Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Nie wiem co Ty bierzesz ale lepiej zmień dealera . Piszesz nie na temat w moim poście a za porady podziękowałam . Dajesz wszystkim mnóstwo wskazówek ale sam z kulturą osobistą widzę niewiele masz wspólnego...
To ,że piszesz nienaganna polszczyzną nie oznacza jeszcze że masz coś mądrego do powiedzenia. Sorry ,że nie zdążyłam Ci pomnika postawić za Twoje odpowiedzi na moje pytania . Nie trzeba być psychologiem żeby zauważyć że masz duże problemy ze sobą bo atakujesz mnie tylko za to że zwróciłam Ci uwagę za niestosowne wpisy na moim poście .
Ps. Pracy nie przyjęłam , za mało płacili. Wciąż będę leżeć i pachnieć dopóki nie znajdę czegoś w swoim zawodzie. Pozdrawiam serdecznie i nie odpisuj - doskonale wiem co myslisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
ala3 napisał:
Nie wiem co Ty bierzesz ale lepiej zmień dealera . Piszesz nie na temat w moim poście a za porady podziękowałam . Dajesz wszystkim mnóstwo wskazówek ale sam z kulturą osobistą widzę niewiele masz wspólnego...
To ,że piszesz nienaganna polszczyzną nie oznacza jeszcze że masz coś mądrego do powiedzenia. Sorry ,że nie zdążyłam Ci pomnika postawić za Twoje odpowiedzi na moje pytania . Nie trzeba być psychologiem żeby zauważyć że masz duże problemy ze sobą bo atakujesz mnie tylko za to że zwróciłam Ci uwagę za niestosowne wpisy na moim poście .
Ps. Pracy nie przyjęłam , za mało płacili. Wciąż będę leżeć i pachnieć dopóki nie znajdę czegoś w swoim zawodzie. Pozdrawiam serdecznie i nie odpisuj - doskonale wiem co myslisz.

Biedactwo, prostactwo, jeżeli ty uważasz iż Ja, piszę poprawną Polszczyzną to na świadectwie masz pewnie gorszy stopień z polskiego niż ja.
Co zaś do samej pracy, cóż, to twój autonomiczny wybór i tylko od ciebie zależy co robisz ze swoim czasem. Może razem, będziemy na luzie szlifować norweski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Biedactwo, prostactwo



Z prostaczką chcesz się zadawać? Trzeba się szanować i dlatego z tobą nie zamierzam mieć nic wspólnego. Możesz mnie obrażać nie będę się poniżać do twojego poziomu . Chociaż wiesz co o tobie myslą ludzie na tym portalu ? Jestem tutaj niedługo a dostałam kilkanaście wiadomości od wczoraj od osób które mnie przed tobą ostrzegają . Kobiety piszą że zapewne jesteś psychopatycznym brzydkim koniobijcom w dodatku nieudacznikiem a faceci że złodziejem ,oszustem podszywającym się pod kogoś kim nie będziesz. Idź chłopie na spacer , fajna pogoda ,przewietrz resztki mózgu i przemysl sobie swoje posrane życie. Pozdrawiam . Ozięble ale szczerze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok