Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
smingus gabriel napisał:

Biedny forumowy troll, wszyscy są przeciwko niemu.
Każdy go okrada i oszukuje jak sam pisał na forum.
Dlatego też i pewnie Andrzej okradł go z żony, a na dokładkę słynny Gabriel, ukradł mu godność oraz możliwość bezkarnego opluwania innych na tym forum, samemu będąc anonimowym.
Wyobrażam go sobie jako chudego choleryka z świńskimi rozbieganymi oczkami. Który non stop mendzi pod nosem. kapusie, złodzieje, oszuści i tak w kółko. Wszyscy są przeciwko niemu:
- Żona bo nie chce więcej robić i zawsze przynosi za mało kasy i na czynsz oraz jedzenie za mało i na Andrzeja patrzy z uśmiechem, pewnie ją zbałamucił.
- Dzieci ponieważ ciągle im mało i straszą, że jak nie da kieszonkowego to w szkole powiedzą pani iż ojciec łamaga, a mama już nie wydoli.
- Sąsiedzi, ponieważ niezbyt przyjaźnie patrzą się na gościa, co śpi jak żona z dziećmi zasuwa do szkoły, a później na rewir z mopem.
W mieście nie podskoczy to na forum wszystkich pomawia i opluwa, taki forumowy troll.


sluchaj no scierwo ananiow zlodziej i damski bokser w koncu dojade w Chorzowie policjanci i prokurator bedzie mial co robic a i pewnie komornik rowniez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smingus
(smingus)
Wiking
cysiek4 napisał:
sluchaj no scierwo ananiow zlodziej i damski bokser w koncu dojade w Chorzowie policjanci i prokurator bedzie mial co robic a i pewnie komornik rowniez

Szanowny panie Tomaszu Jerzy Ogonowski, proszę bardzo uważać co pan pisze na forum, ponieważ to, że ma pan nieformalne plecy na tym forum u któregoś administratora który pozwala bezkarnie szkalować obce panu osoby i nagminnie łamie pan podstawowe punkty regulaminu.
Nie oznacza iż jest pan całkiem bezimienny i bezkarny.
W norwegi też można pozwać "bezimiennego internautę" o natarczywy stalking i to tylko na podstawie wpisów na forum.
I jak to pan pisał, nie pomoże żadne logowanie się z kilku komputerów na które pana stać, oraz korzystanie z hosta nawet i na Kubie a co dopiero w Europie skoro adres końcowy i tak prowadzi do Eidsvoll.

Proszę również pamiętać i o tym iż pana powyższe groźby świadczą raczej o tym iż to właśnie pan jest tym KAPUSIEM a nie jakiś tam wyimaginowane "scierwo ananiow" którym pomiata pan na tym forum, ku bezpardonowej i ogólnej uciesze Administratorów.

Mnie akurat nic do tego co między wami faktycznie zaszło, jednak, zna pan i adres i nr telefonu to dlaczego, nie rozwiąże pan swojego problemu w sposób kulturalny i oficjalny, tylko jak najgorszy forumowy troll, śmieci w każdym temacie swoimi żalami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smingus
(smingus)
Wiking
6e6 napisał:
smingus idz ty lepiej spac bo pierdolisz glupoty, pozwac to Ty mozesz sobie swoja matke na prezydenta swojego klubu...kyllinghjerne
A tobie co ciepły płyn uderza za bardzo na zwoje?.
Gdzie ja napisałem, że kogoś pozywam? a może jednak wyzywam.
Przy okazji, dlaczego zawsze wszyscy na tym forum, mieszają do porachunków rodziny przeciwników.
Co tobie jest winna moja Matka?
Czyżbyś swojej Matki nie szanował, że ubliżasz obcym Matkom?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Dzieki za wyczerpującą odpowiedz.O to mi chodziło ,żeby ktoś znający realia pracy w Norwegii powiedział jak tam wygląda życie.Dzięki .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fifa2)
Wiking
Accidental in FIFA 16 absolutely is quicker and smoother and added responsive. Any players with top brawl ascendancy and accidental are alarming in FIFA 16. Players like Messi will rarely accomplish a bad pass. If your amateur has acclimated activity active and low backbone accidental will be hardly worse. About with assisted passes will go breadth you wish but these two variables do access the outcome. Aswell aftertouch can still be acclimated in fifa 16 coins. Afterwards absolution canyon button coil the larboard stick about in altered admonition to watch the brawl curl. If arena FIFA 16 Ultimate aggregation accomplish abiding the all-embracing aggregation allure is as top as possible, 85+ alluringly over 90. Players with 7 chem will accomplish accomplished if top players.

The fifa 16 pc coins is alone accessible on the Xbox One, PS4 and PC, which is one acumen to buy a new animate and get the latest FIFA bold on the new hardware. EA is befitting the complete FIFA 16 gameplay to a minimum for now, but there is a new FIFA 16 bivouac that highlights some of the added accurateness and new FIFA 16 features. Bend Bliss grew dried over the years. For as continued as we can remember, you had two options for advancing with a bend kick. Either apathetic cycle canyon it to accession amateur on your ancillary and try to jerk in for a attack on goal, or high/low cantankerous it into the box for a nice one timer. Well, we’re blessed to say EA Sports assuredly put a stop to this in FIFA 16, array of.

Afterwards you adept the added techniques, there is annihilation added acceptable than scoring on a ambition babysitter by blame the brawl up over your own arch into the aback of the net. The Rainbow bang isn’t technically a kick. It is one of the abounding accomplishment moves you can do with the appropriate thumbstick. It is meant to exhausted a apostle to get a breach on goal. If you do this just appropriate with the goalie abutting to you, it will go over your head, his arch and into the net. The result? You will attending like a god a allotment of men. An absorbing affection in fifa 16 coins xbox one is the adeptness to ascendancy the accident of acrobatic shots such as bike bliss or diving headers. Fifa15coins4u.com has been fully ready to welcome the new FIFA 16 by providing gamers full access to various in-game necessities for sell. True fans of FIFA 16 now know where to go for FIFA 16 coins, credits, accounts and more.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Dzieki za poradę .Wezmę ją sobie do serca.Co do j.norweskiego ,przyzna próbowałam sama.Kuz....wa to jest porażka.Ja jestem słuchowcem szybko łapię "gadany"język.Podpowiedz mi w których miejscowościach jest więcej tych fabryk.Jeśli mi się uda to spróbuję zrobić tak jak radzisz.A JEŚLI.....uda mi się znaleźć tam pracę tobie pierwszemu o tym napiszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Hej Wiking.Gratuluję ci pracy i sukcesu.Wiem że masz rację pisząc że za obcych nie będziesz gwarantować.Z drugiej strony uwierz nie wszyscy to cwaniaki co chcą wykorzystać drugiego.Ale nie znasz mnie i nie dziwię się Twojemu podejściu.Mimo wszystko dzięki że chciałeś zabrać głos w mojej sprawie .Pozdrowienia dla Ciebie i żony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
tastratus
(tastratus)
Wiking
A Gabrys ta "zone" to skad wygrzebales? Jezeli ktos jest tak wlasnie sfrustrowany to ty. Siedzisz tu co najmniej 8 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Tiggerowales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie Projekcja( nie mylic z erekcja)

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Poczytaj sobie swuj temat strejkowy a zobaczysz jaki z ciebie skurwysyn.Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: " Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Wszystkim którzy zechcieli się wypowiedzieć w poruszanej przezemnie kwestii-....dziękuję.Co prawda liczyłam na to że znajdzie się ktoś kto zechce podać mi rękę w kwestii pracy,ale rozumiem że nikt nie chce.Cóż jestem obcą osobą i jak napisał jeden forumowicz za obcych nie będzie ręczył.Myślę że w Norwegii pracuje dużo osób którym ktoś kiedyś pomógł,załatwił miejsce lub chociaż nocleg.Tak jak już pisałam nie dziwię się i nie mam żalu.Coś zawsze wyniosłam z tej debaty i jakiś pogląd na realia norweskie .Wszystkich forumowiczów pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Pani Basiu zrobił się z tego już tasiemiec...
...proszę nie wysylać do mnie wiadomości na prive...*mam nadzieję,że nie wysyla Pani do wszystkich?
...jedyna formą konwersacji może byc forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok