Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czytałem wczoraj w rogalandzkiej gazecie, że
nikt o zdrowych zmysłach nie da
swojego mieszkania do posprzątania
niekoncesjonowanej osobie, na czarno
jako przykład podano
a co jak umyje telewizor np Jifem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Przecież gabryel to złodziej i damski bokser.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
Przecież gabryel to złodziej i damski bokser.Dlaczego śmiecisz w tym temacie, czyżby poziom informacji jakie mógłbyś ewentualnie udzielić, nie sięga do przysłowiowych twoich pięt?
Niemniej faktycznie, to ten gabryel, pomimo tego, że archanioł we niebiosiech, to na ziemskim padole, jest zwykłym złodziejem / pewnie kradnie zabłąkane dusze z piekieł / i na dodatek damski bokser - nie dziw - przecież KK nigdy nie traktował kobiet z szacunkiem, o czymże to głosili nagminnie, Doktorzy doktryny katolickiej, na przełomie 2-dziesiątek wieków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Pojebało cie złodzieju i damski bokserze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
Pojebało cie złodzieju i damski bokserze?
No, że oczywiście, że nie.
A co, maszże inne wrażenie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Zmiatajcie stąd, jedźcie po sobie na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
ala3 napisał:
Zmiatajcie stąd, jedźcie po sobie na privA tobie co, dziewcze ?
I ty chcesz być opiekunką do maleńkich dzieci?
Skoro duże dzieciska ciebie frustrują.
Dowiedziałaś się więcej niż potrzeba, i taką teraz wdzięcznością odepłacasz!?
Nasze słowne baraszkowanie we tym skończonym temacie.
Źle zaczynasz i też, źle możesz skończyć z tą pracą, nad opieką obcych dzieciaczków.
Pamiętaj jedno, dorosłe dziecko, potrafi wybaczyć i zapomnieć.
Maluch długo pamięta i natychmiast widząc swoją matkę lub ojca, opowiada wszystko co go złego spotkało od nielubianej opiekunki.
To właśnie ty pokazałaś teraz swoją bezpodstawną złość w naszym kierunku.
Oj źle się dzieje w państwie Duńskim, oj źle, źle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
2ale2
(2ale2)
Wiking
Gabriel- napisał:
optymysta napisał:
Przecież gabryel to złodziej i damski bokser.Dlaczego śmiecisz w tym temacie, czyżby poziom informacji jakie mógłbyś ewentualnie udzielić, nie sięga do przysłowiowych twoich pięt?
Niemniej faktycznie, to ten gabryel, pomimo tego, że archanioł we niebiosiech, to na ziemskim padole, jest zwykłym złodziejem / pewnie kradnie zabłąkane dusze z piekieł / i na dodatek damski bokser - nie dziw - przecież KK nigdy nie traktował kobiet z szacunkiem, o czymże to głosili nagminnie, Doktorzy doktryny katolickiej, na przełomie 2-dziesiątek wieków.


i do tego PIZDA JESTES
a masz cos do katolikow polaczyno zza Buga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Dobra moze pobil jakas dziewczyne i co z tego!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Nie wiem co Ty bierzesz ale lepiej zmień dealera . Piszesz nie na temat w moim poście a za porady podziękowałam . Dajesz wszystkim mnóstwo wskazówek ale sam z kulturą osobistą widzę niewiele masz wspólnego...
To ,że piszesz nienaganna polszczyzną nie oznacza jeszcze że masz coś mądrego do powiedzenia. Sorry ,że nie zdążyłam Ci pomnika postawić za Twoje odpowiedzi na moje pytania . Nie trzeba być psychologiem żeby zauważyć że masz duże problemy ze sobą bo atakujesz mnie tylko za to że zwróciłam Ci uwagę za niestosowne wpisy na moim poście .
Ps. Pracy nie przyjęłam , za mało płacili. Wciąż będę leżeć i pachnieć dopóki nie znajdę czegoś w swoim zawodzie. Pozdrawiam serdecznie i nie odpisuj - doskonale wiem co myslisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok