Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

170 Postów
Stały Bywalec
może jak nie rozumie po angielsku to powiedż po norwesku że potrzebujesz en nummerert vrakmelding som dokumentasjon på at bilen er vraket
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Dzięki bardzo sprobuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Sprawa rozwiazana. Pokazalem tekst z posta powyzej w jezyku Norweskim i dostalem papier. Kierownik byl w lekkim szoku i stwierdzil ze pierwszy raz wystawia taki dokument dla polskiego samochodu... Rece opadaja. Dziekuje wszystkim za pomoc temat do zamkniecia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Ciekawi mnie, czy na polski samochód wypłacają vrakpant 3000 kr?
k.

Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Mateosad napisał:
JA to doskonale rozumiem ale nie wiem jak to wytlumacz kierownikowi zlomoiwska. On nie wie kompletnie o co chodzi...Albo ten na złomie coś \"mota\" lub ty nie piszesz całej prawdy.
Gość ze złomu MUSI wystawić zwykłe pokwitowanie odbioru auta, z podanymi informacjami o aucie zagranicznym.
Gdy ja w 2009 złomowałem swoją polską skodę, to na złomie skserowano dowód rejestracyjny i OC , na tej podstawie, wystawiono pokwitowanie oczywiście po norwesku.
Ten dokument razem z tablicami zawiozłem do swojego wydziału komunikacji w polandi i to było wszystko w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Nie, teoretycznie powinienem dopłacić do złomowania 700-1000 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
A szkoda, bo już miałem pomysł na wspaniały biznes...

Mateosad napisał:
Nie, teoretycznie powinienem dopłacić do złomowania 700-1000 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok