Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
smingus sromba krzyzowiec napisał:
[quote]

widze gabriel ze zachowujesz sie jak tchorzliwy smarkacz co pyskuje i ucieka
nasrasz i usuwasz konta szybciej niz zdaze odpisac
dla przypomnienia to ty pisales
Prodiz przecież ty jesteś moderatorem na forum-norwegia, to jak to tak?
Czyżbyś dostał zgodę od Ewy na mącenie w tym forum.
Oj trzeba bedzie ciebie zgłosić do moderatorowni, już się tam toba zajmą inni z grona Ewy.

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj.../polactwo_10,20.html

i ty masz czelnosci innych falszywie oskarzac o donosicielstwo

trollujesz wszystkich nowych anonimowo na forum pomawiasz ludzi ktorzy nigdy ci nic zlego nie zrobili a wrecz przeciwnie wyciagali cie z gnoju

a i nazywanie skurwysyna co kradnie zlodziejem nie jest pomowieniem ani nie podpada pod stalking


gabrielz zlodziej i damski bokser a do tego donosiciel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
bojfrauszlo napisał:
Pani Basiu zrobił się z tego już tasiemiec...
...proszę nie wysylać do mnie wiadomości na prive...*mam nadzieję,że nie wysyla Pani do wszystkich?
...jedyna formą konwersacji może byc forum...

Sorki.Nie pomyślałam.Nie wysyłam do wszystkich.I na moim ostatnim poście kończę ten wątek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
zenon niemota
(zenonus)
Wiking
Wszyscy pisza wszystko tylko nie na temat.
Jesli zna Pani jezyk angielski to mozna na poczatek sprobowac opieki nad dziecmi i sprzatanie. Takiej pracy jest duzo, lecz caly problem polega na mieszkaniu. Nie jest duzym problemem tu przyjechac i pracowac, prawdziwy problem pojawia sie w tedy, kiedy trzeba miec kilka tysiecy zloty na wyjazd, kaucje na mieszkanie, czynsz, zycie. domyslam sie gdyby Pani miala te kilka lub kilanascie tysiecy zloty, nie szukala by pani pracy za granica.
Prosze szukac przez polskich posrednikow, oni zazwyczaj finansuja przejazd i czesto zapewniaja mieszkanie, a to jest najwazniejsze.
Zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Myta od Przemyta)
Wiking
basia242 napisał:
Witam.Napiszę prosto z mostu.Jestem zdesperowana i nie będę owijać w bawełnę.Proszę pomóżcie znaleźć pracę w Norwegii.Pracę na taśmie ,na produkcji,pracę fizyczną.Od ponad dwóch lat składam cv na ogłoszenia ofert pracy w Norwegii które się pojawiają,niestety bez odzewu.Nie mam nikogo znajomego kto pracuje w Norwegii aby go poprosić.Ja wiem że niekiedy nie warto komuś pomóc bo tego nie doceni,ale ja do takich ludzi nie należę.Posługuję się językiem angielskim.Sytuacja rodzinna zmusz mnie do takiego aktu desperacji.Proszę o pomoc
Gdybyś naprawdę była tak zdesperowana jak bezsensownie opisujesz, to już dawno znalazła byś pracę, przez chociażby firmy oferujące pracę przy opiece starszych w niemczech, legalna stawka to 8,5-E/t/B.+ darmowy nocleg i skromna wyżerka.
Jednak ty pewnie szukasz "kwadratowych jaj" dlatego też i takie masz kłopoty jak nam tu opisujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Myta od Przemyta napisał:
basia242 napisał:
Witam.Napiszę prosto z mostu.Jestem zdesperowana i nie będę owijać w bawełnę.Proszę pomóżcie znaleźć pracę w Norwegii.Pracę na taśmie ,na produkcji,pracę fizyczną.Od ponad dwóch lat składam cv na ogłoszenia ofert pracy w Norwegii które się pojawiają,niestety bez odzewu.Nie mam nikogo znajomego kto pracuje w Norwegii aby go poprosić.Ja wiem że niekiedy nie warto komuś pomóc bo tego nie doceni,ale ja do takich ludzi nie należę.Posługuję się językiem angielskim.Sytuacja rodzinna zmusz mnie do takiego aktu desperacji.Proszę o pomoc
Gdybyś naprawdę była tak zdesperowana jak bezsensownie opisujesz, to już dawno znalazła byś pracę, przez chociażby firmy oferujące pracę przy opiece starszych w niemczech, legalna stawka to 8,5-E/t/B.+ darmowy nocleg i skromna wyżerka.
Jednak ty pewnie szukasz \"kwadratowych jaj\" dlatego też i takie masz kłopoty jak nam tu opisujesz.

------
Ty pewnie sensownie dostales jako wysokiej klasy specjalista robote w jakims renomowanym warsztacie na hamowni. Bo cham z ciebie niepospolity!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
swinka
(swinka)
Wiking
Cortez1 napisał:
Myta od Przemyta napisał:
basia242 napisał:
Witam.Napiszę prosto z mostu.Jestem zdesperowana i nie będę owijać w bawełnę.Proszę pomóżcie znaleźć pracę w Norwegii.Pracę na taśmie ,na produkcji,pracę fizyczną.Od ponad dwóch lat składam cv na ogłoszenia ofert pracy w Norwegii które się pojawiają,niestety bez odzewu.Nie mam nikogo znajomego kto pracuje w Norwegii aby go poprosić.Ja wiem że niekiedy nie warto komuś pomóc bo tego nie doceni,ale ja do takich ludzi nie należę.Posługuję się językiem angielskim.Sytuacja rodzinna zmusz mnie do takiego aktu desperacji.Proszę o pomoc
Gdybyś naprawdę była tak zdesperowana jak bezsensownie opisujesz, to już dawno znalazła byś pracę, przez chociażby firmy oferujące pracę przy opiece starszych w niemczech, legalna stawka to 8,5-E/t/B.+ darmowy nocleg i skromna wyżerka.
Jednak ty pewnie szukasz \\\"kwadratowych jaj\\\" dlatego też i takie masz kłopoty jak nam tu opisujesz.

------
Ty pewnie sensownie dostales jako wysokiej klasy specjalista robote w jakims renomowanym warsztacie na hamowni. Bo cham z ciebie niepospolity!


gabrysie nie poznales ? pewnie dostal socjalstonad ze we wtorek juz najebany jak scierwo
zlodziej i donosiciel nic nie znaczy na forum to anonimowo obraza innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok