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

duzy problem z moim domem CO ROBIC !!! moze ktos pomoze - Norwegia

7 Postów
mario mario
(mario2307)
Wiking
8 lat temu mupilem dom i caly czas splacalem kredyt. Rok temu stracilem prace i z powodu oczekiwania 3 miesiecznego na zasilek pierwszy raz wsztrzymalem kredyt w banku. Pani powiedziala ze mam spokuj na 3-6 miesiecy. Ok ucieszylem sie ze sobie odsapne finansowo. W baku poinforowano nas ze nie musimy nic placic przez ten okres. Po 3 misiacach dostalem informacje ze musze wplacic 15.000 Nok - zdziwilem sie i pomyslalem ze to jakis blad. Bylismy na wakacjach. Po powrocie pojechalismy do banku i pani powiedzial za musze spalcac odsetki a dlatego ze ich nie wplacalem bank wypowiedzial mi umowe. Potem wszystko potoczylo sie blyskawicznie. Sprawa trafila do innego banku. czas na splate lub znalezienie innego banku 3 miesiace. Kredyt 2200000 a dom warty 3100000. Przez 3 miesiace walcze z bankami ale beda na dagpenger rzadnych szans na refinansowanie kredytu. Inne banki mowily musisz wrocic do starego banku. OK probuje dalej pojechalem - pani mowi ok wplac ok 70.000 i zobaczymy - ok wpalcilem wszystko przy okienku do tego spalcilem do konca kredyt na auto pozbywajac sie wszystkich oszczednosci. Po fakcie pani mi mowi - niestety rozmyslilam sie nie mozesz wrocic do naszego banku - musisz sprzedac dom i spalcic reszte kredytu. Zwariowalem i nie wiem co mam robic . Probowalem we wszytkich bankach ale stoi u mnie notka o zadluzeniu na 2.2 mln. i niec nie moga mi poradzic zwlaszcza ze nie moge znalezc pracy a czas ucieka. I dziwi mnie to ze rodzina z dwojka dzieci zostaje zmuszona do sprzedazy domu zwlaszcz ze razem z zona mamy ok 50.000 miesiecznie na reke. Pomozcie co robic moze znacie kogos z jakiegos banku bo nie wiem co robic. pomysly mi sie koncza. Jutro uderzam do komuny i tam powalcze ale jeszcze nie wiem o co ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zona tez bezrobotna?

Wyglada na to, ze banki traktuja ciebie jako nieodpowiedzialnego platnika, czyli, ze masz betalingsanmerkninger. Masz jakies inkasso, o ktorym tutaj nie piszsz? Zaden normalny bank nie pozyczy ci pieniedzy jak masz betalingsanmerkninger.

www.betalingsanmerkning.net/fjerne-betalingsanmerkning.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
mario mario
(mario2307)
Wiking
pracuje fast od 8 lat, zgadza sie stoi tu moj dom czy 2.2
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
mario2307 napisał:
zgadza sie stoi tu moj dom czy 2.2
Dlug i betalingsanmerkning to nie to samo.
Betalingsanmerkning dostaje sie jak sie "zapomina" placic swoje rachunki.

www.tjenpenger.org/kunnskap/betalingsanmerkning
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Andrzej Stachurski
(Obiektor)
Wiking
nie umawiaj się na gębe z babka w okienku tylko bierz na wszystko papiery. Zamiast wydawać oszczędności na bank lepiej zainwestować w dobrego prawnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Jezeli zona nie ma betalingsanmerkninger i ma stala prace, to moze sprobowac przepisac caly dlug na siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
mario mario
(mario2307)
Wiking
nie chodzi o mnie bo chata nam weszla jako dlug i jest po 50% aczkolwiek zona jest czysta a caly dom w merkningu soti na mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
mario mario
(mario2307)
Wiking
dzieki .... pojade jak to wszystko jakims cudem odkrece nie sprzedajac chaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Mazury napisał:
Jak są duże problemy - brak pracy, dług na 2 patyki, najlepiej wówczas wyjechać na porządne wakacje.
-------
Bingo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
mario mario
(mario2307)
Wiking
chetnie tak zrobie ale bank dal mi miesiac czyli do konca lipca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok